"БРАТЯ" - сезон 2.

  • 30 865
  • 767
  •   1
Отговори
# 30
  • Пловдив
  • Мнения: 40 699
Какъв да е мотива на Юлия...?
Бих се съгласила с това, че е замесена по заръка на баща си...нали той подшушна нещо на Борис, което така и не разбрахме какво е...Може би план са имали да изпълняват и Боби им съдейства, въпреки че се сдобриха с брат си.

# 31
  • Мнения: 6 490
Колкото да мецна, че и аз гледам с едно око. Кажете, моля, кръв ли беше това в медальона на Юлката? Какво ѝ каза Драго, че няма да я вади от лудницата отново?

Мая що не си започне работа самостоятелно. Да си отвори една криейтив-астро агенция! Има и комични моменти.
Ива като каза на асистентката да започва да чете за камъните. И после при Майчето на пейката се посмях с въздух-земя. Направо са като две ракети с изтрещял обсег на действие. Smiley

# 32
  • Мнения: X
Като ги дадат Ива и Мая да се разправят една срещу друга, и все очаквам Мая да извади от чантата една бяла риза, да я метне на главата на Ива и да ѝ каже "на ти един Савекс" 😂

Кръв от Денис имала в медальона Юлето... Някое вуду може да му спретне,нали е куку.

# 33
  • Мнения: 1 164
Аз пък не се изненадвам  че Жана се хвана за Калин. В едно РПУ се случва често. Реално  тя е на около 30 години, а Калин на 38. Изобщо не е толкова възрастен.Тя няма половинка,  той е разочарован от своята ...И ето ти връзка.

# 34
  • Мнения: 9 483
А, във всяка сфера ги има такива междуколегиални.
Калин не е чак толкова възрастен, макар че аз мислех, че е над 40, нали Симката е на 18г, но е без значение.
Макар да не е нещо невиждано, все пак е съмнително, че тя е ок с брака му и е съгласна да се натискат по тоалетните. Пък и Калин не е някакъв неземен хубавец, да кажеш, че не може да му устои на чара.

Но мен най-вече украйнските ѝ връзки ме карат да се съмнявам, че има нещо зад авантюрата ѝ с Калин.
Първо, на разпит украйнците ѝ казали, че имат свой човек полицай /точно пък на новобранката?!/, сега имала приятел украйнски полицай, който ще ѝ помогне с информация... 😏 не ми е читава тая работа.

# 35
  • София
  • Мнения: 1 891
За отвличането, и аз съм склонна да вярвам, че е така. Юлия да е замесена. Обаче със сигурност не е бременна. Не случайно дадоха как пуши и пие алкохол, точно за да разберем, че това е симулация. "Забременила" се е, за да се докопа до Лора и покрай това да се "сприятелят"
Много ясно,че не е бременна,конкретно от Денис.Все пак той не се е върнал вчера в България,има поне половин година,мисля.Трябва да й личи поне малко.Пък не е като да се срещали на местна почва-той категорично се изненада от появата й.

# 36
  • Мнения: 1 832
Благодаря за новата тема. Супер е.
С всеки следващ епизод става по-интересно.

# 37
  • Мнения: 38
Няма, повтарям НЯМА украинка, или рускиня, която да няма типичния акцент, без значение на какъв език говори. Освен ако не е родена извън държавата си, или не я е напуснала като много малка. Направо се изсмях като я чух как айляшки си говори български без грам акцент.

А Вие не помислихте ли, че майка й може да е българка и затова да говори перфектно и двата езика? Както чухме и руският й е без грам акцент 😉

# 38
  • Мнения: 68
Колкото да мецна, че и аз гледам с едно око. Кажете, моля, кръв ли беше това в медальона на Юлката? Какво ѝ каза Драго, че няма да я вади от лудницата отново?

Мая що не си започне работа самостоятелно. Да си отвори една криейтив-астро агенция! Има и комични моменти.
Ива като каза на асистентката да започва да чете за камъните. И после при Майчето на пейката се посмях с въздух-земя. Направо са като две ракети с изтрещял обсег на действие. Smiley
За медальона на Юлия - да, кръв от Денис си запазила. Това ме хвърля в друга посока - вероятно тя знае, че е с фалшива самоличност, и ще го шантажира, че носи ДНК-то му и може да го издаде.

# 39
  • ENGLAND
  • Мнения: 4 087
Чакам с нетърпение появата на Борис, надявам се да се появи, нали все пак сериала е Братя, а не дадоха никаква причина да изчезне.

# 40
  • Мнения: 4 550
Най-интересното дотук - "Кааазаах тии ... животноо"

# 41
  • Мнения: 1 715
Гледаме с ММ днешния епизод - Драго спи, Лора будна...

И ММ се изцепва:

"Лора винаги става с г*за нагоре" 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂👃👃👃👃

# 42
  • София
  • Мнения: 14 638
Най-интересното дотук - "Кааазаах тии ... животноо"
Много е гнусно това момиче, покрай нея и Симо вече не се търпи.

# 43
  • София
  • Мнения: 27 141
Симо тотално се срина този сезон. Едвам го издържам. Келеш.

Лора ще намери Борис преди полицията и Драго. Смех.
Но поне се раздвижиха нещата малко. Simple Smile

# 44
  • София
  • Мнения: 5 745
Благодаря за новата тема!
Много ми беше смешна сцената с дебнещата Лора. Започва да се съмнява в любимия си. Дали наистина е възможно той да държи някъде Борис, за да е с нея?
Това с носовете беше забавно Simple Smile , има го този момент при Юлия. Гримират я доста силно, като жената вамп. На снимки в нета изглежда по-добре.

Общи условия

Активация на акаунт