Nail art 4

  • 24 386
  • 330
  •   1
Отговори
# 270
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Да сте се затъжили за мен..!!! Mr. Green След като 6 дена подвизавах с онзи маникюр в Бордо и бяло и златисти лентички, вече съм с нов!!!! Изпитах иаз най-накрая чувството дати омръзне лака на ноктите..... Не знам на какво дължа факта, че се задържа ТОЛКОВА МНОГО за мен на пръстите ми??!! newsm78 Може би на запечатването, може би на пооправените ми вече от цепени нокти, или на по-добър лак??!! Знам ли, но е факт!!! Айде гледайте и цъкайте с език  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Шегувам се, ама аз лично си го харесвам доста, много ясно щом е синьо-бяло и е цвете!!!!
Реших и за да си събера творенията тук във фотобукета и давам линк, но очаквам да не можете да го отворите, тъй като ми е за първи път и няма начин да не оплета конците.... Свикнала съм Валерия да ми се радва на размазаните снимки, а Над-Таб на заключените страници


http://i98.photobucket.com/albums/l243/katyadjin/bqlo-siniobqlo-siniocvete4.jpg
http://i98.photobucket.com/albums/l243/katyadjin/bqlo-siniobqlo-siniocvete3.jpg
http://i98.photobucket.com/albums/l243/katyadjin/bqlo-siniobqlo-siniocvete1.jpg

# 271
  • Мнения: 18 542
Eeeeee, тва много ми харесва!
Айде сега дай и инструкции как се прави де!  Heart Eyes

# 272
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Eeeeee, тва много ми харесва!
Айде сега дай и инструкции как се прави де!  Heart Eyes

Ами много е лесно: основата първо, после бялата точица играеща ролята на тичинка, после с лакове с тънки четчици първо на правих на разстояние белите по-къси листенца, а после по между им оставените места и останалите 2 сини листенца. После върху бялататиченка синя точица, върху белите листенца сини чертички и обратно върху сините-бели!! Накрая на нивото на което започва маникюра две чертички сини, зада изглежда завършен, а между тях пък сгушена бяла и така.. после топ лака и фиксатор. Но и при основата и при топ лака запечатах, че д авидим колко ще издържи този!!!
Дано ме разбра!   bouquet

# 273
  • Мнения: 18 542
Ами много е лесно: основата първо, после бялата точица играеща ролята на тичинка, после с лакове с тънки четчици първо на правих на разстояние белите по-къси листенца, а после по между им оставените места и останалите 2 сини листенца. После върху бялататиченка синя точица, върху белите листенца сини чертички и обратно върху сините-бели!! Накрая на нивото на което започва маникюра две чертички сини, зада изглежда завършен, а между тях пък сгушена бяла и така.. после топ лака и фиксатор. Но и при основата и при топ лака запечатах, че д авидим колко ще издържи този!!!
Дано ме разбра!   bouquet

А листенцата как ги прави? Като точки май не са, защото са като капка, а не като точка.

# 274
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Не не са точка а като листенце, така както беше обяснила бейбиту как се прави с леко издърпван е, за да станат по-дългички!!

# 275
  • Мнения: 1 418
Всичко,което видях много ми хареса.И тъй като темата е за маникюра,искам да попитам:Някой да търси работа в София? Hug

# 276
  • Мнения: 690
Искам да ми разясните за този гел върху ноктите. Трябва да ми пораснат ноктите и тогава да се сложи или е нещо като ноктопластиката?  Та мисълта ми е, ако си сложа гел, ще направят ли всичките ми нокти еднакви или той е просто за заздравяване. Дали ме разбра някой какво питам newsm78?
Значи ноктите се изравняват, ако са счупени, залепват се ако има някъде навътре счупено и се нанася гел. Няма значение колко са дълги. Ако имаш едон счупен /примерно/ и не искаш другите да се скъсямат счупиният се изгражза с гел, за да стане дълъг колкото другите. С гел ноктите са адски твърди и не се чупят. Вече ви показах снимки на пармянентен френски върху естествени нокти.

# 277
  • Мнения: 690
Всичко,което видях много ми хареса.И тъй като темата е за маникюра,искам да попитам:Някой да търси работа в София? Hug
За къде и за какво става въпрос  newsm78

# 278
  • Мнения: 5 299
Да сте се затъжили за мен..!!! Mr. Green След като 6 дена подвизавах с онзи маникюр в Бордо и бяло и златисти лентички, вече съм с нов!!!! Изпитах иаз най-накрая чувството дати омръзне лака на ноктите..... Не знам на какво дължа факта, че се задържа ТОЛКОВА МНОГО за мен на пръстите ми??!! newsm78 Може би на запечатването, може би на пооправените ми вече от цепени нокти, или на по-добър лак??!! Знам ли, но е факт!!! Айде гледайте и цъкайте с език  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Шегувам се, ама аз лично си го харесвам доста, много ясно щом е синьо-бяло и е цвете!!!!
Реших и за да си събера творенията тук във фотобукета и давам линк, но очаквам да не можете да го отворите, тъй като ми е за първи път и няма начин да не оплета конците.... Свикнала съм Валерия да ми се радва на размазаните снимки, а Над-Таб на заключените страници


http://i98.photobucket.com/albums/l243/katyadjin/bqlo-siniobqlo-siniocvete4.jpg
http://i98.photobucket.com/albums/l243/katyadjin/bqlo-siniobqlo-siniocvete3.jpg
http://i98.photobucket.com/albums/l243/katyadjin/bqlo-siniobqlo-siniocvete1.jpg
Аууу, туй много 'убаво ма булка Heart Eyes Heart Eyes

