Готварски печки на газ

  • 9 495
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 047
   Моята е с котлон и фурна на ток и с един котлон с газ. Като свърши изненадващо газта се радвам, че не взех такава с два газови котлона. Според мен е хубаво да имаш алтернатива и с двата варианта - всичко се случва !

# 16
  • София
  • Мнения: 7 013
Може котлоните да са комбинирани газ+ток , фурната само на ток.Новите технологии са енергоспестяващи,така че това е много добър вариант според мен. Peace

# 17
  • Мнения: 2 657
Моята е изцяло на газ.И 4-те котлона са ми газови и фурната ми е газова Winkединствено грила е на ток Mr. GreenНямам забележки,но само да не ми свършва газта,когато мъжа ми е на работа.Че се по4ва едно 4удене кой да пратя да зареди,ама се намират хора и за тая работа Joy

# 18
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Аз ей тази си избрах:

http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09011704

# 19
  • у дома с любимите си хора
  • Мнения: 859
Ние сме изцяло газифицирани.Котлоните ми са 3 на газ и 1 ел/на Аристон/,а фурната е електрическа/на Фагор/.Доволна съм.

# 20
  • София
  • Мнения: 310
Кери, ама в София има ли централна газификация? newsm78

В цяла София едва ли. Но ние сме краен квартал и от 2 години имаме централна газификация. За Горна баня иде реч.

# 21
  • София
  • Мнения: 310
Имам от близо година печка изцяло на газ, 4 котлона + газова фурна - много съм доволна, свикнах бързо с нея.


Zmeica каква точно ти е печката (марка). Една майка пише, че яденето се вмирисвало в газовите фурни, има ли нещо такова  Rolling Eyes
 Аз определено искам цялата да е на газ, но ме притеснява фурната, дали си е като нормалните фурни на ток. Макар че не виждам смисъл да е по-различно ястието. Нали стените се нагряват и така се пече или нещо съм в грешка  Confused

# 22
  • София
  • Мнения: 750
Моята е Горение, нищо по-различно във вкуса на храната няма. Има нагревател само отдолу на фурната, но всичко се изпича нормално. Моята няма автоматично запалване на фурната, но независимо от това ми е удобна, нямам и вграден термометър към фурната, но пък аз си имам мой и той си стои в печката. Има грил моя модел, но виж не съм впечатлена, защото голяма врътня, и става бавно /може пък и аз да не съм свикнала - не знам./

# 23
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 532
Моята е KORTING с два газови и два електрически котлона,фурна на ток.Мвого съм доволна Peace!

# 24
  • Мнения: 8 917
В момента се газифицираме и ни предстои закупуване на готварска печка. Въпросът е дали да е изцяло на газ ( котлони и фурна) или комбинирана. Ако някой има лични наблюдения, моля да сподели.

Майка ми съвсем наскоро си купи Еректролукс - кобминирана, 500 и няколко лева беше.Много е доволна.

# 25
  • Мнения: 138
Момичета а имате ли представа дали се предлагат фурна и котлони изцяло на газ за вграждане?

Общи условия

Активация на акаунт