Бременна от женен мъж на 35 - той не иска дететоо

  • 45 934
  • 1 322
  •   1
Отговори
# 1 320
  • Мнения: 23 903
Ако съпругата е приела, че мъжът й е кръшкач, но въпреки това е с него, поведението й пак си е достойно. С него е в добро и зло и толкова. Харесва си човека, какъвто е. Проблема е, че понякога  "доброто" е за него, а за нея - "злото". Тоест докато той си хойка и се весели, тя се опитва да приеме всичко, рядко това става от раз и женаъта си товари организма.

Винаги се сещам за книгата и филма "Отива една жена при лекаря". Героинята там беше млада, много красива и богата. Но като разбра, че мъжът й кръшка, вместо да му тегли шута, си остана с него и си родиха дете. После се разболя тежко. Според мен вътрешно беше страдала повече заради неверния си мъж, отколкото показваше. И това изби нанякъде.

На мен понеже здравето ми е най-важно, не бих съветвала никоя жена да се държи чак толкова достойно, а да си гледа интереса.

# 1 321
  • Варна
  • Мнения: 14 684
При спамочат и лични дискусии темата ще отлети.

# 1 322
  • Мнения: 47 212
При спамочат и лични дискусии темата ще отлети.
Така е. Темата се изчерпа отдавна. Заключвам.

Общи условия

Активация на акаунт