Да пусна ли децата да пътуват сами с влака

  • 14 488
  • 397
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 1 124
Ами просто не им се занимава, поомръзнало им е все деца да гледат 17 години (ако темата е истинска🤔)

# 361
  • Мнения: X
Ами просто не им се занимава, поомръзнало им е все деца да гледат 17 години (ако темата е истинска🤔)

По тази причина се прави сметката дали да се правят още деца. Не винаги е добра идея на всеки мъж да се ражда по 1-2, за да не се обиди, че гледа "чужди" деца.

# 362
  • Мнения: 18 969
Нищо, те като са имагинерни децата, няма значение колко броя са. Важното е, че мама, за да си даде почивка от фалшивите деца, може да ги изпрати самички да пътешестват из България.

# 363
  • Мнения: 880
"Мама" си пътешества из мамата с нейните истории. Май е време за психиатър.

# 364
  • Мнения: X
Ся разбирам защо децата имат въобращаеми приятели - някои мами имат въображаеми деца и не е хубаво да ги дискриминираме и да няма с кого да си играят.

# 365
  • Мнения: 271
Къде изчезна авторката? Какво стана?

# 366
  • Мнения: 731
Къде изчезна авторката? Какво стана?
На работа е сигурно

# 367
  • Мнения: 18 969
Сигурно. Изчезна малко, преди да се появи сродната ѝ душа, да не огелпи айпитата сигурно.

# 368
  • Мнения: 11 566
Нали до 18 е на бач.
Сигурно вечерят семейно.
Ама и тя толкова се оплете, че едва ли ще дочакаме развръзка.
За раЗтрояването съм напълно съгласна.

# 369
  • Мнения: 65
Не съм изчезнала, просто няма какво да ви отговоря на тези глупости които сте изписали тук. За какви аипита и разтроявания ми говорите незнам...  ?
Казах ви,  ще пиша след няколко дни когато пристигнат, надявам се че всичко ще е по план.

# 370
  • Мнения: X
По кой план? То план - няма. Всеки си гледа живота и кефа, само едни деца се люшкат... във влака. С молби и молитви ли ще ги пазим тез' деца?

# 371
  • Мнения: 9 685
По кой план? То план - няма. Всеки си гледа живота и кефа, само едни деца се люшкат... във влака. С молби и молитви ли ще ги пазим тез' деца?
Папи, Иво е насреща. Няма да се притесняваш, ок.

# 372
  • Мнения: 18 969
Ехе, а в Индия и върху покрива на влака и автобуса се возят, като няма място вътре, тука се притесняваме за глупости, да не седнат в купето на Иво.

# 373
  • Мнения: 1 625
Гери, като си тук, ще ми отговориш ли защо не ги пуснеш с автобус до града, в който ще ги чака баба им?
Два часа е пътя, сигурно ще има и почивка за тоалетна.
Вместо да се лашкат във влака.

# 374
  • Мнения: 880
Ех, Герии, пускай ги вече тез "деца". Smile От една седмица пишем тука, още няма резултат. Пусна ли ги, върнаха ли се, няма развитие.

Общи условия

Активация на акаунт