Най-гадната зодия за мъж! - 4

  • 42 460
  • 888
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: X
Хах, моят Дева пак ме напсува, че много съм разхвърляла.
Заявих му да подреди- егати мързела.
И мрънкач, от всичко се оплаква.
Завижда, че имам повече пари от него.
Само съм ги кътала ( яко харча, но преди пестях ).
Не познавам по-голям мързеливец и лентяй, понякога чисти, подрежда, но рядко.
Нищо друго не прави, играе игри и се оплаква колко го боли гърба.
Само в службата се раздава.
Оплаква се, че гледа бебето за 2-3 часа (само я приспива, ни я преобува, ни храни ).
Дай им да лежат, да цъкат на телефона и да поръчват дрехи втора ръка.

# 181
  • София
  • Мнения: 5 198
Всъщност тенденцията е такава, повечето мъже днес чакат на жената. Вкл и финансово
Няколко приятелки се оплакват от такива “свалячи”
Иначе колкото Дева, друг никой не ми се е сърдел така. Бебета.
Онзи ден казах на бившият ( бащата на детето ) да умре. Представяте ли си?
Да кажа това. Той е пълен нещастник.
Имам брат дева , но с него се разбирам много добре.

Така, имам ключ от дома на Рачето, но идея нямам какво да го правя и защо ми е даден. Странна работа. Добричък е много.

# 182
  • Враца
  • Мнения: 458
Не мисля че е баш така, доста такива и жени има. До човек си е. Не съм попадала досега на мъж, който иска да го черпя, а се е случвало и да настоявам, но ето в темата доста жени споделят това. Просто идиота си е идиот, без значение на пола и зодията. Обаче май по-младите момичета още не са се научили да ги различават или просто някой се прикриват доста добре. Не знам, много ми е мъчно да чета такива постове, жената си е жена, нежно създание, трябва и някой на когото да се опира, а не обратното.

# 183
  • Бургас
  • Мнения: 6 286
Ако бях със сегашния акъл на 20  не знам как щях да си намеря партньор.Като си млад те водят други инстинкти  и си като слепок, нищо не виждаш.А като прогледнеш вече си с дете/деца на ръце.

# 184
  • София
  • Мнения: 6 197
Аз също не съм попадала на мъж, който да разчита на мен финансово, или да иска да го черпя.
Но попадам на такива, които искат да им чешеш егото, да ги ухажваш - стрелец и везни последно.


Моята дева е голям работохолик ( което за повечето жени може да е изнервящо, всъщност и за мен е изнервящо дори, а аз много си обичам личното пространство и времето със себе си) и чистник, в тях е подредено като в аптека, гардероба му е подреден освен по вид дрехи, всяко отделение по цветове. Супер педантичен.
Аз съм много разхвърляна, само ходи по мен и прережда, но за сега не ми е правил директен коментар Grinning
Напоследък забелязвам една заядливост в него, която все още не е била насочвана към мен, но въпреки това ме дразни.

katerichka29, а какви са хубавите черти на тази твоя дева, че да го търпиш ?

# 185
  • Мнения: X
Понякога е грижовен и мил, щедър и се държи приятелски.
Понякога много помага за малката, играе с нея и тя му се радва и му се усмихва.
И тогава ми се стопля сърцето и си казвам, че тати я обича и нямам право да й отнемам това...

# 186
  • Мнения: 2 749
Ти май се оплакваше, че те пошляпвал или бъркам?

# 187
  • Мнения: 13 082
Е да де. То това явно не пречи Close Ключовата дума е понякога. Някои неща не трябва да са понякога, а винаги.

# 188
  • Мнения: 2 198
Нека кажа за мъжа Козирог. На тези от вас, които имат някакви преки отношения с мъж от тази зодия, правило ли ви е впечатление, че притежават една много отблъскваща пасивна "женска" черта? Самонавиват се за нещо, нацупват се и чакат да им отгатнеш мислите. Такова поведение предимно към хора, с които имат приятелски, служебни отношения. Семейните може да нямате такива впечатления.

# 189
  • Мнения: 6 146
О, това е мой патент, имам си го в излишък. Той и да иска не може да се пререди. При моя не съм го виждала, но при познат - да.

# 190
  • Мнения: 2 198
О, това е мой патент, имам си го в излишък. Той и да иска не може да се пререди. При моя не съм го виждала, но при познат - да.
😀  evencee, не крия, че и аз съм така. Неприятни са ми тези емоции, но е факт, че ги изпитвам, имам луна в Стрелец и е невъзможно да се прикривам. Същественото е, че НЕ се държа така с приятели, а когато става въпрос за мъж, чиято разлика ни е 11 год.... е, разочароващо е.

# 191
  • Мнения: 6 146
Да, то иаз май не се държа така с приятели, колкото и да не искам спускам по една-две думи. Но с близките съм тежка гемия.

# 192
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 824
Виждала съм такава пасивна агресивност при мъж Козирог. Опитваше се да контролира чрез сръдни. Един вид да наказва жената, ако нещо не му отърва и за да се измъкне сух. Психо тактики от типа "Аз се сърдя, значи ти си виновна за нещо, а не аз". При Козирозите - винаги близките отнасят тежкия характер и подлежат на тестове, съмнения и т.н.

11г. разлика...да не е тръгнал към стар ерген?! (ако не е тайна). Ако и Венерата му е във Водолей - умната.

Последна редакция: ср, 09 юни 2021, 19:40 от Джулая

# 193
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 801
Моят козел ми се е цупил по един месец. На мен обаче, иначе с приятели е друг.

# 194
  • Мнения: 6 146
А мене ме дразни двойния стандарт когато например поискам да ме закара до някъде някой си ден и веднага ми излиза с репликата - ааа, вземи си автобуса, щото ми объркваш целия ден и тралала. И аз си го взимам, уплашил ме той. Обаче обади ли се някой авер за същото само се чува - кога и къде да дойда да те взема. И ето как започват скандалите ....

Общи условия

Активация на акаунт