Килим в хола

  • 6 265
  • 97
  •   1
Отговори
# 45
  • област Софийска
  • Мнения: 1 719
Имам един гаден мокет, но няма такава опция  Laughing
Обаче се правят планове при евентуалния ремонт догодина да бъде разкаран и на негово място да се сложи ламинат. Задължително ще има и някакъв килим, щото създава уют, но няма да е прекалено голям, а само около гарнитурата.
Все едно аз съм го писала това  Laughing

# 46
  • София
  • Мнения: 3 679
На паркет без килим.

# 47
  • София
  • Мнения: 1 750
В хола сме на теракот без килим. Ненавиждам всякакви мъхести работи, които събират всякакви боклуци и трудно се чистят. Общо взето гледам да си улеснявам живота. Съжалявам само, че когато правехме апартамента не избрах паркет за хола - малко по-уютно щеше да бъде.

# 48
  • Мнения: 1 391
в хола сме на паркет , в детската - ламинат, без килими  Naughty
Много лесно се чисти с влажен моп и е хигиенично  - когато детето иска да играе й слагам от тези сглобяемите неопренови пъзели, и става мини килимче, идеално топличко и удобно за игра.

Преди сме живели с килими и мокети , откъдето си докарах и трайна алергия с годините  ooooh!
и когато заживях без килими, установих защо преди съм кихала всяка сутрин....

# 49
  • Мнения: 6 164
имаме, с теракот сме

# 50
  • Мнения: 156
Килим само през зимата Grinning

# 51
  • Мнения: 268
Целогодишно съм със паркет и килим - по уютно ми е  Simple Smile

# 52
  • Мнения: 4 358
Паркет + килим.

# 53
  • София
  • Мнения: 11 780
В хола сме с паркет и отгоре килим.За мен е по-уютно!Дори когато го дам за праен ми е едно такова голо и пусто.

# 54
  • Мнения: 4 546
нямаме  Money, но определено ми е по-уютно като има килим.

# 55
  • София
  • Мнения: 290
Нямам килим, пода е дъбов паркет. Много ми харесва паркета - разбира се като е добре нареден, лакиран. Цвета е много красив.
Уютно ми е защото има много друг текстил в хола - пердета, покривки, мека мебел и всичко е във весели и свежи тонове, ако сложа и килим доста ще се претрупа.
Сега заради малката ще се наложи да сложим килим, но после ще го носим на вилата.

# 56
  • Мнения: 920
Има, но там рядко се влиза. Изобщо това помещение ми е излишно. Основните действия се развиват в трапезарията, която е с плочки.

# 57
  • Мнения: 2 700
Паркет с килим, който не махам.

# 58
  • Мнения: 1 202
Имаме през цялата година.

# 59
  • Мнения: 4 327
С ламиниран паркет сме навсякъде. Килим в хола слагам есента и зимата, защото ако се движим само по чорапи е студено. Аз слагам чехли, ама половинката не мога да го накарам.
Килимчето е само под масичката и до диваните и фотьойла - така че като си седим, да не ни е студено на краката.
В спалнята купихме едни такива пътеки - много мъхести и дебели и чистенето им е кошмар. За холя взехме килимче от някаква синтетична материя, която много лесно се чисти с прахосмукачка. Все пак чистенето БЕЗ килим е много по-лесно Wink

Общи условия

Активация на акаунт