ОСМИ клас 2020/2021 - Дистанционно в осми клас - байгън! Идва пролетен живот навън!

  • 27 782
  • 724
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 4 967
Изгледах! Прекрасна Неда! Страхотни танцьори!
Зазу, добре, пусни я щом искаш! Simple Smile

# 721
  • София
  • Мнения: 1 531
Дидиа, и аз познах Неда без да съм чела тук. Възкликнах- я, Неда, чакайте да я гледам (играехме настолна игра), а дъщеря ми- ама ти познаваш ли я? Казах ѝ, че си пиша с баба ѝ. Hug  Страхотна, страхотна!

Рени, а кой им пее песента? Направи ми впечатление, че е писана специално за тях. Познавам я школата покрай моя танцьор. Много бяха и много готини! Hug

Хепи, да, моят беше миналата година. Класираха се на 3то място, но той се отказа малко преди това.

 И нашето състезание мина, класирали са се на 1во място. Kissing Heart
Не зная на кой е песента. Очаквах нещо по-мелодично, но явно хип-хопърските мотиви са по-вървежни.
Браво и за вашето представяне!

Днес е следобяд на училище, с нулев час. Вълнение не виждам и се надявам бързо да влезе в режим училище.

# 722
  • Мнения: 1 951
Ние много хубава ваканция си изкарахме. Обиколихме тази част на Родопите, в която кракът ни не беше стъпвал - Ивайловград, Крумовград, Свиленград и прилежащите им селца на гръцката и турската ни граници.  Бяхме отседнали в Маджарово. Прекрасен край, но обезлюден до крайност на места като с. Мандрица и с. Одринци.

Никой не е учил нищо през тази седмица Simple Smile Отдадохме се изцяло на обиколки, риболов и търсене на автентична, за региона, храна Grinning
Скрит текст:

Наборът е втора смяна, но вече тръгна за училище Stuck Out Tongue Winking Eye То бива нетърпение, но чак толкова не очаквах.

# 723
  • София
  • Мнения: 1 010
Дидиа, прекарсна е Неда, много се разчувствах на изпълнението й!!! И то без да внимавам особено в текста, а просто от гласа и изпълнението... Да го нагушкаш детето, да е здрава и много успешна ви желая, има талант!:kissing_heart:

Днес и двете ми девойки тръгват на училище, вълнуват се много.
При наборката започват ударно с контролно още първия час рано сутрин. Дано се справи, че нещо притеснена беше.

# 724
  • София
  • Мнения: 9 111
Заповядайте в новата тема:
https://www.bg-mamma.com/?topic=1325167

Общи условия

Активация на акаунт