Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Парламентарни избори, 2021 - мнения, оценки, коментари и всичко около тях

• 795 500
  • 38 569
  •   1
Отговори
# 38 460
Ивайло Нинов и той е прав Laughing:

Скрит текст:

# 38 461
Какво стана с Кирчо? Нали за него щеше да гласуваш? Недей така не го изоставяй, той разчита на твоя глас.
Точно, щото Кирчо не разчита на моя глас. Той си има много. Затова мога да си позволя да подпра Изправи се ! Аз ги харесвам и искам да ги видя вътре.

# 38 462
  • Другата България
Скрит текст:
А ти знаеш какво съм разбрала или не съм от? Къде? Или да се сещам сама?
Може да се занимаваш с каквото искаш, моята работа е на и пряко свързана с Дунав мост 2.
Дали не съм разбрала какво е било, и е на моста сега, лятото, зимата, как мислиш? Точно за там няма нужда някой да ми обяснява как стоят нещата, и какво е било на околовръстното на Видин, и защо, и т.н., и то някой, който живее на другия край на страната. Не, че твоята информация е невярна, но разваления телефон не е присъщ само на определен сектор.
И никога, ама наистина никога не са спирали камиони на Мездра, заради ремонт на околовръстното на Видин.
Няма да споря повече, защото е безсмислено, всеки има гледна точка и източници на информация, ама е добре все пак да се изказваме подготвени без задължително да се смятаме за единствено прави и знаещи нещо, защото се "занимаваме" с него.

Merri_An, тук само ти се имаш за всичкознаеща и единственоправа. Жива и здрава да си, някой ден и на твоята улица ще изгрее слънце Simple Smile
В грешка си, говоря само това, което наистина знам, и с което се "занимавам".
И винаги си признавам грешките.
Нито говоря за съдебна реформа, нито за план за възстановяване, нито за финансови злоупотреби, без да имам конкретни доказателства за това и да съм навътре в материята. Но пък когато мога, с интерес чета хората, които си личи, че разбират от нея, независимо на коя "улица" живеят. И веднага ще дам пример с Росита, с която сме на различни "улици", но пък винаги ми е интересно да я чета, защото си личи, че знае за какво говори.
Опитвам се да разбера насрещната страна, но когато комуникацията стига както сега до лични квалификации и определения за събеседника, нивото пада драстично именно защото говори за безсилие и невъзможност за защита на теза с аргументи по темата. Не си първата, няма да си и последната.
Не ме мисли мен, аз слънце имам, и изобщо не се притеснявам за него.
Идеята е да го има за всички, но докато такива като теб мислят само за "своята улица", шансът е никакъв, който и да дойде на власт.
Със здраве. Kissing Heart

# 38 463
Аз ги харесвам и искам да ги видя вътре.
Ама така ще вземете от неговите проценти.
Малка справка как стоят нещата от май месец насам

# 38 464
Какво стана с Кирчо? Нали за него щеше да гласуваш? Недей така не го изоставяй, той разчита на твоя глас.
Точно, щото Кирчо не разчита на моя глас. Той си има много. Затова мога да си позволя да подпра Изправи се ! Аз ги харесвам и искам да ги видя вътре.
Всички харесват Мая, Хаджигенов и той има много фенове, а Бабикян е топ. Споко ще влязат. Ако не се случи ще спретнат някой протест и на изборите през пролетта са вътре.

# 38 465
  • София
Не знам дали е пускано - https://zonanews.bg/regioni/lovech/dashteryata-na-ministar-viole … _jWYpL6SFMXFRJ9Zs

Стягат се редиците Joy

# 38 466
Сега ще уредим децата, а след това и внуците!

# 38 467
  • Разпиляна във въображението
Поне се явява на избори. Могат да я изберат, могат и да не я.

# 38 468
  • соросоиден либераст

Егати помиярската медия, да нарича министрите  по този начин

Иначе в кандидатурата не виждам нищо лошо.
Дано успее момичето

# 38 469
Важно е да имаш вуйчо владика. Ще се уредиш за еврофондове, ще станеш депутат, те така. Ще перифразирам Хераклит. Всичко тече, но нищо не се променя.

# 38 470
  • соросоиден либераст
ГЕРБ имат традиции в това отношение,
да назначават некадърни роднини

В случая не е така

# 38 471
ГЕРБ имат традиции в това отношение,
да назначават некадърни роднини

В случая не е така
Да, да тя изобщо не е в листите, заради майка си. Блаженни са вярващите,а с този линк за Комитова не знам какво искаш да кажеш. Все пак депутат ще бъде дъщеря и не тя.

# 38 472
  • соросоиден либераст
Опс, извинявам се

Ето я и нея

# 38 473
  • Разпиляна във въображението
РВД трябва да работи някой с опит и знания. Онзи такъв ли е?

Харесва ми дъщерята на Комитова.

Видях, че неосъществената кандидат-министърка на здравеопазването/образованието на ИТН е в листите за депутати. И за нея се говореше за двойно гражданство. Ако е истина дано си е взела поука от казуса Петков и да се е отказала вече от второто Simple Smile

# 38 474
  • соросоиден либераст
Герберски миманс, нар. Хаджигенов протеста на работниците от пътно строителство и похвали Комитова за твърдия ѝ подход спрямо тях и те искали оставката на Комитова

Ето защо изникнаха тези заглавия по Л.йн.ните медии

Ето видеото, за миманса- чак към края 19:30

Последна редакция: чт, 14 окт 2021, 17:57 от Роузи

Общи условия

Активация на акаунт