Сгъсти ли се косата на бебета ви след като ги подстригахте?

  • 3 401
  • 30
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: X
Не мисля,че косата се сгъстява от подстригването....Ако си е генетично заложено да имаш гъста или рядка коса,с подстригване не може да се промени положението/и за миглите важи/

Като се роди така се зарадвах, че се роди с коса, и си представях как ще му правя прически и т.н. Но до 1 месец почти окапа, знаех че е нормално и като гледах другите деца, които на 7-8месеца вече имаха нормална коса като на голям човек с бритон и бакембради. И си казах още малко и ние на тази възраст ще имаме но уви. Успокоих се понеже на моя приятелка сина и от както се роди до 1г. нямаше и 1 косъм на главата си, а след това започна да расте като плевел. Но и това не стана, а сега след някой друг месец ще стане на 2г. и пак ще е плешив.  Cry Представях си го докато беше малко бебе - още не можещ да ходи с готина прическа рошава с гел на главата и т.н., а сега.... Колкото и да красиво едно дете без коса е като грозно пате.

Да ти имам дертовете........според мен трябва да се радваш ,че имаш здраво и красиво дете...какви са тия глупости/извинявай,но май наистина не оценяваш това което имаш/
И въпреки,че не  е по-темата-имаме семеен приятел/младо момче/ което в резултат на сериозно заболяване е напълно плешив/ навсякъде/ и въпреки това е страхотен човек,и ако той самия от време на време не се шегува с външния си вид,едва ли щях да го забелязвам....

Последна редакция: ср, 11 окт 2006, 15:17 от Анонимен

Общи условия

Активация на акаунт