Парламентарни избори, 2021 - мнения, оценки, коментари и всичко около тях

  • 835 776
  • 38 566
  •   2
Отговори
# 5 265
  • Мнения: 5 001
като са тръгнали да проверяват - нека проверят всичко след Тодор Живков
Кой ще проверява? Глупости на търкалета. Всеки нов говори за проверки точно 1 месец, и после нищо проверено няма.
А защо не са в новата пленарна зала?

# 5 266
  • София
  • Мнения: 2 016
Оказа се че мажоритарният вот който обещаваше Слави е подобен на комунизма - всички дружно ще работим за неговото въвеждане и ще се надяваме, че ще го доживеем.

Парламентът не бил сигурен.
Някой беше казал, че политиката е изкуство на възможното. Затова е странно когато това за което си се борил последните пет години е станало възможно, ти да кажеш сега не е момента , ще чакаме по-добър. ми той по-добрият момент няма как да дойде щом не използваш предоставените ти възможности. Най-вероятно Слави е спазарил някаква подкрепа, заради която е пратил мажоритарният вот в киреча.

# 5 267
  • Мнения: 8 567
Отчет от кого?! Нали НОЩ не са вършили нищо! Заповедите на министъра на здравеопазването, както и тези, които регламентираха, подпомагането на бизнеса, са общодостъпни.
Какво се предприема занапред? Ще се следвали плана при пандемии? Ще имали специална комисия, която да следи обстановката и съответно да предлага мерки, съобразно това? Министъра в оставка и здравния инспектор ли ще решават всичко?
Или просто на никой от парламента не му е до действия спрямо пандемичната обстановка.

И за магистрали, магистрали, магистрали никой в парламента не говори, не знам защо не питате за тях, след като цяла година Баце, вместо да се занимава с епидемията, разхождаше министри по строежи.
И да, засега здравният министър в оставка и здравният инспектор трябва да решават, това лошо ли е?
Трябва да го прави еднолично или Баце, или Слави ли?

# 5 268
  • Мнения: 281
Оказа се че мажоритарният вот който обещаваше Слави е подобен на комунизма - всички дружно ще работим за неговото въвеждане и ще се надяваме, че ще го доживеем.

Парламентът не бил сигурен.

То Слави искаше и само 120 депутата.

# 5 269
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 793
Не мисля, че Слави се дърпа от мажоритарния вот. Според мен добре е обяснено защо не може да стане сега и веднага, но ще стане /аз съм против Simple Smile /

# 5 270
  • Мнения: X
Баницата явно доста зле влияе на външния вид и здравословното състояние.
Или просто някои не могат да свикнат да не преяждат...
По върховете е проветриво и стресът е голям. Нормално е човек да се амортизира физически.

# 5 271
  • Мнения: 1 405


То Слави искаше и само 120 депутата.
ДепутатИ.
Няколко пъти, няколко души обясниха защо няма сега да се разглежда мажоритарният вот. Кое е неясно?
(И аз също не съм ЗА).
Не са ли прозрачни герб с тия надцаквания, като на пазара дедовците, дето играят карти.

# 5 272
  • Мнения: X
Баницата явно доста зле влияе на външния вид и здравословното състояние.
Или просто някои не могат да свикнат да не преяждат...
По върховете е проветриво и стресът е голям. Нормално е човек да се амортизира физически.
Горкият, ние го чакаме толкова време да спре да се стресира и амортизира, ама той не се дава и не ще да спира 😆😆😆
Даже помня преди години се беше оплакал Баце, че заради нас (народа) нямал време за личен живот.
После се оказа, че е намерил най-после, ама чак като се поамортизира малко и стана секси.
Ключов момент бяха парите в чекмеджетата и Мата Хари.
Предлагам да не го мъчим повече, има право на здрави и щастливи старини и му го пожелавам...

# 5 273
  • Мнения: 884
като са тръгнали да проверяват - нека проверят всичко след Тодор Живков
Кой ще проверява? Глупости на търкалета. Всеки нов говори за проверки точно 1 месец, и после нищо проверено няма.
А защо не са в новата пленарна зала?
Като ще е гарга - да е рошава.
Не са в новата залата защото така искат някои партии (и заради ремонт уж).

# 5 274
  • Мнения: 8 567
Отмъщението на Баце. Да продължава, все повече се излага и лъсва колко самоцелна е властта за него. И най-слепите ще прогледнат.

# 5 275
  • София
  • Мнения: 2 919
Това може и да е пускано, но неам нерви за четене на 120 поста Simple Smile

https://www.24chasa.bg/novini/article/9712709

# 5 276
  • Мнения: 7 107
ДПС подкрепяха властта, когато им беше угодно, сега по-чисти от майчина сълза са. Новатори!

# 5 277
  • Мнения: 5 127
Скрит текст:
Всичко са съгласни да правят само не това, за което са в Парламента.

Те не са наясно защо са в Парламента. Спонсорът им ги вкара там единствено, за да отстранят досегашните управляващи. Защо обаче не им обясни, че като влязат в Парламента ще трябва и да работят, и при това за народа, а не за лични интереси? Отчайващи и злобни интервюта от тази сутрин слушах без да искам. Бабикян не знае какво да правят от тук нататък, той може само да плюе и да хленчи как предните не им били оставили всичко наготово и сега те трябвало да работят. Същите са и Мая и мутрите, явно и Слави и ДБ. Ние да му мислим..., че зависим от некадърността и злобата им. Честно казано не виждам този надпис на НС защо не го свалят. Никой вътре в НС не знае смисъла му явно. Как точно ще се съединяват, за да са силни заради България?
"Провалът винаги има и долен етаж!"

# 5 278
  • Мнения: 7 107
Мика сега няма да може да си полегне горката, има нужда от почивка. С това удължено работно време ...
Ива започнах да я съжалявам, но тя има много енергия - ще се справи в надвикването.

# 5 279
  • Мнения: X
Мика сега няма да може да си полегне горката, има нужда от почивка. С това удължено работно време ...
Ива започнах да я съжалявам, но тя има много енергия - ще се справи в надвикването.

Ъъъ, то това било свеж полъх, защо да е проблем?

Не съм политик, но не мисля, че някой умен политик би трябвало да декларира "заличаване" на партия, която е влязла в парламента с 1/4 от участвалите на изборите гласоподаватели и заемащи 1/3 от местата в парламента. Все пак, не е коректно към тези гласоподаватели. Да не кажа, че е пълна простотия.

Последна редакция: пт, 16 апр 2021, 14:26 от Анонимен

Общи условия

Активация на акаунт