Любители на кучета - 116

  • 21 943
  • 746
  •   1
Отговори
# 45
  • под тепетата
  • Мнения: 9 174
Ааааа, не така по терлици, ValentinaP Smiley
Снимката е само половината данък за записване в темата. Дай име, възраст, ЕГН -упс, май не е нужно Stuck Out Tongue Closed Eyes

Замислих се - при mtz сняг до колене, а на морския бряг беше лято вчера!

# 46
  • Bарна, морето, сините вълни
  • Мнения: 6 021
ValentinaP, добре сте дошли! ❤️

Миличкия Аксел, желая от сърце всичко да бъде наред с него. С бебко ще си похапват сладко. Heart

# 47
  • Мнения: 3 216
ValentinaP, как се казва твоята сладурана?

Айричка Simple Smile на 3.5 г.
Във връзка с коментарите по-горе, синът ми я взе подарък чрез страница във ФБ.

Благодаря ви много за топлото посрещане!

# 48
  • София
  • Мнения: 460
Валентина, добре дошли с Айричка! Мисля обаче, че си имаме голдънка, прекрасницата на Слънчогледка. Колкото повече, по-добре Heart Eyes
Той и наш Оскар уж беше такава порода, ма се оказа голдън вълкодав кокошкар Joy

# 49
  • под тепетата
  • Мнения: 9 174
Струва ми се, че Айра не е голдън, ама от гледна точка на недовиждането ми, може и да греша.
 Борянче, страхотна порода Оскарчо Sweat Smile

# 50
  • София
  • Мнения: 460
А, аз не съм спец, ама на такава ми заприлича, знам ли Grinning
Ей го вълкодава, най-смешното е, че има хора дето ми се връзват като кажа породата Joy

Последна редакция: пн, 29 мар 2021, 19:34 от Boriana33

# 51
  • Sofia
  • Мнения: 4 562
иланг, подобрява се положението, ходя на физиотерапия и мечтая за разходки. Ей сега покрай южния парк карам колата, а очите ми в кучовците наоколо - щях да се забия в бордюра...
Аксел, милият, много слабичък ми се видя.
Като ви чета, направо се чувствам щастлива, че нащо диване яде всичко като прахосмукачка.
Добре дошла на Айричка - и на мен ми се вижда голдън, ама да си каже Валентина!

# 52
  • Мнения: 175
Здравейте на всички!Сиви,благодаря за новата тема. Минавам да се оплача , Чери се беше оправила, даже си беше спекла . Днес обаче ака кръв със слуз. Заведохме я на ветеринар. Той и би някаква инжекция и след около 50 мин. Чери почна да повръща. До сега два пъти. Обадихме се на ветеринаря. Каза да и сложим храна и вода и да я оставим. Възможно ли е да повръща от инжекцията. Преди да я заведем беше жизнена и играеше. Даже яде. В едното повръщано имаше резенче кренвирш, но никой не и е давал. Явно сама си го е открила. Моля за вашите съвети , за да подобрим състоянието и.

# 53
  • Мнения: 2 598
Абе Дени къде я водиш? При кой ветеринар?В коя клиника? Как ще бие инжекции без да каже за какво, защо и прочие!!???

# 54
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 256
Привет банда от Кара и Метър. Много тежко се живее така на мекичко:stuck_out_tongue_winking_eye:

# 55
  • Мнения: 175
Абе Дени къде я водиш? При кой ветеринар?В коя клиника? Как ще бие инжекции без да каже за какво, защо и прочие!!???
При др. Желязков. Мъжа ми я води , понеже имам здравословен проблем и часовете ни бяха по едно и също време.

# 56
  • Мнения: 284
dentyty,  нямам идея кой е д-р Желязков, ама обясни ли ви поне за какво я слага тая инжекция на Чери? В коя клиника преглежда? Ти в София ли си ?
Сподели, ако искаш в кой град сте, вярвам, че всички ще се включим с препоръки за клиники/лекари. Помисли дали да не смените ветеринара...Слуз и кръв в изпражненията - може да са симптом за ред диагнози...

# 57
  • Мнения: 250
Когато Принцесата беше с такова изходно състояние, ветката първо направи тест за гиардия, а после и фекална проба.

# 58
  • Мнения: 3 216
Айра е голдънка, но примесена с лабрадор.
Двете най-дружелюбни породи.
И тя е много миличка и любвеобилна.

# 59
  • Мнения: 2 598
Абе Дени къде я водиш? При кой ветеринар?В коя клиника? Как ще бие инжекции без да каже за какво, защо и прочие!!???
При др. Желязков. Мъжа ми я води , понеже имам здравословен проблем и часовете ни бяха по едно и също време.
Тука в Ст.Загора има много ветеринари, и точно за този няма много добри отзиви. Клиниката е на центъра, а 1 път не съм видяла хора вътре или опашки. Винаги, ако ти трябва е заключено.. Още много мога да напиша..
Сменяйте го.Аз водя Тайра в Ветеринарния център на "Майор Кавалджиев" до бившото 7-мо ОУ. Там са супер.. Отчтиви, млади и си вършат работата, което е най-важното.
В почти всеки квартал има читави лекари и клиники.. Ама този НЕ!

Общи условия

Активация на акаунт