Изпитани сайтове за парфюми - април 2021

  • 79 308
  • 844
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 858
Здравейте! Предлагат ми от безмитна зона парфюми с 60% намаление. Chloe 57лв 75мл.Розово версаче 60лв 90мл, Шанел 5  /65лв 100мл, La vie est belle 69лв 75мл. Директно копирах, което ми пратиха. Заслужава ли си и дали не е измама. Не я познавам жената лично.

Според мен са скъпи ментета, аман от фалирали парфюмерии и безмитни.
Посочените  парфюми по принцип не са скъпи, с 20-30 лв. отгоре над посочената цена са, без Шанела и Ла ви.
А и темата е за изпитани сайтове за парфюми, а не страници от социалните мрежи.

# 376
  • София
  • Мнения: 15
Едно позитивно мнение бих искал да напиша за -spam292-. Купих си един Guerlаin тестер на много добра цена от там.
Благодарности към човека тук обяснил ми как да поръчам от там.

# 377
  • Мнения: 319
Здравейте! Предлагат ми от безмитна зона парфюми с 60% намаление. Chloe 57лв 75мл.Розово версаче 60лв 90мл, Шанел 5  /65лв 100мл, La vie est belle 69лв 75мл. Директно копирах, което ми пратиха. Заслужава ли си и дали не е измама. Не я познавам жената лично.
Измама е, няма такива цени.

# 378
  • София
  • Мнения: 15
Здравейте! Предлагат ми от безмитна зона парфюми с 60% намаление. Chloe 57лв 75мл.Розово версаче 60лв 90мл, Шанел 5  /65лв 100мл, La vie est belle 69лв 75мл. Директно копирах, което ми пратиха. Заслужава ли си и дали не е измама. Не я познавам жената лично.

Ментета са. И в OLX виждам как ги продават - с целофан, залепен пластмасов баркод, само и само да се хванат хората и да поръчат.
Ако сте влизали в магазин в безмитна зона (особено ако е в тези по големите летища), трябва да сте забелязали, че цените са много високи, няма как да паднат до такива ценови нива.

# 379
  • Чукарландия
  • Мнения: 4 511
Здравейте! Предлагат ми от безмитна зона парфюми с 60% намаление. Chloe 57лв 75мл.Розово версаче 60лв 90мл, Шанел 5  /65лв 100мл, La vie est belle 69лв 75мл. Директно копирах, което ми пратиха. Заслужава ли си и дали не е измама. Не я познавам жената лично.
Измама е. Такива са цените на долнопробни ментета. Шанел за 65 лв? Вярваш ли?

Отдавна на безмитна цените са по-високи, отколкото в някои онлайн парфюмни сайтове.

# 380
  • София
  • Мнения: 4 448
Pupitka, perfume-bg, parfum-bg. com, venera, elinor, parfumi-shop доставят до адрес. Не съм имала издънка с тях за подаръци изненади. Коментирала съм предварително по телефона какво искам и дали е възможно.

# 381
  • Мнения: 913
Pupitka, perfume-bg, parfum-bg. com, venera, elinor, parfumi-shop доставят до адрес. Не съм имала издънка с тях за подаръци изненади. Коментирала съм предварително по телефона какво искам и дали е възможно.
makeup.bg също до адрес

# 382
  • Мнения: 6 930
Случая с нотино, дето доставили до офис, вместо до адрес, вероятно е някаква грешка или объркване. Обикновено като посочиш адрес, доставят до адрес, като кажеш офис-офис . Не са ми объркали доставката досега така.
С фешъндейс имах такъв случай, но го отдадох на някакво случайно  объркване, не е практика.

# 383
  • Варна/Лондон
  • Мнения: 1 441
Здравейте, някой поръчвал ли е от nocibe.fr? Там виждам, че вече е наличен новият Angel, но ми изглежда, че не доставят до България.
Аз го поръчах от Origines, но сега видях, че не доставят до България. Поръчах от тях Angel Croisière 2019,че в ОК почти неоткриваем и още един на Mugler, че хубави намаления правят. Пристигнаха, с подаръци мостри, всичко както си е редът. 😊 Вчера викам пак да го проверя и новото Ангелче там, много се зарадвах. Чакам го до седмица. 😜
https://www.my-origines.com/en/catalogsearch/result/index/?p=3&q=Mugler

# 384
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 087
Случая с нотино, дето доставили до офис, вместо до адрес, вероятно е някаква грешка или объркване. Обикновено като посочиш адрес, доставят до адрес, като кажеш офис-офис . Не са ми объркали доставката досега така.
С фешъндейс имах такъв случай, но го отдадох на някакво случайно  объркване, не е практика.
Може, но за мен си беше издънка и повече с тях няма да повторя. Отделно ми дадоха някакво глупаво обяснение как нямало човек на адреса, което изобщо не е така, защото майка й чакаше цял ден и куриерът й е звъннал и тя е потвърдила. Много сложни тия доставки до дома.. 🙄 Накрая се замислям дали да не дам пари на друг познат, та да й го достави лично, защото явно нашите куриери не са дозряли за подобен род неща.
Благодаря за препоръките! ☺🎀
И за да не съм съвсем офф топик - скоро ми пратиха мостри на Jo Malone Yellow Hibiscus и Red Hibiscus. Последният е ужасен за мен - тежък, нетраен и миришещ на бабешки парфюм, но първият е доста интересен и много траен. Мирише ми лятно на лимон, на цветя.

Последна редакция: чт, 15 апр 2021, 00:53 от Pupitka

# 385
  • Мнения: 6 930
Жалко, че така се е случило веднъж и сте се отказали завинаги от тях. Тук постоянно се коментира, че са като цяло са супер бързи и точни, моят опит също е такъв с десетки, десетки поръчки.

# 386
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 717
Потвърждавам за Нотино, въпреки че рядко пазарувам от тях. Във вторник пуснах поръчка в 12 ч през нощта. Вчера я изпратиха и днес очаквам.

# 387
  • ново
  • Мнения: 5 964
Няколко пъти вече правя подарък до адрес на рожденик, последно с Нотино, всичко е точно. Онзи ден поръчах козметика за дъщеря ми, но тя пожела да е до АПС, на другия ден беше там.

# 388
# 389
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Здравейте, някой поръчвал ли е от nocibe.fr? Там виждам, че вече е наличен новият Angel, но ми изглежда, че не доставят до България.
Аз го поръчах от Origines, но сега видях, че не доставят до България. Поръчах от тях Angel Croisière 2019,че в ОК почти неоткриваем и още един на Mugler, че хубави намаления правят. Пристигнаха, с подаръци мостри, всичко както си е редът. 😊 Вчера викам пак да го проверя и новото Ангелче там, много се зарадвах. Чакам го до седмица. 😜
https://www.my-origines.com/en/catalogsearch/result/index/?p=3&q=Mugler

Сега разгледах сайта и видях, че Angel Mirage e на много добра цена. Аз го поръчвах два пъти от Escentual като си мислех, че съм на далавера. Smile Казвайте ги тез работи по-рано,  бе. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт