Августинки 2021 - Тема 4 🤰🌼

  • 28 607
  • 726
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 596
И аз все обърквам +/-1  седмица..то толкова бързо върви времето, че няма време да се запомни всичко Grinning

# 31
  • Мнения: 25
Здравейте момичета!
Днес бях на фетална морфология в клиника Щерев. Бях си записала час при Чавеева, но за съжаление тя отсъстваше, за което разбрах след като влезнах в кабинета. Но въпреки това всичко е наред,  за което се радвам  много. И се записвам с термин 18 август- с момченце. 😍

# 32
  • Мнения: 1 211
Да отчета и аз втората ФМ. Аз вчера бях при Чавеева в Щерев. Значи съм извадила някакъв късмет, щото избора ми беше за час - вчера или днес.
Еmi - кой те прегледа? Мен там и Калев ме е гледал на 1вата, бях много доволна и от него.
Бебето е добре, само ми казаха че има едно уголемено бъбречно легенче. Каза, че са сега не било притеснително, но трябва са се следи. Малко аз обаче си се притесних.

Последна редакция: ср, 31 мар 2021, 21:34 от Malko_Slance

# 33
  • Мнения: 802
Радвам се за хубавите новини от феталните Blush Аз от вчера съм с болезнени придърпвания около пъпа. Днес обаче доста ме болеше и усещах тежест. Моята докторка ми изписа Магнерот 3х2 и но шпа 3х1, имаше ефект и сега съм по-добре. Почивката ми е почти невъзможна. С баткото сме навън буквално по цял ден, излизаме към 11 и се прибираме към 18ч, някой път и по-късно. Но детето си иска своето, вкъщи си играем с коли, писти и тн. Евентуално като тръгне на градина, ще си почина.
Момичетата, които са с още по-малки дечица, които и на ясла не ходят, адмирации, много е трудно Simple Smile

# 34
  • Варна
  • Мнения: 725
И аз вчера имах придърпвания около пъпа , пих едно но - шпа и си легнах , днес бях ок. 😊 Наистина си е трудно с малко дете, което не ходи на ясла... не си го представях така 😀😀 пълна лудница е , но ще се справим някак 💞

# 35
  • Мнения: 541
Да отчета и аз втората ФМ. Аз вчера бях при Чавеева в Щерев. Значи съм извадила някакъв късмет, щото избора ми беше за час - вчера или днес.
Еmi - кой те прегледа? Мен там и Калев ме е гледал на 1вата, бях много доволна и от него.
Бебето е добре, само ми казаха че има едно уголемено бъбречно легенче. Каза, че са сега било притеснително, но трябва са се следи. Малко аз обаче си се притесних.
И при моето бебе беше така на феталната, каза ми, че не е проблем за момента но ще се следи.

# 36
  • Мнения: 1 211
Четох, че е често срещано, особено при момчета. В повечето случаи проблем няма после, а и децата го израствали. Ама все пак си се притесних.

# 37
  • Мнения: 802
На феталната се заговорих с докторката, че бъбречните проблеми са най-често срещаните, 1:125. Много често човек не знае, че има такъв. Повечето наистина се израстват, а и ние сме в средата на бременността и бебетата още ще се развиват, така че легенчето може да е в норми до термин. Но и да не е, качеството на живот няма да се промени.
С момченцето ми имахме проблеми през януари и ни пратиха при детски нефролог, който установи наличие на две легенчета със стена помежду им, в единия бъбрек. Уж бях следена и той гледан, но явно се е развило в последствие. Казаха ми, че човек може цял живот да си живее така и да не разбере, че го има. Но аз толкова тежко го преживях, че най-вероятно тогава ми се отключи проблема с кръвната захар.

# 38
  • Мнения: X
Здравейте момичета 🙋🏻♀ Искам да попитам имате ли проблеми със спането , дали често се задъхвате, дали ви излизат тук-там червени пъпки и дали имате протъркване между краката или зачервена вагина , сърбеж ????
Аз имам всичко изброено и доста ми е напрегнато. Постоянно се задъхвам даже ако отида до тоалетната 🤷🏻♀ Протъркване между краката имам от две седмици и едвам излизам до магазина.... постоянно се изпотявам интимно и се мажа с бепантен и също с интимен крем за бременни , но нищо не ми помага. Принудих се да ходя вече без бельо и да спя гола.... направо е ненормално 😐😐😐😐😐😐😐

