Лидл 150 - Априлска цветно-веселяшка (надяваме се)

  • 120 598
  • 2 485
  •   1
Отговори
# 75
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 824
Много харесвам брецелите с гауда от другата седмица.

# 76
  • shumen
  • Мнения: 18 258
Благодаря за новата брошура Брадичке.
У дома тия брецели се изяждат за норматив.

# 77
  • Мнения: 9 496
Благодаря за новата брошура Брадичке.
У дома тия брецели се изяждат за норматив.

И у нас така Simple Smile))
Благодаря и аз за темата :*

# 78
  • Пловдив
  • Мнения: 6 675
Благодаря и аз за темата!
От новата брошура само течност за чистачки, банани и ананаси съм набелязала Joy Пълна скука.
За скритите купони и аз разбрах, благодарение на Вас. Утре ще пробвам, че сега ме мързи, да ходя и да ровя през компютъра

# 79
  • Мнения: 187
Моля някой да каже къде да ги търся тези скрити купони:blush:

# 80
  • Мнения: 69 282
Няма нужда да ги търсиш. Върни се и прочети поста на Questar - пост #58, отделила е време и е дала кодовете, които да въведеш, както и снимки как става това.

Последна редакция: пт, 02 апр 2021, 07:36 от teta75

# 81
  • Мнения: 187
Аз нещо съм се заблудила, че купонът е за стоката, до която е QR кодът и се чудя защо го сканирам успешно, а никъде не ми излиза. Благодаря.

# 82
  • Мнения: 1 320
От хубава материя ли са клиновете 3/4 панталони?

# 83
  • София
  • Мнения: 2 896
Тортата Гараш е твърде далеч от истината, но ей така да се подслади човек става.
QR кодовете ги сканирах от друг телефон, уголемих яйцето на макс и просто сканирах, лесно е, за нула време.

# 84
  • Мнения: 1 334
И при мен мен стана с ръчното въвеждане. Благодаря много на Questar. Утре и аз отвам за торта😀. Както и за нехранителните намаления. Днес се замъкнах, ама те били от утре

# 85
  • Мнения: 1 833
И при мен мен стана с ръчното въвеждане. Благодаря много на Questar. Утре и аз отвам за торта😀. Както и за нехранителните намаления. Днес се замъкнах, ама те били от утре
Изтървала съм аз - къде ги тези намаления..искам и аз Simple Smile Simple Smile Simple Smile ..последното беше пълна скръб ,само 5 кутии стелки взех за по левче и фарчета за колело .

# 86
  • София
  • Мнения: 6 010
Аз сега си отворих приложението, че се сетих, че имам една скреч карта за разкриване и що да видя - купон само за мен за избрани чипсове и бири за 40% отстъпка... ама важи само в Ринг мол! И защо като моят предпочитан магазин е друг? Странна политика...

# 87
  • Мнения: 58
И аз имам нов купон само за мен- 10% отстъпка при покупка над 25лв в един от магазините в Пловдив. Ще се възползвам със сигурност.

# 88
  • София
  • Мнения: 5 547
Има ли още зелен коридор?
Кунчев се обясняваше преди ден ,че вече са излишни.

# 89
  • Мнения: 5 110
Искрено ви завиждам за купоните и наградите от скреч картите, при мен няма нищо - все опитай пак. Добре, че напомнихте за скритите купони от новата брошура, та днес взех три шоколада и три пасти за зъби.

Иначе за пореден път съм възмутена от реденето, по-скоро хвърлянето на яйцата в нашия филиал (Лидл бул Раковски). Три кори с яйца подминах, за да намеря здрава. Яйцата в едната бяха наполовина счупени буквално! И това не е само при корите, но и при кутиите от 10. Пазарувам сутрин, когато е заредено до горе всичко, та вариантът клиентите да са го направили, отпада. Разказвала съм, виждала съм как редят яйцата. Следващия път ще снимам и ще пиша до Лидл.

Тоя петък беше доста пусто откъм клиенти при нас. Заредих от прясното сирене, пилешки кренвирши, кисело мляко... много скучен пазар. Чакам новата седмица, че за мен брошурата ще е добра Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт