Томболи, игри, конкурси и подаръци, анкети (109) - април 2021

  • 149 273
  • 2 885
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 517
В 10:27 с ваучер за Тефал

# 31
  • Мнения: 2 352
Благодаря за темата.
Ще търся брашно на София мел за играта

# 32
  • Стара Загора
  • Мнения: 878
Честита нова тема. Аз съм доволна от предният месец. Да ви попитам-днес съм в Ст. Загора, има ли някаква игра,томбола или подобно, да кажем за СиБиЕс/че ми е близо в момента/?
Благодаря за новата тема.
Хубав и слънчев месец на всички с пълни кошници с награди! Nature High Brightness
сикрет По принцип в Си Би Ес има разлепени плакати на всички актуални игри.

# 33
  • Мнения: 11 718
Днес теглят телефоните на Милка.
Успешен месец!

# 34
  • Мнения: 3 134
Получих си аудио уредбата от Орео с М&BM 🙂

# 35
  • Мнения: 149
В 10:50 ваучер за Технополис от КК. Като нямам късмет в другите 300 игри, в които участвам, поне от КК спечелих 2 ваучера от 5 регистрирани капачки😂

Нека април е много късметлийски месец🍀

# 36
  • Пловдив
  • Мнения: 1 020
Май наистина има бъг в приложението на кк,реших да взема един ваучер,взе ми кода и койнтите и в моите награди няма нищо( прехвърля на стека фанта с валидност до 16.04- така ли беше преди)?

# 37
  • Sofia
  • Мнения: 3 999
Много малко награди от Фино ...няма смисъл да участвам.

# 38
  • Стара Загора
  • Мнения: 878
И в новата брошура на Лидъл , в Петък ще са намалени готовите ястия на Кенар

# 39
  • Мнения: 9 481
Помагайте, плссс! Не мога да отворя сайта на софиямел - иска ми юзер и парола Rolling Eyes и не схващам каква точно е играта - в пакета ли се търси нещо..и какво?

# 40
  • Мнения: 1 960
Успешен и слънчев месец на всички!
Чакам телефоните на Милка, въпреки, че никога не са ме теглили.
Чакам хамак от Кит кат и постелка и ластици от Активия. Включвам се в Бондюел, но там ми се струва мисия невъзможна. В орео също, изядохме доста бисквитки.
Късмет в игрите и изобщо! Flowers Four Leaf Clover

# 41
  • Мнения: 396
Току що куриер ме изненада с шоколад и магнитче от Милка. Въобще не бях разбрала, че съм спечелила.

# 42
  • Мнения: 3 018
Помагайте, плссс! Не мога да отворя сайта на софиямел - иска ми юзер и парола Rolling Eyes и не схващам каква точно е играта - в пакета ли се търси нещо..и какво?

Вече е ок сайта, до сега не беше пуснат.

При мен Либрес и Тофифи още не се отварят, ама предполагам не са толкова ранобудни като нас да ги пуснат преди обед Simple Smile

# 43
  • Мнения: 3 770
Сега ще има добре отворени и проверени пакети  по рафтовете..Вчера погледнах цените на Софиямел направо ме втресе какво е това брашно по 1,60 за килограм ужас..

# 44
  • Пловдив
  • Мнения: 2 389
В Лекси от днес има нова игра на Милка - Купи продукти на стойност 4лв, изтрий скреч карта и разбери дали печелиш плюшка.

Общи условия

Активация на акаунт