Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Овулация,опити за бебе

• 7 180
  • 83
  •   1
Отговори
# 75
Извинявайте,че спамя...търся мнение отново...на мен ми се виждат еднакви(положителин)...Вие как ги виждате?

# 76
Ох,забравих снимката[url[/url]
Извинявайте,че спамя...търся мнение отново...на мен ми се виждат еднакви(положителин)...Вие как ги виждате?

# 77
Положителен е.

# 78
    Супер,благодаря!
    От 1 година ,за пръв път я хващам на деня!!! Все я изпусках...

# 79
    Само да напомня, че овулацията настъпва 12-48ч след положителния тест, но сег! а е идеалният момент. Успех

# 80
    Само да напомня, че овулацията настъпва 12-48ч след положителния тест, но сег! а е идеалният момент. Успех
    Благодаря!Дай Боже да стане...

# 81
    Здравейте, не знам дали тук е мястото да задам въороса си, но не намерих по-подходяща тема. Този месец проследявам овулацията чрез фоликулометрия, според лекарката ми /репродуктивен специалист/ на 11 ден от мц имах 10 мм фоликул, след това на 18 ден, тя каза че е 22 мм и да правим опити в този ден и следващите два, а днес 21 ден от мц получих кървене и болки като менструални. Помислих да не би да е от спукването на фоликула, но кървенето стана обилно до вечерта. Възможно ли е да ми е дошла менструацията на 21 ден и при наличието на 22 мм фоликул, измерен преди 3 дни.

# 82
    Здравейте момичета!На 10 ден от цикъла ми бях на гинеколог,каза че имам доминантен фоликул и следващите 4-5 дена да поработим.Не съм следяла с тестове овулацията .но на 16 ден много ме болеше ниско корема ,яйчниците и таза .Възможно ли е да е била тогава овулацията?

# 83
    • София
    Скрит текст:
    Здравейте момичета!На 10 ден от цикъла ми бях на гинеколог,каза че имам доминантен фоликул и следващите 4-5 дена да поработим.Не съм следяла с тестове овулацията .но на 16 ден много ме болеше ниско корема ,яйчниците и таза .
    Възможно ли е да е била тогава овулацията?
    да

Общи условия

Активация на акаунт