# 39
  • София
  • Мнения: 1 977
Здравейте момичета 🙋🏻♀ Искам да попитам имате ли проблеми със спането , дали често се задъхвате, дали ви излизат тук-там червени пъпки и дали имате протъркване между краката или зачервена вагина , сърбеж ????
Аз имам всичко изброено и доста ми е напрегнато. Постоянно се задъхвам даже ако отида до тоалетната 🤷🏻♀ Протъркване между краката имам от две седмици и едвам излизам до магазина.... постоянно се изпотявам интимно и се мажа с бепантен и също с интимен крем за бременни , но нищо не ми помага. Принудих се да ходя вече без бельо и да спя гола.... направо е ненормално 😐😐😐😐😐😐😐
Да нямате гъбички, не ми прилича на нормално сустояние този сърбеж, а на гъбична инфекция.
За краката не разбрах бедрата ли са ви протрити? Да не сте качили повечко килограми? Това би обяснило и задъхването и лошия сън. Но ми се вижда рано за такива неразположения.

# 40
  • Мнения: X
Здравейте момичета 🙋🏻♀ Искам да попитам имате ли проблеми със спането , дали често се задъхвате, дали ви излизат тук-там червени пъпки и дали имате протъркване между краката или зачервена вагина , сърбеж ????
Аз имам всичко изброено и доста ми е напрегнато. Постоянно се задъхвам даже ако отида до тоалетната 🤷🏻♀ Протъркване между краката имам от две седмици и едвам излизам до магазина.... постоянно се изпотявам интимно и се мажа с бепантен и също с интимен крем за бременни , но нищо не ми помага. Принудих се да ходя вече без бельо и да спя гола.... направо е ненормално 😐😐😐😐😐😐😐
Да нямате гъбички, не ми прилича на нормално сустояние този сърбеж, а на гъбична инфекция.
За краката не разбрах бедрата ли са ви протрити? Да не сте качили повечко килограми? Това би обяснило и задъхването и лошия сън. Но ми се вижда рано за такива неразположения.

според моята гинеколожка всичко това било нормално, aз живея в Германия и да протриването е между бедрата точно до интимните части. Качила съм килограми 🤷🏻♀

# 41
  • Мнения: 1 221
Аз супер много се потях нощем интимно и спя с пижамите на мъжа ми вече. Задъхвам се много, имам сърцебиене и съм 51 кг.
Сърбежът, ако е вагинален, сигурно са гъбички. Иначе по тялото е нормално. Мен ме сърби кожата, но е от разтягане.

# 42
  • София
  • Мнения: 1 977
Ох милите, много неприятно. Аз съм трети път бременна такова нещо не ми се е случвало. Дано минава бързо!
Аз съм на вълна активна гимнастика, бодита, кошара... нямам търпение да мине ФМ дано всичко е наред и да поръчам някои неща.
Изолацията и новините ми се отразяват зле на нервите, събота и неделя ако е хубаво времето мисля да се разходя малко на въздух, защото това стоене затворен и оповестяване на болните е много подтискащо, но макар да го карах знам, че трябва да се пазя.
Моите деца са много сладки, слушат ми корема, целуват го и му говорят. ❤️

# 43
  • Мнения: 1 221
И аз много се бях напрегнала няколко дена с този коронавирус, защото около мен изведнъж много хора се разболяха и все майки с бебета.
Момичета, тези, които сте на желязо за хемоглобина, как ви понася на стомаха. Аз го пия от 6 дена и минах през запек, ужасно болезнени газове и сега вече бия към леко се разстройство и разбира се черните изпражнения. Това напасване на организма ли е или ще си карам така до край?
Habibi, междудругото може би не е зле да си изследваш хормоните на щитовидната жлеза, ако не го правиш, особено важно е ТСХ при бременност.

Последна редакция: чт, 01 апр 2021, 09:27 от teri__90

# 44
  • Мнения: 802
За вируса и новините, ние не гледаме. Имаме интернет, но не и цифрова телевизия и нищо не гледаме. Много ми е спокойно, само родителите ни ме напрягат на моменти. Но и с детето нямам време да мисля друго, навън сме все по разходки. А за желязото, с предната бременност така и не се напаснах, всички неприятни ефекти си ги имах през целия период на употреба.

Общи условия

Активация на акаунт