# 279
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Кате, страхотно е станало Heart Eyes! Ама туй много врътня, докато го направиш на всички нокти, бе Crazy! Браво на теб! И снимките са по-ясни Peace.
Бибенцето, мерси за обяснението Hug. Доколкото разбрах, може да ми направят ноктите малко по-дълги, нали? А пили ли се нокътя отгоре, както на ноктопластиката? И колко често се ходи на поддръжка? Ако кажеш и ориентировъчни цени, цена няма да имаш Hug!
Имам спомени, че някое от момичетата тук, кара курсовете в Пловдив, в Стар Нейлз. Ако още пише в темата, искам да попитам доволна ли е. Струва ли си да ходя там или да си търся друга фирма? Мерси предварително  bouquet!

# 280
  • Мнения: 1 418
Всичко,което видях много ми хареса.И тъй като темата е за маникюра,искам да попитам:Някой да търси работа в София? Hug
За къде и за какво става въпрос  newsm78
За маникюристка.За нов салон става въпрос.Трябва ми сериозен човек.

# 281
  • Мнения: 690
Кате[/colorДоколкото разбрах, може да ми направят ноктите малко по-дълги, нали? А пили ли се нокътя отгоре, както на ноктопластиката? И колко често се ходи на поддръжка? Ако кажеш и ориентировъчни цени, цена няма да имаш Hug!
Имам спомени, че някое от момичетата тук, кара курсовете в Пловдив, в Стар Нейлз. Ако още пише в темата, искам да попитам доволна ли е. Струва ли си да ходя там или да си търся друга фирма? Мерси предварително  bouquet!


Не се пили отгоре. Аз ти препоръчвам ABALICO защото според мен са доста по-добри, но това са мои наблюдениял. Пълният ми курс беше почти 2 месеца. Първият ден ни раздадоха папки с материала, който трябваше да учиме и записвахме само най-важното. На другият ден имахме практика. И така един ден учене, после практика на наученото... Цени ще ти дам на ЛС, саво да ти кажа, че съм от София.

Всичко,което видях много ми хареса.И тъй като темата е за маникюра,искам да попитам:Някой да търси работа в София? Hug
За къде и за какво става въпрос  newsm78
За маникюристка.За нов салон става въпрос.Трябва ми сериозен човек.

А какви са условията и къде се намира?

Последна редакция: нд, 15 окт 2006, 23:13 от bibinceto

# 282
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Кате[/colorДоколкото разбрах, може да ми направят ноктите малко по-дълги, нали? А пили ли се нокътя отгоре, както на ноктопластиката? И колко често се ходи на поддръжка? Ако кажеш и ориентировъчни цени, цена няма да имаш Hug!
Имам спомени, че някое от момичетата тук, кара курсовете в Пловдив, в Стар Нейлз. Ако още пише в темата, искам да попитам доволна ли е. Струва ли си да ходя там или да си търся друга фирма? Мерси предварително  bouquet!


Не се пили отгоре. Аз ти препоръчвам ABALICO защото според мен са доста по-добри, но това са мои наблюдениял Пълният ми курс беше почти 2 месеца. Първият ден ни раздадоха папки с материала, който трябваше да учиме и записвахме само най-важното. На другият ден взимахме имахме практика. И така един ден учене, после практика на наученото... Цени ще ти дам на ЛС, саво да ти кажа, че съм от София.
Мерси  bouquet! А тази фирма дали има филиал в Пловдив? Защото аз съм от Пазарджик и няма как да ходя на курс в София. Сега тринирам да карам колата из града, но в Пловдив ме е страх сама и мъжът ми ще идва всеки ден за придружител, което доста бърка и неговата работа. Така че София отпада като вариант.

# 283
  • София
  • Мнения: 1 544
Как сте маминки прекрасни? Чета - много нежно и красиво си го направила Hug. От лаковете с помпичка има в магазина Nail Art в Дружба при бившия Техномаркет. Вчера бях там и имаше около 15 цвята- по 2 лв. са.
Катееееееееее .... и цветята прекрасни и снимките ясни Heart Eyes. Още онзи ден ме впечатли тази комбинация(онова с блузата на любимия Wink) но тези цветя са страхотни.  bouquet
Това са ми ноктите от снощи до днес - половината ги няма вече и сериозно се замислям за гел, то не се издържа всеки ден, не мога да им се нарадвам Cry

# 284
  • София
  • Мнения: 1 544
Само аз ли съм луда и се лакирам когато детето спи??? pletka
 Я да ви стресирам с малко циганийки!

 

Последна редакция: пн, 16 окт 2006, 00:24 от Майка Зайка

Общи условия

Активация на акаунт