Защо равнувам така съпруга си?

  • 2 316
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 468
Този период с ревността, мисля че отминава след 4-5-6 години.
Съдя по себе си. Ревнувах мъжа ми от какво ли не сума ти години. Накрая се успокоих или детективските ми способности се притъпиха, просто спрях да го мисля и да си въобразявам. Той нищо не прави, аз седя и си представям цветни картинки.
Вече съм излекувана от ревността /наистина е болест/. Сега пък ме мъчат други работи... То човек като си е мазохист Mr. Green.

# 16
  • Мнения: 1 581

Да, спокойно пусни снимка, ние сме все дебели и опръскани с пюре  Laughing
Моите кризи са свързани със стоене вкъщи по анцуг и рошава, и общуване с нечленоразделни средства, намери своя проблем и се погрижи за самочувствието си   bouquet

# 17
  • Мнения: 6 390
Joy Joy Joy Joy
темата ми звучи като латино-американски сериал  Joy Joy Joy

# 18
  • Мнения: 2 211
Просто ти трябва малко повече увереност. Щом е решил да създаде семейство точно с теб, това означава, че те цени и уважава. Човекът се е находил, натрупал е житейски опит и се е кротнал.

# 19
  • Мнения: 2 040
Joy Joy Joy Joy
темата ми звучи като латино-американски сериал  Joy Joy Joy

Сега жената още повече ще се притесни за мъжа си ... гледайте си вашите красавци  Grinning

# 20
  • Мнения: 6 993
От какъв зор го ревнуваш от миналото му? Shocked

А,де ? Много добър въпрос. Когато съм ревнувала (точно един такъв много красив,много интелигентен джентълмен), ревнувах от настоящето му - колежките, "приятелките" Laughing Но не и от бившите. Миналото си е минало, мъжът ти го е оставил и е избрал теб. Значи ти имаш качествата да бъдеш достойна и равна на един такъв мъж. Така че не се тормози, а гледай и се радвай на хубавото си семейство  bouquet

# 21
  • Popovo
  • Мнения: 571
Защо сама си причиняваш болка? Ревността е болест. Щом е избрал теб, значи теб е искал, не някоя от миналото. Бъди по уверена в себе си.

# 22
  • в къщи
  • Мнения: 467
Този период с ревността, мисля че отминава след 4-5-6 години.
Съдя по себе си. Ревнувах мъжа ми от какво ли не сума ти години. Накрая се успокоих или детективските ми способности се притъпиха, просто спрях да го мисля и да си въобразявам. Той нищо не прави, аз седя и си представям цветни картинки.
Вече съм излекувана от ревността /наистина е болест/. Mr. Green.
Подкрепям!Все подхващах темата за бившите и после се ядосвах.Веднъж ми каза:Аз не мисля за нея,ти ми я навираш в главата.Оттогава спрях!Спри и ти да се измъчваш.Няма смисъл.Особено за бивши. PeaceПовече самочувствие!

# 23
  • Мнения: 397
И аз не мога да разбера защо ревнуваш за минали връзки, та те вече са минало /всеки си има минало!/,
сега той е с теб, избрал е теб, обича теб, създали сте семейство .......
Тази болезнена ревност ще те погуби, пък и нямаш поводи за нея!?
Бъди по-уверена в себе си и се радвай на семейството си!!!

# 24
  • Мнения: 1 416
Ревността по принцип си е един вид несигурност. Бъди по-уверена в себе си. Peace
И аз смятам, че ревността ти е следствие от неувереност. Грижи се за самочувствието си и няма да се тормозиш от подобни неща. Не се сравнявай с мъжа си и завоеванията му. Ти също си имаш минало, любови...

# 25
  • Мнения: 5 103
Joy Joy Joy Joy
темата ми звучи като латино-американски сериал  Joy Joy Joy
И на мене.

# 26
  • Мнения: 2 013
Joy Joy Joy Joy
темата ми звучи като латино-американски сериал  Joy Joy Joy
И на мене.

Е, в тях винаги има хепи енд txtloves txtloves luvbed

# 27
  • Мнения: 1 462
Да не си бременна?

# 28
  • Мнения: 3 715
Защото имаш прекалено много свободно време.

# 29
  • Мнения: 184
Имала съм такива състояния, но когато бях 16-годишна  newsm78 Не мога да разбера как може да ревнуваш мъжа си от бившите му гаджета, при положение че не ти дава никакви поводи Rolling Eyes Успокой се малко и гледай по-ведро на нещата Peace

Общи условия

Активация на акаунт