И все пак,не може да не сте опитвали

  • 2 187
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 897
Правила съм-един-два пъти,доста отдавна е било,след което не съм качвала двойно.Въпреки това не ги одобрявам тези диети Naughtyи с по-бавен темп съм постигала същите резултати.С експресна диета от рода на японското чудо се чувствах изморена и дехидратирана.
Сега съм много доволна,че имам постоянен режим на хранене и поддържам едни и същи килограми,без да се лишавам от нищо,към което винаги съм се стремяла...

# 16
  • Мнения: 11 004
Какво значи експресна - да ядеш само 1-2-3 вида храни или да караш само на кафе и вода  newsm78

# 17
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Само веднъж- за 5 дни, свалих 4 кила, които не ги върнах след това обаче.

# 18
  • Мнения: 293
Не съм правила доета през живота си-нито експресна,нити каквато и да е.
Peace

# 19
  • Мнения: 2 271
Никога не съм правила каквато и да е диета.Предпочитам да правя упражнения.

# 20
Благодаря на всички за отговорите   bouquet
До Иренка Моля те сподели тази диетка -4кг и не си ги върнала върха!  Party  Laughing
Моля те  че имам нужда бързо да сваля малко килца  Praynig

# 21
  • София
  • Мнения: 5 605
Правила съм - ама примерно 5 дни на плодове, чай и мед или само на плодови сокове, чай и мед - има ефект, но след това трябва да се храниш внимателно!

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 6 330
Истинска диета отскоро правя вече няколко пъти - за кой ли път я пиша -Зелевата супа и съм много доволна,иначе съм отслабвала до сега главно с ограничаване на храна , но то беше като "по-млада "девойка и беше лесно за разлика от сега ,пак девойка ама не чак толкоз "млада" Joy

# 23
Зелевата супа, знам я   smile3521 Но единствения път когато я опитах повърнах  Sick  Sick  Sick За това да питам хапчетата вършат ли сещата работа? Някак си много лесно ми се вижда  Joy

# 24
  • Мнения: 5 577
Опази Боже, аз преди да забременея бях 48, сега съм 46 кг.
Наистина, с ръка на сърдцето -  никога не съм спазвала диета.  Laughing

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 6 330
Зелевата супа, знам я   smile3521 Но единствения път когато я опитах повърнах  Sick  Sick  Sick За това да питам хапчетата вършат ли сещата работа? Някак си много лесно ми се вижда  Joy


Моята пък и малкия чак я хареса    bowuuи се наложи да му готвя нещо подобво и на него   chef

За хапчетата не знам,може и по-отвратителни да са .

# 26
  • Мнения: 5 647
Пробвала съм различни диети. Ефектът е временен, освен ако не продължиш да спазваш хранителен режим.

Зелевата супа, знам я   smile3521 Но единствения път когато я опитах повърнах  Sick  Sick  Sick За това да питам хапчетата вършат ли сещата работа? Някак си много лесно ми се вижда  Joy


Моята пък и малкия чак я хареса    bowuuи се наложи да му готвя нещо подобво и на него   chef

За хапчетата не знам,може и по-отвратителни да са .

Относно зелевата супа- онзи ден направих такава и заради голямото количество лук, което бях сложила, супата отиде директно в тоалетната.  Sick Лукът й беше придал сладникав вкус, който на мен не ми се понрави. Ако реша да я правя диетата, въобще няма да спазвам рецептата, която всъщност я взех оттук.

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 6 330
Пробвала съм различни диети. Ефектът е временен, освен ако не продължиш да спазваш хранителен режим.

Зелевата супа, знам я   smile3521 Но единствения път когато я опитах повърнах  Sick  Sick  Sick За това да питам хапчетата вършат ли сещата работа? Някак си много лесно ми се вижда  Joy


Моята пък и малкия чак я хареса    bowuuи се наложи да му готвя нещо подобво и на него   chef

За хапчетата не знам,може и по-отвратителни да са .

Относно зелевата супа- онзи ден направих такава и заради голямото количество лук, което бях сложила, супата отиде директно в тоалетната.  Sick Лукът й беше придал сладникав вкус, който на мен не ми се понрави. Ако реша да я правя диетата, въобще няма да спазвам рецептата, която всъщност я взех оттук.

На мен ми харесва супата ,защото по принцип обичам зеленчуци и по-безсолна храна,но определено мисля ,че се получава по-добър вкус ,защото използвам подправка за пиле / на Маги/ и тя и придава по-приемлив вкус

# 28
  • Мнения: 5 647
На мен ми харесва супата ,защото по принцип обичам зеленчуци и по-безсолна храна,но определено мисля ,че се получава по-добър вкус ,защото използвам подправка за пиле / на Маги/ и тя и придава по-приемлив вкус

Аз също обичам зеленчуци, но лука ми дойде в повече. Не сложих подправки (а трябваше!), както и забравих да нарежа вътре чушка. За мен обаче тази диета не е много удобна, защото няма как да си нося супата в работата, а нали целта е да се яде всеки път, когато почувстваш глад.
А с хачетата зелева супа как стои въпроса?

# 29
  • Бургас
  • Мнения: 6 330
За мен обаче тази диета не е много удобна, защото няма как да си нося супата в работата, а нали целта е да се яде всеки път, когато почувстваш глад.

Да не забравяме и газовете,които също са ужасно неприемливи   Sick,но пък който реши да я прави - да знае,че Еспумизан спасява положението  Party

Общи условия

Активация на акаунт