Скъпа бебешка количка?

  • 24 464
  • 290
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 427
От 200 до 400.Струваше 260 лв.

# 16
  • Мнения: 5 001
гласувах над 800лв
количката ми е Чико 3 в1
ако си бях купила друга количка със зимен кош, лятна количка и столче за кола, що годе хубави и здрави, щеше да ми излезе 500-600лв и нямаше да са със същото качество.
а  между скъпите и ефтините колички мисля, че може да се прави разлика и да се изказва мнение, ако си имал и от двата вида, така че немога да се изкажа.
на повечето ми приятелки количките се разскърцаха и почнаха да се чупят, а с мойта нямам проблем, вярно още малко съм я ползвала, но се надявам и второ бебе да изгледа.
п.с. а за тези новите с малките кошчета и 100лв. не бих платила, та камо ли 2000лв

# 17
  • Мнения: 1 183
Аз гласувах за от 200 до 400,предстои ми да купувам и мисля,че тая цена ще купя хубава и удобна количка,повече пари от това за мен е базсмислено.

# 18
  • София
  • Мнения: 1 043
Гласувах с 200-400, защото тази, която съм си избрала с всичките атрибути към нея идва към 300 лв. По принцип бих платила и повече, може би до към 600-700, стига количката да ми хареса наистина.

# 19
  • Мнения: 454
Не бих дала повече от 200 лв. за бебешка количка. Ха! С какво е по-различна тази от 800 лева? ooooh!



Преди около месец водих подобен разговор с мъжа на сестра ми. Та според него нямало разлика между количка, струваща 200 лева и такава с цена над 1000. Основният му довод беше, че в двете колички са вложени едни и същи материали и по-скъпата е неоправдано такава. Не искам да натрапвам мнението си, но това е все едно да кажеш, че материалите в един Мерцедес и в една нова Шкода са едни и същи. Ами не са. И точно това води до разлика в цената, освен надбавката за престиж на марката. Още едно нещо, но не маловажно - и при колите и при количките гаранциите са различни, в зависимост от ценовия клас. Предстои ми покупка на количка след няколко месеца и при положение, че нямам асансьор ми трябва нещо леко и компактно. Доста обиколих и вече сведох избора само до 3 колички, като и трите са над 1000 лева, но с разликата, че Quinny дават 2 години гаранция, нещо което ми се струва немислимо за първата ценова група, посочена в анкетата. Надявам се да не бъда разбрана погрешно и темата да не се изроди като много други и да започне спор за това колко пари е разумно да се дават за една количка, дрешки или бебешко легълце. За мен една покупка е успешна, когато ми върши работата, за която съм я купила, пък било то и за красота и ме се чувствам измамена за парите, които съм дала, били те 10 или 1000 лева.

# 20
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Гласувах от 200 до 400...според мен това са качествените колички /като се има в предвид, че сменям трета Laughing/

# 21
  • Мнения: 4 422
Не бих дала повече от 200 лв. за бебешка количка. Ха! С какво е по-различна тази от 800 лева? ooooh!



Преди около месец водих подобен разговор с мъжа на сестра ми. Та според него нямало разлика между количка, струваща 200 лева и такава с цена над 1000. Основният му довод беше, че в двете колички са вложени едни и същи материали и по-скъпата е неоправдано такава. Не искам да натрапвам мнението си, но това е все едно да кажеш, че материалите в един Мерцедес и в една нова Шкода са едни и същи. Ами не са. И точно това води до разлика в цената, освен надбавката за престиж на марката. Още едно нещо, но не маловажно - и при колите и при количките гаранциите са различни, в зависимост от ценовия клас. Предстои ми покупка на количка след няколко месеца и при положение, че нямам асансьор ми трябва нещо леко и компактно. Доста обиколих и вече сведох избора само до 3 колички, като и трите са над 1000 лева, но с разликата, че Quinny дават 2 години гаранция, нещо което ми се струва немислимо за първата ценова група, посочена в анкетата. Надявам се да не бъда разбрана погрешно и темата да не се изроди като много други и да започне спор за това колко пари е разумно да се дават за една количка, дрешки или бебешко легълце. За мен една покупка е успешна, когато ми върши работата, за която съм я купила, пък било то и за красота и ме се чувствам измамена за парите, които съм дала, били те 10 или 1000 лева.

 Peace

гласувах с последна опция

# 22
  • Мнения: 2 211
Гласувах трета опция, защото със сина си потроших три евтини колички. След този опит съм на мнение, че по - добре една, по - скъпа, но и по - качествена.

# 23
  • София
  • Мнения: 630
Количката на спада към 3та опция, но е подарък.
Гласувах между 200 и 400.

# 24
  • Мнения: 8 505
Между 200 и 400.
Всъщност беше малко по-малко от 300лв,но вървеше в комплект с кошница за кола Simple Smile

# 25
  • София
  • Мнения: 830
Hauk rulzzzzzzzzzzzzz
И двете ми деца се отгледаха в нея, Калинка още е в нея.
Струва 260лв, малко повече от най-масовите, но никога няма да съжалявам, това е една от най-разумните ми покупки.

# 26
  • Мнения: 167
Количката ми струва 500 лв. Бих дала повече,но  ни е подарък и, за да не ставам нахална избрах тази.

# 27
  • Мнения: 2 849
Нашите са 180 зимната и 80 лятната .И в двете не обича да се вози ,нося го на ръце и бутам количка .Само , ако заспи се вози .Общо взето количките ни са като атрибут към разходката .Много ми харесват по-скъпите ,но добре че не съм се изкушила .

# 28
  • гр.София-Красна поляна
  • Мнения: 325
От 200 до 400.Струваше 260 лв.
smile3521

# 29
  • Мнения: 5 647
Първата количка, която взехме на малката беше за 200 лв. Абсолютно дърво. Освен че беше тежка, беше и неудобна. След няколко месеца взехме нова за 600 лв и разликата беше значителна. Гласувах с последна опция.

Общи условия

Активация на акаунт