Утре се жени българския Онасис

  • 20 486
  • 239
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 10 758
Шушоне, кажи ми дееее, не ми се хили.

# 61
  • Варна
  • Мнения: 1 571
еми сигур има поне още хиляда баламурници кат' мене, дето си дадохме част (или всички) акции от Боновите книжки на АКБ Форест и що човека да не си позволи тоз лукс и блясък?!  newsm78

Тъкмо се канех да го напиша, ама ти ме изправари. #2gunfire smile3516 smile3512 smile3514 bash smile3538 smile3517 smile3527 bishop bambam

На тоя, като му чуя името и само мръсни думички ми идват на езика. Колко работещи предприятия разпродаде и колко народ остави без домове и без заплати....с години..... #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 62
  • Мнения: 4 392
Горкичките,тц,тц... Mr. Green

# 63
  • Мнения: 382
Много бързо прежали жена си,беше страхотна поетеса,мир на праха й!Няма и година откакто почина.

# 64
  • Мнения: 2 255
"...С красив тигров тоалет на ..."
 Sick Sick

# 65
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 526
Много бързо прежали жена си,беше страхотна поетеса,мир на праха й!Няма и година откакто почина.

Всъщност, той едва ли я е жалил. Доста преди това си живееше с новата булка.

# 66
  • Sofia
  • Мнения: 7 030
Много бързо прежали жена си,беше страхотна поетеса,мир на праха й!Няма и година откакто почина.

Всъщност, той едва ли я е жалил. Доста преди това си живееше с новата булка.

Около 10г.  са заедно, имат и детенце на годинка. Бившата така и не му дала развод, затова се женят след смъртта й .  Rolling Eyes

Булката никак не е грозна, различна е от тези снимки. Прилича на мулатка.

Между другото, "Русалка " , на която тя е управител, също е собственост на Ники Банев.  Wink


# 67
  • Мнения: 2 931
  Всяка сватба ми харесва- обичат се хората, какво по-хубаво от това. Да им е честито .
 Някъде бях чела,че те живеят от доста време заедно- май 7г или нещо подобно. Мисля ,че и дете имат, но не съм сигурна, не ги познавам.
  Всеки има право на щастие- на щастие каквото самия той го разбира. И има право да го търси постоянно и постоянно. Имал жена- добре,но нека не се заблуждаваме ,че някой ще се откаже от личното си щастие само ,защото не иска да накърни нечии чувства. А и не знаем какви са били семейните взаимоотношения,нали?
  Когато жените осъзнаят ,че мъжете не са тяхна вечна собственост, тогава вероятно и разводите ще намалеят.
  Ако предишната жена е починала преди година е обяснимо защо сега правят сватбата- изчакали са. Както и да е не  е моя работа.
  Както и не е моя работа да съдя за финансовото положение на даден човек. Спечелил ги е тези пари и може да ги прави каквото иска. И не им е скучно само ,защото имат много пари и не знаят какво да ги правят. Парите никога не стигат -дори и милиони да са. С всяка спечелена хилядарка и изискванията се променят. Днес купуваш обувки за 10лв и кайма за кюфтета- утре обувките от 300 лв ти се струват евтини и забряваш как се готви, защото да си богат означава ,че има кой да се грижи и за обяда ти:) Винаги съм се учудвала на онези холивудски филми в които ,за да наследи някой си много милиони трябва да успее да похарчи за седмица или месец 1милион.Че какво по-лесно от това?Simple Smile)

# 68
  • Мнения: 995
Ми к'во да ви кажа- скромна сватба. Моята беше по-луксозна Mr. Green

# 69
  • София
  • Мнения: 1 105
Четох в една статия за тях (отдавна) и там пишеше, че самата булка не е никак бедна, ама подробности не помня.

# 70
  • Sofia
  • Мнения: 7 030
Подробността е, че баща и е бил управител на ДЗУ Стара Загора.

# 71
  • София
  • Мнения: 1 105
Подробността е, че баща и е бил управител на ДЗУ Стара Загора.

А, точно!

# 72
  • Мнения: 10 758
Ми кво да се прави...некои са се уредили У живота.

# 73
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Пуф, аз мислех да заведа малчо в Софияленд-а на изпроводяк, ама явно няма да стане  Confused
Ма, що пък да не се завъртим натам, току- виж ни поканили на сваБДа  Mr. Green Mr. Green Mr. Green, че и ний не сме бедни, ще им врътнем едно скромно подаръче  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green(шегичка  Laughing Laughing Laughing)

# 74
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Всъщност тъповато ми се види- сватба в Софияленд?!?!?!:crazyeyes: Crossing Arms
С тая пара можеше да наемат самолетЧе(ако си нямат) и да извозят гостите до някой чужбински рестораН  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт