Трябва да нахраня 5 мъже

  • 1 348
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Най-евтиният вариант, който се сещам е да им изпържиш 2-3 кила картофи и 2-3 кила цаца, да им купиш  2-3 каси бира и да отидеш на гости на съседката да си гледаш спокойно сериалите!  Wink Laughing
Бас държа, че много ще им хареса и пак ще дойдат!  Joy
Ха-ха! Браво!
Ама ако на мене ми дойдат 4 колеги на мъжа ми не знам дали това ще е универсалната рецепта, иначе звучи супер- особено "и да отидеш на гости на съседката"  Peace

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 14 065
Евтино и ефектно за мен са пилешки (заешки, телешки) шницели. Не мога да дам точна рецепта, защото слагам винаги каквото имам и колкото го имам. Сварявам месото, после го нарязвам (накъсвам ) на малки късчета. Слагам го в съд  заедно с 2-3 яйца, бульон, брашно и подправки (сол, червен, черен пипер, кимион, малко сода) и го разбърквам, сместа трябва да е гъста, но не съвсем течна. Загрявам олио в тигана и изсипвам от сместа с лъжица. Стават шницелчета, ефектни са, добри са на вкус и засищат. Поднасям ги с гарнитура пържени картофи обикновено.

# 17
  • Мнения: 1 951
Най-евтиният вариант, който се сещам е да им изпържиш 2-3 кила картофи и 2-3 кила цаца, да им купиш  2-3 каси бира и да отидеш на гости на съседката да си гледаш спокойно сериалите!  Wink Laughing

За съжаление цацата тук си е направо деликатес  Sad

А спасението съм го планирала вече, но при сестра ми, не при съседката  Joy

Иначе менюто го измислих най сетне, още веднъж благодаря за идеите. Другия път като идват пак ще питам  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт