как да накарам бебка да пие кисело мляко с биберон

  • 2 011
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 478
Абе и аз вчера като прочетох и първо се запитах защо толкова рано си почнала с киселото мляко? Все пак ти си решаваш, но вариянтите предложени от мамите са много добри всичките. Дано си хареса нещо малката.

# 16
  • у дома с любимите си хора
  • Мнения: 859
щом и харесва с лъжица давай и го така.Моят дечко например само 2 пъти пи от шишето и след това искаше да го яде само с лъжица.Така го и давах.Следвай желанията на детето-всяко си е индивидуално и само ще ти покаже какво иска.

# 17
  • Букурещ
  • Мнения: 1 236
И аз се чудя защо не й даваш АМ?

# 18
  • Мнения: 619
Имам приятелка,която научи бебето си да пие кисело мляко от шише и сега се чуди какво да прави!Детето е вече на 2,6г и всяка вечер заспива с шишето,през нощта я буди пак за още едно шише.Тъй че ти си прецени,за мен варианта с лъжичката е супер.

# 19
  • Мнения: 6 461
Важното е че харесва вкуса на киселото мляко, а щом го предпочита с лъжица още по-добре newsm78;защо да го пие през шише? Thinking
Нека така да си го хапва млекцето,че после да не ти се налага да пускаш тема-Как да откажа детето да яде киселото мляко през биберона като дойде време за лъжичката Laughing

# 20
  • Мнения: 3 089
моето дете така и не се научи да пие от шише. което е супер, според мен.

# 21
  • Мнения: 240
А защо и даваш кисело мляко , а не АМ? newsm78

# 22
  • Анкх-Морпорк
  • Мнения: 3 476
Храненето с лъжица е по-полезно за бъдещия говор.
Не си вземай беля с присиване с шише, така се съсипат и зъбките, а и трудно се отказва този навик. Давай го с лъжица.

Общи условия

Активация на акаунт