Отговори
# 180
  • Пловдив
  • Мнения: 1 395
Ограничаваме социалните контакти, носим маски, ползваме дезинфектанти. Но се опитваме и да запазим психичното здраве на членовете на семейството.
Следим за симптоми на разболяване, температура, мерим кръвно налягане, пулс.

# 181
  • Мнения: 27
Ограничили сме излизанията, носим предпазни средства навън. У дома имаме само термометър и апарат за кръвно налягане и ги ползваме при нужда.

# 182
  • Мнения: 539
Ограничили сме контактите доколкото позволяват обстоятелствата.
Приемаме добавки, повече фрешове и смути.

# 183
  • Мнения: 254
Здравословното състояние се следи редовно с измерване на кръвното налягане, пулс, температура. Ако има притеснения, обаждания на личен лекар и евентуално кръвни изследвания. Да, по възможност ограничаваме социалните си контакти.

# 184
  • Мнения: 2 495
Ограничаване на социалните контакти,профилактични прегледи и изследвания,редовно мерене на кръвно налягане,пулс,а в случай на грипоподобни симптоми-мерене на сатурация и пулс.

# 185
  • Мнения: 5 258
Споделете с нас как следите здравословното си състояние и това на вашето семейство вкъщи? Продължавате ли да ограничавате социалните си контакти? - Въпреки, че вече изкарахме цялото семейство ковид, продължаваме да ограничаваме колкото е възможно контактите, рядко се срещаме с приятели, децата учат вкъщи. За следенето нищо специално, нямаме някакви специални апарати и не пускам през ден изследвания.

# 186
  • Мнения: 54 917
Свели сме до минимум социалните контакти.
Ползваме дезинфектанти, проветряване, плащам с карта.
Вкъщи следим кръвно налягане/пулс и температура.
Аз имам и първа доза АЗ.

# 187
  • Мнения: 50
Спазваме следните правила:
Дистанция, дезинфекция, по- малко социални контакти.
Опитваме се да бъдем по-спокойни и усмихнати!

# 188
  • На морето!
  • Мнения: 5 791
Освен всичко изброено, когато се почувствам зле правя дихателни упражнения, задържам въздуха и засича колко ще издържа и засича пулс.

# 189
  • Мнения: 644
Намалили сме контактите доколкото е е възможно, наблюдаваме се и при нужда се консултиране с лл.

# 190
  • Елхово
  • Мнения: 1 414
Следим за неразположение, както и мерим температурата с термометър и кръвното налягане с апарат. Стараем се да спазваме социалната дистанция!

# 191
  • Мнения: 554
Продължаваме да ограничаваме социалните си контакти до минимум, когато посещаваме магазин спазваме дистанция, слагаме маски задължително. Вкъщи дезинфекцираме често и се наблюдаваме за характерни симптоми.

# 192
  • Мнения: 1 630
Работим от къщи, спазва е дистанция навън, избягваме контактите с много хора. Дезинфектанти и маски не сме спирали да използваме.

# 193
  • Мнения: 443
Здравословното състояние следим с термометър, апарат за кръвно налягане, необходимите прегледи. При поява на някакво неразположение или симптоматика, се свързваме с лекуващия ни лекар.
Социални контакти са ограничени до степен да има дистанция между събеседниците, но в никакъв случай не съм спряла да контактувам с хора, защото цялото ми ежедневие го налага, все пак работя в офис с хора, ходя до магазина, излизам със семейството си навън, виждам се с роднини и приятели от време на време. Спазвам хигиена и се пазя, доколкото е възможно.

# 194
  • Мнения: 1 021
Споделете с нас как следите здравословното си състояние и това на вашето семейство вкъщи? Продължавате ли да ограничавате социалните си контакти?
Следя здравословното си състояние като ходя на профилактични прегледи редовно , меря кръвно и температура , когато усетя , че имам проблем.
Ограничили сме социалните си контакти максимално , за да пазим себе си и близките си здрави.

Общи условия

Активация на акаунт