Подарък за момиче на 1 година

  • 1 123
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 47
Здравейте!
Детето на най-добрата ми приятелка има рожден ден след 6 дни и тя ме покани на рожден ден с още няколко наши близки приятелки, а аз понеже нямам никакъв опит с децата и ще ми е много полезно да предложите някакъв подарък за малката цената няма значение.
Благодаря предварително Blush

# 1
  • София
  • Мнения: 28 518
Най-добре попитай майката от какво има нужда.

# 2
  • Мнения: 3 200
Разгледай играчките ТУК Всяка играчка има и описание как се използва и как помага за развитието на детето
Каквото и да иска майката, рождения ден е на детето и трябва да има нещо лично за него. Нищо, че е мъничко.

# 3
  • Мнения: 3 730
Като майка на дете,което навърши 1 преди 5 месеца те съветвам или да попиташ майката от какво има нужда,или да й дадеш пари.

# 4
  • Мнения: 60
Подаръкът за рожден ден на дете, не е да задоволи нуждите му. Това е грижа на родителите. И за малко дете има играчки, които ще са му забавни. В онлайн магазините за играчки - Хиполенд, Комсед, Озон и т.н., има филтър по години и пол , както и описание на функциите на играчката,  така че ще може да изберете подходяща.

# 5
  • Мнения: 3 730
То хубаво има играчки,но майката е тази,която знае най-добре какви играчки са подходящи за детето й и най-вече какви играчки няма у дома.
Аз например държа на определени играчки и марки.Детето ми във времето е получавало купища играчки,които аз не смятам,че са подходщи за нея и просто заминават в коша или биват подарявани.
Така,че най-правилното е допитване до родителите,ако се държи задължително да е подарък,а не пари.
Ние с ММ винаги даваме пари.

# 6
  • Мнения: 60
Има и ваучери за детските магазини. Колко от дадените пари отиват  за детето. Все пак се пита за  "подарък за малката".

# 7
  • Мнения: 12 744
Аз винаги питам майката, а после вече сама решавам. Винаги мога да докупя нещо към предложеното, или даже да купя нещо съвсем друго, но обикновено само докупувам, ако подаръкът е практичен, а аз искам и играчка.
Обичам да подарявам роклички на момиченца, даже на една година много им се радват. Но пак да напиша, нека майката каже. Не е необходимо тя да се изненада, ако изненадата не е съвсем приятна. Wink

# 8
  • Мнения: 7 258
Идеята за играчки не е добра. Винаги давам пари.

Общи условия

Активация на акаунт