Магазини Pepco 5

  • 60 846
  • 745
  •   1
Отговори
# 225
  • София
  • Мнения: 2 239
Нещата от новата брошура има ли ги вече в магазините? Спортните топове и горнището ме интересуват.

# 226
  • София
  • Мнения: 849
Днес пак ходих за Бакуган и нямаше Sad
Това в Сити център.

# 227
  • Мнения: 35 113
Няма и при нас

# 228
  • София
  • Мнения: 6 010
Днес пак ходих за Бакуган и нямаше Sad
Това в Сити център.

Не знаех, че там има Пепко, мерси! Както преди се оплаквах, че този магазин го има само в далечните райони на София така и в трите мола, които са ми в района се появи... Явно набира скорост Simple Smile

# 229
  • Мнения: 2 114
Много е хубав памучният сатен в Пепко. Плътен и мек. И мога да сравня с други мои комплекти на доста по-високи цени, на фирми с традиции в това произвоство.

# 230
  • Мнения: 6 962
Някой знае ли дали в Бургас има тънки якенца 86 р. за момиче

# 231
  • София
  • Мнения: 19 249
Не знам колко е памучен сатен, но материята е изключително приятна на допир  и е мека и плътна. Има още един десен. Заслужава си парите, дори и да е по-скъп.
А има ли ги из София в наличност? В Слатина нямаше.

# 232
  • Мнения: 60
Днес съм много щастлива и няма как да не споделя с вас!
След понеделнишкото ми разочарование, от Пепко на Ботевградско шосе, направих проучване за друг Пепко близо до вкъщи.
Днес уж на шега минах през Пепко на бул. Мадрид и намерих много неща за малкия, даже и за мен си взех.
Магазинът е малък, но нямаше хора ( в 15:00 часа).
Освен, че намерих размера на малкия хванах и някакво намаление. Последен ден от старата брошура и имаше 50% на доста от детските дрешки.
Пускам снимки. На детето е ясно, за мен взех анцуг за 13 лева (а е плътен, но ще го видим след пране), два чифта пантофки за по пет лева и ластици за коса.
Най-много се радвам за придобивките на дребосъка.
Скрит текст:


Последна редакция: ср, 21 апр 2021, 22:10 от Ra_dost

# 233
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 739
Много е хубав памучният сатен в Пепко. Плътен и мек. И мога да сравня с други мои комплекти на доста по-високи цени, на фирми с традиции в това произвоство.
Абсолютно!
Cuckoo,  нямам представа. Не съм от София.

# 234
  • Мнения: 5 832
Не знам колко е памучен сатен, но материята е изключително приятна на допир  и е мека и плътна. Има още един десен. Заслужава си парите, дори и да е по-скъп.
А има ли ги из София в наличност? В Слатина нямаше.
В люлинското вчера мернах единични.
Те май не пуснаха в размери за спалня доколкото помня, а може и да се бъркам.

# 235
  • Мнения: 3 124
Радост, браво, готини покупки, сладки ластичета!

# 236
  • Мнения: 8 759
О, чудесни ластици.

Виждали ли сте ги във Варна, на Приморски полк или Колхозен?

# 237
  • Мнения: 685
Някой знае ли дали в магазинът на ул. Монтевидео в София има асансьор за да се качи човек с бебешка количка, че днес следобед имам път натам, а се чудя да спирам ли.

# 238
  • Мнения: 8 939
Някой знае ли дали в магазинът на ул. Монтевидео в София има асансьор за да се качи човек с бебешка количка, че днес следобед имам път натам, а се чудя да спирам ли.
Има.

# 239
  • Мнения: 3 124
Аз имам такъв от Приморски,но преди време, не знам сега какви са...вероятно има.❤🌸

Общи условия

Активация на акаунт