Парламентарни избори, 2021 - мнения, оценки, коментари и всичко около тях

  • 836 204
  • 38 566
  •   1
Отговори
# 4 020
# 4 021
  • Мнения: 22 867
В бтв са готови да се включат, предполагам всички ще го предават. Имам предвид БТ, нова, сигурно и други.

# 4 022
  • Мнения: 3 566
Докато се кахърите, че няма пари за нови и нови избори, на площад Славейков, след пейките по 2000 лева, цъфнаха и щандове по 47 000 лева бройката.

Скрит текст:
Егати инфлацията, откак Баце е на власт, преди десетина години строих вила за по-малко пари

https://www.mediapool.bg/shkaf-palen-s-vinetu-razpali-skandala-z … v-news320537.html

Тия от "Спаси София" не ми ги хвали, ама хич. Интересчии и корумпирани.

Интересите на Радев...за две неща се сещам:

Първо, ако формира един читав служебен кабинет, ще докаже, че може да се справя и с подобни функции. Това ще му донесе активи сред ядрото и вероятно ще привлече избиратели от периферията. Ако е умен и сложи лица в този кабинет, които са разпознаваеми “в център-дясно”, може да събере периферни гласове и от десницата. Това е особено важно, ако стигне до балотаж с ББ.

Второ, служебно правителство по презумция ще проведе едни по-прозрачни избори от ГЕРБ. Предвид че ГЕРБ и Радев не се понасят, логично е, едни избори неорганизирани от ГЕРБ да са в негов интерес и срещу интересите на ГЕРБ. Тоест той предпочита избори организирани от служебен кабинет; ГЕРБ обичат цялата машина да си е тяхна и да си ги организират те.

Че той, Радев, вече веднъж формира служебен кабинет. Не съм очарована от избора му, нищо особено. Герджиков и сие, щели да правят ревизия, бля, бля. Нищо не направиха.

Последна редакция: пн, 12 апр 2021, 19:27 от Chass

# 4 023
  • Мнения: 8 567
Тия от "Спаси София" не ми ги хвали, ама хич. Интересчии и корумпирани.

Пхвалила ли съм ги? Квинтесенцията е разточителството, което демонстрира местната власт.
Тези щандове, за да станат по 47 000 лева, представяте ли си колко народ е лапал по веригата. ПОказно що е то корупция.

Скрит текст:
Как пускате по два поредни поста през две минути?

# 4 024
  • Мнения: 14 966
Радев каза ли нещо съществено

# 4 025
  • Мнения: 19 019
Чака обнародването на списъка с народните представители.

# 4 026
  • Мнения: 2 465
Чака обнародването на списъка с народните представители.

Което се очаква кога?

# 4 027
  • на пъпа на Златията
  • Мнения: 3 212
Очаквах някакъв анализ на настроенията и тенденции на развитието на обществото . Даже и за Ковид нещо да каже .
Ми тръгнал човека нанякъде и го видели журналистите . Ми спазвал закона .
Какво става всички нещо започнаха да се замислят  и да спазват закона .

# 4 028
  • Мнения: 2 886
Анализ на настроенията да прави Радев? За ковид нещо да каже 😳 Свикна доктори да гледат мантинели и маркировки от жипката, сега искаш Президентът да говори за ваксини ли?

# 4 029
  • Мнения: X
А Бойко открива училище. Какво ли не правят изборите с хората, за училища се сещат, за закони... Май трябва да ги правим през месец и ше се оправим. Simple Smile

# 4 030
  • на пъпа на Златията
  • Мнения: 3 212
Анализ на настроенията да прави Радев? За ковид нещо да каже 😳 Свикна доктори да гледат мантинели и маркировки от жипката, сега искаш Президентът да говори за ваксини ли?

Ми не знам . Мисля че правителство и болест са актуални  теми на деня .
Гледам го угрижен . Да не са ни нападнали  марсианците . И това да е по важен въпрос.

# 4 031
  • Мнения: X
Сега като се замислям... Ами колкото повече се говори, толкова повече възможност за грешки, отговори и коментари.
Абе дисциплинирали са се Радев и Трифонов. Евала
И аз требе го направя, че ми все дрънка балалайката

# 4 032
  • Мнения: 12 309
Анализ на настроенията да прави Радев? За ковид нещо да каже 😳 Свикна доктори да гледат мантинели и маркировки от жипката, сега искаш Президентът да говори за ваксини ли?

Ми не знам . Мисля че правителство и болест са актуални  теми на деня .
Гледам го угрижен . Да не са ни нападнали  марсианците . И това да е по важен въпрос.

Мисля, че проблемът с болестта вече не е актуален.  Както казва Ангелов, "Тенденцията на намаляване на случаите е трайна. Пътят е правилен. Намерихме златната среда... Ние сме от малкото държави, извели образованието с приоритет". Възможно е другаде да имат проблеми, при нас няма, затова и се отпускат мерките. Както каза и премиерът - с осигурените ваксини и преболедувалите, май месец ще имаме колективен имунитет.

# 4 033
  • Мнения: 8 567
Баце се разсърдил на  Фандъкова, сваля я от от поста ѝ на зам-председател на ГЕРБ. Не била достатъчно активна, затова загубили в София. И още трима, евентуално. Щял  да ги замени вероятно с някои от много успешните си министри.  Wink

# 4 034
  • Мнения: 4 470
Вярно всеки чува каквото му се иска или му се иска.Thinking

Коментари за резултати от изборите РР не е правил, каза че чака официално ЦИК и свиква НС. Каза, че няма да бави при връчването на мандатите. Питаха за кого ще е 3-тия мандат, каза, че  още не е решил и е рано да се коментира.
Накрая го попитаха дали е наистина е готов със служебно правителство, иронизира, че някои коментатори по студията знаят повече от него. И завърши, че в сложния момент, който се намираме е много важно да имаме правителство.


За мен лично беше достъпно обран и ясен.

Общи условия

Активация на акаунт