Април месиц прулитта дукара, Кукундрела мисли веч ваканция да кара!

  • 15 729
  • 812
  •   1
Отговори
# 75
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 278
кАжи къде и ида.
Simple Smile

# 76
  • София
  • Мнения: 27 346
Време е за дискоденс!

# 77
  • Мнения: 991
Дяволе,ти дан си одил на прослувутото Локдаун парти,дет уж било първоаприлска шига??🤔

# 78
  • Мнения: 29 946
После - спазвайте правилата, стойте си вкъщи, децата - онлайн обучение......

# 79
  • Countryside
  • Мнения: 11 645
Соулчи, децата са най-лесната жертва. Никой не мисли за тяхното образование, социализация и как им влияе изолацията. Който има деца да си ги гледа, нал' тъй....

Правилата се спазват от шепа хора. Народът продължава да се бута, да пипа с мръсни ръце и т.н., разликата е че са с маски. И маските едни мърляви....изобщо мърлява работа. Направо се чудя с кой акъл се върнахме. Сал зарад ината лютеница Joy

# 80
  • Мнения: 29 946
Букетче, мръсотия, ама нашенска....хахахахха Ако решите нещо, винаги може да излезете от страната....Ще го измислите.

Днес към 10,30-11 ч. учудващо нямаше хора в Кауфланд. Обаче цените са.....уау. Викам на момичето на щанда с колбасите - ама, яко са се вдигнали цените. Съгласи се и тя....какво да каже.... Саламите - от по-читавите де, са от 25 до към 35 лв за кило....направууууу

# 81
  • София
  • Мнения: 27 346
Сънши,
още ме цепи главата от дискоденса:)

пия топла супичка:)

# 82
  • Мнения: 29 946
Шкембе с чесън ми са чини да е.....

# 83
  • Countryside
  • Мнения: 11 645
Соулчи, тъй е, цените ще са нагоре, чак имотите поскъпват, че народа се притеснява и обръща буркан банк в недвижимо имущество. ММ като го пратя на пазар всеки път рипа, че било скъпо, нищо не купил, па сто лева оставил. Ами тъй е, още повече, че никой не ще да бачка производител на каквото и да е. То поне производителите да печелеха, ама...

# 84
  • Мнения: 29 946
Не знам как ше я караме. Заплатите не са ни пипвани изобщо, цените са много нагоре, обаче началството вика - аааа, инфлация няма, погледнете данните от НСИ.....хахахаххаха
Рекох ѝ - виж олиото е 4 лв., бензинът - 2,10..... Она ми се кокори. Ама сега точно не е моментът за смяна. Но все пак и короната ще мине някога.....

# 85
  • Мнения: 991
ай ш му съ не види...🥴

# 86
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Хилоу.
Значи кат ва гледам няя са научите да пишити прайлну ф таа тема! Joy

# 87
  • Мнения: 991
Морнинг!🤗

да фнимавате с вЪксините ей!!!!

# 88
  • загубено
  • Мнения: 6 585
Никъв шанс Свакси, мноу сми ниграмотни Joy

Морнинг кукс.

# 89
  • Countryside
  • Мнения: 11 645
Морнинг!


Еха, Сънше, с ваксинити усвен ковида и прираста ша ни упраят Joy

Общи условия

Активация на акаунт