Парфюмни размисли и страсти (април 2021 г.) - 259

  • 73 804
  • 960
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 926
За мен първият парфюм, след чийто шлейф тръгнах и не мирясах, докато не разбера кой е, после си купих мостри и около половин година го мислих си търсех голяма опаковка, докато го купя, беше bottega veneta EDP. И все още е един от "моите" аромати. Специален ми е, защото няма друг преди и след това, който така дълго да съм искала и чакала (думкам много по-набързо вече и без тестове Stuck Out Tongue Winking Eye Само хубави емоции ми носи.

Последна редакция: пт, 02 апр 2021, 19:31 от Dorry88

# 76
  • Мнения: 570
Miyako, огромно благодаря! 💐
Поръчах сетче с мостри MIX TAPE VOL 2: DEEP VIBES. "Красиво, интригуващо, впечатляващо" ...най-вече на тези ти думи обърнах внимание Hug. Моля пиши по-често за знайни и незнайни аромати. Особено за незнайни Simple Smile

Последна редакция: пт, 02 апр 2021, 20:05 от Аlly

# 77
  • by the sea
  • Мнения: 631
Според мен има разлика между 24 Faubourg edt и edp , знаем ли с кой е била Мегън?

Според интервю, което е дала тя, е била с Oribe  Côte d'Azur Eau de Parfum
(сега пуснах една търсачка) а това за 24 Faubourg  е слух.
На мен ми се видя много пресметнато и грозно,дано не го е направила и да е само слух.

# 78
  • Мнения: 5 383
Момичета и момчета, помагайте. Прииска ми се нещо с роза и съм в чуденка. Това познавам и харесвам:
https://www.fragrantica.com/perfume/Nina-Ricci/L-Extase-Rose-Absolue-43084.html
Сега се двоумя дали пак него да си взема, или да пробвам нещо друго. Двоумя се между тези:
https://www.fragrantica.com/perfume/Nina-Ricci/L-Extase-29668.html
https://www.fragrantica.com/perfume/Juliette-Has-A-Gun/Miss-Charming-1714.html
Ще се радвам на малко побутване в някоя от тези посоки. В крайна сметка, явно по който и път да поема, все до Кюркджиян ще стигна.

# 79
  • Варна/Лондон
  • Мнения: 1 441
E, ако стигнеш до A La Rose, никак няма да сбъркаш, но все пак зависи каква роза търсиш. Аз много харесвам да има тук там някоя роза в бутилка и имам любими :Rose Gipsy Christian Dior, Ambre Nuit, Gris-Christian Dior,Red Roses Jo Malone.. Има и още, ама да не става досадно.
А за  A La Rose  на Kurkdjian, предната тема имаше пак дискусия за Baccarat, който ту ми се приискваше да пробвам, ту го игнорирах това желание успешно, но след въпросната дискусия, реших, че няма какво да се ослушвам, и да почна да се запознавам с бранда. Междувременно с доставка от немски сайт на Делина, ми пратиха проби точно на Baccarat rouge 540 extract и Parfum, и да, разбрах най - накрая защо е цялата дандания за този продукт, абсолютна класа като аромат. После си поръчах 12 мостри от сайта (A La Rose от мостра го харесвам) и лека полека се усетих, че се увличам по бранда, както с Орлов стана, уж една, хайде още една и така. Та до момента си имам Apom и Lumiere noire, и обмислям и един Oud Satin да придобия. И A La Rose също, и други... 😁Baccarat за сега ще почака, вече не ми толкова любопитен.
Не ги описвам подробно(то не че и мога де) , защото сигурно съм последна от темата запознала се с Kurkdjian 😀

# 80
  • by the sea
  • Мнения: 631
Като споменахте  Orlov...Как намирате този бранд?
Моето мнение хич не е ласкаво.
Поръчах сет мостри и ...изобщо никой от парфюмите не можах да си представя,
че го нося и за мен не стават за носене, не ми миришат на 'френски' парфюми.

# 81
  • Пловдив
  • Мнения: 972
Аз съм така с Creed.  Поръчах 5 мостри от Нотино и останах меко казано втрещена.  Като изключим Aventus, него си го пазя и обичам. Всъщност точно заради него поръчах този сет. Да бях си хвърлила парите през терасата по - добре.

# 82
  • Мнения: 31 417
Като споменахте  Orlov...Как намирате този бранд?
Моето мнение хич не е ласкаво.
Поръчах сет мостри и ...изобщо никой от парфюмите не можах да си представя,
че го нося и за мен не стават за носене, не ми миришат на 'френски' парфюми.
Нищо, което съм пробвала не ми е харесало. Крийд също грам не харесвам вк. и Авентус.

# 83
  • Мнения: 472
И аз съм малко в недоумение от Крийд, нищо което съм пробвала не ми е особено впечатляващо; за  Авентус имам чувството, че да си отворя шкафа над мивката и от там че изскочи негов клонинг на пружина 😮
Virgin Island Water и Bois de Cedrat малко ми бяха харесали, а Royal Oud ме озадачи като анаграма, защото никакъв ууд не намерих там и самият парфюм не ми донесе асоциация с нищо кралско, разкошно и достолепно. И бутилките не са ми особено красиви.

# 84
  • Мнения: 2 218
На Криид харесвам Love in white и Virgin island.
Но това са парфюми от друга епоха .

# 85
  • Бургас
  • Мнения: 9 405
На Крийд харесвам само Spring flower.Love in white ми е мега неприятен, свързвам го с една супер неприятна особа, която носеше нещо, което приличаше на него.Сигурно е било имитация, не вярвам да е точно с Крийд.

# 86
  • София
  • Мнения: 4 501
Spice and Wood Creed ми е любим парфюм на марката.

# 87
  • Sofia
  • Мнения: 7 064
Аз съм така с Amouage- нищо не мога да харесам. На Крийд имам само гарденията, харесвам и Virgin Island water,  Silver Mountain water,  Love in white, Aventus дамския и някои колони.

# 88
  • Мнения: 357
На Крийд харесвам дамските:
Аква фиорентина
Лав ин уайт
Фльор гардения
Silver Mountain Water  - унисекс
Нямам представа от Авентус и Лав ин блек, знам, че са харесвани.

# 89
  • Мнения: 363
Моят любим парфюм на Creed e Aqua Fiorentina-страхотен летен аромат.
Друг за мен не харесах, макар,че много исках още някой. Мъжът ми има , но рядко носи Aventus.
 Но детският Creed for kids е направо вълшебен, подарих го на една млада госпожица и направо се влюбих в аромата.  
Но тъй като е детски и е в концентрация ЕДТ е доста нетраен, иначе да си го бях взела и за мен до сега.
А Love in white ми мирише на буболечката миризливка.FlushedJoy

Общи условия

Активация на акаунт