Уф бясна съм на един сайт за онлайн парфюмерия

  • 1 901
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 140
Таня Д,
магазинчето е на Черковна е, между Мадрид и Оборище.

Но не съм си взимала лично още нищо от там. Една приятелка си взе и самата се убедих колко е траен парфюмът.

А на тестерите там какви са цените, или не са тестери?

# 16
  • София
  • Мнения: 4 493
Аз съм си поръчвала от parfumi.net и от -spam292-. От първия тестер на Гучи и е много траен. От втория - тестер на Dupont, който изветряваше за 1 час. Върнах го и ми го смениха за Премиер жур, който също не е особено траен.

Не ми се рискува отново с поръчка и съм решила следващия да си го взема от един магазин, за който ми казаха, че ги взимали директно от free shops.


И кой е този магазин - кажи и ние да пазарува ме от там  bouquet

# 17
  • София
  • Мнения: 3 328
Малко по-нагоре е написано къде се намира магазинът.

# 18
  • Мнения: X
Аз съм купувала от parfumi.net - веднъж, след това 2 пъти от -spam292-. Никога не са ми давали касов бон- но не съм и искала, за трайността изобщо не мога да преценя- имам чуството, че всички се измирисват след 2 часа. ДОсега не са ми бъркали поръчка.
Ако не ти харесва по- добре опитай да го смениш, защото после ще те е яд и трябва да го пазиш за лятото.

# 19
  • Мнения: 423
Извинявайте, че отклонявам темата, да Ви питам някой който е пазарувал от  http://megashop.bg/ дали е доволен и дали са трайни парфюмите ? Интересуват ме най-вече тестерите.
Много евтини ми се виждат Thinking цените.
Благодаря, предваритено!

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
И аз също разглеждах парфюмите там и съм много очарована от цените на тестерите!!! Така че някой, ако е купувал тестер от там, нека сподели! А също-трайни ли са?

# 21
  • Мнения: 8 462
Извинявайте, че отклонявам темата, да Ви питам някой който е пазарувал от  http://megashop.bg/ дали е доволен и дали са трайни парфюмите ? Интересуват ме най-вече тестерите.
Много евтини ми се виждат Thinking цените.
Благодаря, предваритено!
Доволна съм.Купих два тестера Азаро Хром и Булгари.Истински са,установи се след проверка по МОл-овете.Никаква разлика с оригинала.

# 22
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
http://-spam292-/?L=products.list&cat=57

Тук няма такъв с праскова

# 23
  • Sofia
  • Мнения: 6 941
Таня Д,
магазинчето е на Черковна е, между Мадрид и Оборище.

Но не съм си взимала лично още нищо от там. Една приятелка си взе и самата се убедих колко е траен парфюмът.

Там цените са доста по-високи от е-магазините!
Общо взето вървят като във веригата  Блик.

# 24

 а това: "Основата е леко чувствено сливане на праскова за нежна ласка.."  newsm78

в крайна сметка не пожелаха да ми го сменят. Пръскала съм от него и нямало как. НЕметалната версия била 80мл, а 50мл била металната и трябвало да си поръчам 80мл /видиш ли аз не знам какво искам  Twisted Evil/ . Както и да е. Ми няма да пазарувам втори път оттам. Парфюмът никак не е лош, дори свикнах с него. Женствен и нежен, подхожда ми, но не е за зима определено. Но си поръчах   вече от Мегашоп един изпитан аромат за зима : Уиш на Чопард

# 25
извинявам се, грешка-  поръчах "Уиш"   от Донна.бг , иначе мисълта ми беше за Мегашоп - никога не съм имала проблеми с тях и парфюмите им, и тестерите им са 1:1 с оригиналните, но за съжаление не винаги имат това, което търся  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт