Един спешен въпрос!

  • 1 196
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 340
Здравейте, момче на 17г. съм, имам леки психични проблеми (поне така казват докторите), гадене по цял ден, треперене от страх от повръщането. Психиатъра предложи да ме пенсионират да не се мъча повече. Имам един много важен въпрос: може ли пенсиониран младеж по психично здраве да вземе шофьорска книжка, или да чакам бог да ми помогне, защото ако се пенсионирам ми загива целия живот, а вече не мога да живея така, на сила да ходя на училище и куп други ангажименти?

# 1
  • София
  • Мнения: 38 488
В смисъл може ли да вземеш книжка с ТЕЛК с психиатрична диагноза? Хм, не знам.
Обаче, тъй като си на 17 имаш друг проблем. Вероятно ще ти дадат нисък процент ТЕЛК. Ще взимаш малко пари докато станеш на 18. Оттам нататък ще взимаш още по-малко. Така че не е в твоя полза да си вадиш ТЕЛК с такава диагноза.
Ако искаш ела в темата за деца с ТЕЛК.

# 2
  • Мнения: 340
В смисъл може ли да вземеш книжка с ТЕЛК с психиатрична диагноза? Хм, не знам.
Обаче, тъй като си на 17 имаш друг проблем. Вероятно ще ти дадат нисък процент ТЕЛК. Ще взимаш малко пари докато станеш на 18. Оттам нататък ще взимаш още по-малко. Така че не е в твоя полза да си вадиш ТЕЛК с такава диагноза.
Ако искаш ела в темата за деца с ТЕЛК.

Тогава какво да правя, това не се търпи, над 8 пъти съм ходил на гастроентеролог, и ми изписаха различни видове хапчета, или хапчетата не действат, слаби са, незнам....

# 3
  • Мнения: 25 603
А ти мислиш ли, че ще си достатъчно адекватен, за да шофираш? Не те ли е страх, че може да си особено опасен за околните, като се има предвид състоянието ти?

# 4
  • София
  • Мнения: 38 488
Стига си пускал 10000 теми, защото вече ще те докладвам.
В другите ти теми ти бяха дадени много добри съвети.

Общи условия

Активация на акаунт