Парламентарни избори, 2021 - мнения, оценки, коментари и всичко около тях

  • 837 406
  • 38 566
  •   1
Отговори
# 3 450
  • Мнения: 15 289
Слави накрая благодари на избирателите си.
И всички търпеливо чакат да видят реален израз на тази благодарност.

# 3 451
  • Мнения: 1 824
Който по възможност да не е концерт Grinning

# 3 452
  • Мнения: 14 972
Според мен този пост е израз на високомерие и е лишен от съдържание.
С любопитство наблюдавам дали е печеливша позиция точно такъв вариант на общуване с доверителите му.

# 3 453
  • София
  • Мнения: 5 299
По-голямо клише трудно би сътворил, та колко да е бягал от него?!
Имам моето обяснение, което споделям синтезирано в духа на темата и не ангажирам никого с него. Тези хора яхнаха вълна и влязоха в политиката като на шега, не са очаквали такъв резултат, такова развитие на ситуацията. Нямат и хората и капацитета да поемат отговорността, която им предстои, а тя е огромна ако станат мандатоносители. В трескаво търсене на хора за позиции са и това е причината за мълчанието, което е такова само привидно, а всъщност е истерия.
Четох анализ някъде : Вие чели ли сте програмата им, попита анализиращия, та тя е на 90% сходство с тази на програмата на правителството Борисов 1!

# 3 454
  • Мнения: 1 211
Какво ми казва на мен обръщението на Слави от днес:
"Какво като очаквате от мен да кажа дали ще вляза в управлението, а тази благодарност я очаквахте преди 5 дена, сега съм си решил, сега благодаря и повече от мен нищо няма да чуете. Няма ми казвате на мен, какво да правя. Аз така съм решил, защото аз карам влака..."
Само да не вземе влака да излезе от релсите обаче. И аз го усещам като лека подигравка това обръщение, закъсняло с поне 5 дена. Ама народа отдолу се радва или поне този народ, който сляпо върви след него без да мисли. Интелигентните му избиратели според мен вече усещат подигравката. Казвам го като човек, който преди години на един малко по-друг акъл (под 30тата) си година щях да съм му избирател. Не, че се взимам за много интелегентна де, но определно бих се обидила.

# 3 455
  • Мнения: X
... То пък един влак...
Но си мисля, че си има причини да мълчи,... Докато се измисли приемлива конфигурация без да се злепоставя самия той. Не мисля, че ще е той премиер, нито пък ММ. Сега търсят кого да поднесат в жертва)

# 3 456
  • Мнения: 19 527
Те в някои от постовете под публикацията му вече го нареждат, че не чакат благодарности, а действия. И че не са гласували за него, а за промяна, която чакат той да направи. Тепърва ще му става напечено на СлавчУ.

# 3 457
  • Мнения: 20 224
Те в някои от постовете под публикацията му вече го нареждат, че не чакат благодарности, а действия. И че не са гласували за него, а за промяна, която чакат той да направи. Тепърва ще му става напечено на СлавчУ.
Аз затова си мисля, че при едни нови скорошни избори, ще има доста отказали се от него.

# 3 458
  • Мнения: 19 053
Според мен няма да са фатални дни-седмица 'мълчание', зависи какво ще се говори и прави след това!

# 3 459
  • Мнения: 19 527
Те в някои от постовете под публикацията му вече го нареждат, че не чакат благодарности, а действия. И че не са гласували за него, а за промяна, която чакат той да направи. Тепърва ще му става напечено на СлавчУ.
Аз затова си мисля, че при едни нови скорошни избори, ще има доста отказали се от него.
Хората си чакат червеното ферари веднага!

# 3 460
  • Мнения: 1 211
Те в някои от постовете под публикацията му вече го нареждат, че не чакат благодарности, а действия. И че не са гласували за него, а за промяна, която чакат той да направи. Тепърва ще му става напечено на СлавчУ.
Аз затова си мисля, че при едни нови скорошни избори, ще има доста отказали се от него.

И аз така мисля, не знам защо много политолози се изказват, че щял да си увеличи подкрепата, че и мнозинство да спечели. Няма никаква логика в това. От къде ще дойдат тези гласове? Той за сега нищо положително не е свършил, пък ако вземе и да се откаже...съвсем. Наскоро написах дълъг и обстоятелствен пост в фейсбук по темата Слави и някакви хора ми скочиха да ми обесняват, че той нямал за цел власт и политика. Не искал бил да е политик. Ама защо тогава прави партия и се явява на избори?! Каква е тази демагогия, просто не знам?!
Най-достойното според мен е, ако вземе една партия мандата и направи правителство, този който е глава на тази партия да е премиер. Така показва, че поема отговорност с всичките и плюсове и минуси. Другото е измъкване и говорене на празни думи. А за сега Слави само това прави, почна да говори по-неразбираемо и от ДПС, а народа такова говорене не обича. Затова ББ беше на власт толкова години, защото говори просто...ФАКТ!

# 3 461
  • На изток от Рая
  • Мнения: 1 365
Цели пет дни писаха сценарий - накрая благодаря...
Така ли ще приемат решения в парламента - по сценарий?!

Коментарите под мъдрите му мисли не са много положителни, напълно очаквано според мен.
Сценарият стига до свалянето на ББ, след това какво правим, взимам си пуканките и аз, макар че не ми е много забавно - ковид се разпространява бързо, а нищо не се прави по въпроса...

# 3 462
  • Мнения: 14 972
Подценяването на хищник като Борисов е опасна тенденция.
Засега се е отказал от депутатско място.

Не зная как ще излизаме от батака.
Да се хващат в ръце  и да започват нещо, защото нови избори са капан.
Вчера слушах и Сиди, въобще не са демотивирани и накрая ще стане като лафа за хитрата сврака с двата крака.

# 3 463
  • Мнения: 15 289
След дезертирането на лидера борисов от собствената му партия, там остават само безгръбначни идиоти и неадекватници.
Какво по различно има в това, новоизбраното НС да не може да излъчи правителство и да отидем на нови избори! Не е ли дезертьорство или ще го наречем абдикация /да няма унизени/.

# 3 464
  • Мнения: X
Аз взех да клоня, че ще се формира правителство.
Слави не е солов играч и нямам предвид само екипа му... Може би и сценаристите чакат да им напишат сценарий. Ще видим какво чакаме..

Общи условия

Активация на акаунт