Спам тема(Първоаприлски лъжовен Спам!) - от 01.04. до 30.04.21г.

  • 18 605
  • 1 462
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 10 554
Висе се петъка.

Пънч, ти кво- на шега викаш айде да поработя,а то ко стана Grinning

# 16
  • Мнения: 6 374
Види се, види, ама то събота и неделя то дават дъждовно ... ше се спи. Комай. Joy

Ко прайш, Дайсче? Grinning

Абе, на Пънчи мисла добре му се е получило. Grinning

# 17
  • Далече, далече
  • Мнения: 6 005
Има ли бременни?

# 18
  • Мнения: 15 299
Айде народе, имате анкета.
Ходом марш към гласуването. Туй му се вика суха тренировка за истинското гласуване в неделя. Joy
Раз два три, гласа си ти пусни, после хич не му мисли, всичко някак ще се нареди, нали?! Wink

# 19
  • Далече, далече
  • Мнения: 6 005
Аз няма да гласувам ... в неделята. Не заслужават да се вдигна от дивана.

# 20
  • Мнения: 68 564
Чух че ЦИК били готови с резултатите...ма щели се пак да изчакат глаЦуването Joy

Мен ме боли кратуна.Head Band

# 21
  • Мнения: 15 299
Аз искам да гласувам в неделя, но нямам желание. Никой от кандидатите не ми импонира. Разочарована съм от всички. Яд ме е. Жал ми е. Лудвам от това което виждам и какви несретници са се цанили за кандидати. Лудницата е пълна, но се страхувам кой от всичките са решили да назначат за началник. И някак ме напира да не бездействам, но за толкова години упражняване на правото си на глас не видях хаир от управниците ни, че не мога да надвия разочарованието си и да ида да гласувам за поредния миндил мечтаещ да захапе оглозгания кокал от който видно има още какво да се глозга.
Пп Едно на ръка, че мисля, че точно сега не е време за избори. Можеше малко да се изчака, но не, болните стремежи са по важни от народа, от хората, от отделния човек. Майната им, да дърпат баницата както искат, аз в тоя цирк няма да участвам. Не от бездействие и безотговорност. Просто ми бъктиса да бъда маймуна в цирка на "народоуправлението"! Всичко е нагласено предварително. И силните на деня отново са си разпределили пайовете. Гъза и гърба на народа да е здрав и държелив.

# 22
  • Мнения: 17 616
това не е рецепта за милинки

# 23
  • На Марс
  • Мнения: 8 713
Мдаммм по темата за глаЦуването ...

Скрит текст:
Знаете ли, че вагината на големия син кит може да побере в себе си 5-6 човека? Което я прави втората по големина п*тка в света след Марешки!

# 24
  • Мнения: 68 564
Еее, що тъй ся обиждаш набора...

# 25
  • Мнения: 15 299
Нема вече рецепти за милинки. Само насоки как да си нацепиш дърва, които в два през нощта някой ще отмъкне безнаказано. Добре, че идва лятото и ще се хванем за зелено. Милинки няма да ядем, ще ходим да пасем, пак и отново.

В два през нощта звъни телефон.
Заспал стопанин на къща с двор отговаря на позвъняването:
-Ало?!
Отсреща:
-Трябват ли ви дърва?!
-Кви дърва в два посреднощ, бе?! Не ми трябват!
Ядно приключва разговора.
Става сутринта, отива в двора и.. дървата му липсват. Stuck Out Tongue Winking Eye

# 26
  • Далече, далече
  • Мнения: 6 005
това не е рецепта за милинки

Тулумбичките и кюфтетата са по-модерни. Grinning

# 27
  • Мнения: 15 299
Еее, Пънчи, как Магарешки ще е онова там дет му казваш. Та той е толкова скромен човек, от немотия и скромност сина му износвал неговите дрехи и костюми от по за 3000лв., а самия той от скромност кара кола за един милион, а не за два или три. Ами скромен е човека, ако щях да гласувам, за него щеше да е. Щях да ида на някоя негова бензиностанция, да налапам маркуча и допреди да се е покачила цената на бензина да пална клечката и да си дам гласа ритуално и с евтин бензин, който се покачва бавно и полека с няколко лева..но само от скромност, нали?!

# 28
  • Мнения: 68 564
Ай ся приказки. Жасте, ко си се депресирала?

# 29
  • Мнения: 15 299
Няма, няма, Тете, сички са цветя и рози и.. ако ми дадат въже и амнистия сички ше ги удуша.. Joy

Пп Аз забравих да ви се похваля - вчера си купих два чифта буйки с токове, в екстравагантно червено с лак и малко искрящи дребни камъчки и в стилно червено комбинирано с черна кожа. Голям кеф.

Последна редакция: чт, 01 апр 2021, 16:39 от Джаста Праста

Общи условия

Активация на акаунт