Nail art 4

  • 24 393
  • 330
  •   1
Отговори
# 75
Значи, писах на мейла от сайта, че много ми харесват продуктите им бла-бла Grinning и 4е искам да ми пратят каталог. Получих някакви ???? в отговор, ен беше ясно защо така се получава. отговорих 4е съм получила само ????, и днес получих каталога Mr. Green

Мери, не се притеснявай изобщо. Каталога е пред мен, ще пиша ценичките. Mr. Green Значи, само да спомена, че на Стар Нейлс тези поставки за лакове мисля, че са по-евтини, но са дървени. На мен тези по ми харесват. И аз бях мислила да си поръчвам, но нали се отказах от работата в салона. сега, казвам цените: Комплекта за декорации с машинката е 86.68лв. Не пише подробности какво съсдържа, и за къв чеп е таз машинка Mr. Green
Пластмасовия стилаж за 30 лака е 25.00лв Има и пълен, и предполагам, че за него се отнася, че спестяваш 37 лв, защото има 1бр олио за кожички,Калций, CuRe, Bite Stop, Seg go, 12 в 1, 2бр Base Coat лак и 20 бр лакове. Цената е 201.00лв.

Молива за кожички, който така и не разбрах за какво се използва е 7.50 лв. Коректора за лак също е 7.50лв. А комплекта от молива и коректора е13.85лв

Казвай ако има нещо друго? Heart Eyes

Молива за кожи се използва на место метална буталка. и вътре има нещо дето ги трепе.
Значи след извесно време ще имаш по малко кожи за рязане,ако ги режеш естественно.
Това знам за него.

# 76
  • Мнения: 5 299

Молива за кожи се използва на место метална буталка. и вътре има нещо дето ги трепе.
Значи след извесно време ще имаш по малко кожи за рязане,ако ги режеш естественно.
Това знам за него.

Аууу, това е идеално май за мен. ПОнеже нямаше на кой да тренирам рязане на кожи, и жертвах моите. Сега трябва постоянно да ги режа Rolling Eyes УжасТно е. Тъй сега като съм те сбарала тука,м да ми кажеш и други нещица, дето не са ми ясни Mr. Green Ако знаеш де.
Какво значи декоративна лента. Има я в каталога и 1бр струва 5.27лв.
Има и някаква предпазна лента? newsm78 Големи и малки хартиени шаблони newsm78 newsm78 Метални шаблони? И имаш ли идея как се поставят сухите цветя за декорации? Grinning

# 77
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Бейбиту, мерси  bouquet!
Martiana и за теб  bouquet! Ще започвам работа на пролет в нов салон. И понеже идеята е да е по-луксозен, смятам и аз да се постарая Heart Eyes, но ще видим какъв капитал ще отпусне съпружеското тяло Rolling Eyes. И въобще, преди да запиша курсовете, искам да съм максимално информирана Grinning!
Роди и двата линка не ми се отварят Sad. Утре ще се поровя в сайта на Стар Нейлс Peace.
Хайде, лека и спокойна на всички Hug!
п.п. Това дето пита Бейбиту, и аз го питам Mr. Green!

# 78
  • Мнения: 5 299
Мери, на Стар Нейлс стилажите са по 12, и 13 лв. Единия за 28 лака, а другия за 40. Доста  по -евтино е, но както казах са дървени. Пластмасовите май са по-красиви, ако изобщо се виждат  от лаковете Mr. Greenhttp://www.starnailsbg.com/articles.php?ArticleGroupID=75

# 79
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Като се замисля, Пловдив и без това ми е близо, май ще ходя на място да разглеждам Thinking.

# 80

Молива за кожи се използва на место метална буталка. и вътре има нещо дето ги трепе.
Значи след известно време ще имаш по малко кожи за рязане,ако ги режеш естествено.
Това знам за него.

Аууу, това е идеално май за мен. ПОнеже нямаше на кой да тренирам рязане на кожи, и жертвах моите. Сега трябва постоянно да ги режа Rolling Eyes УжасТно е. Тъй сега като съм те сбарала тука,м да ми кажеш и други нещица, дето не са ми ясни Mr. Green Ако знаеш де.
Какво значи декоративна лента. Има я в каталога и 1бр струва 5.27лв.
Има и някаква предпазна лента? newsm78 Големи и малки хартиени шаблони newsm78 newsm78 Метални шаблони? И имаш ли идея как се поставят сухите цветя за декорации? Grinning

лентата е тънка линия пак за декорации  с едната стана лепкаща.
Предпазната лента се навива около пръста да не си пилиш кожата при работа.
шаблоните са за акарилен прах ако работиш  с него ,да изграждаш нокти.
Сухите цветя се вграждат с акрилен прах или гел
ако ги начупиш може и само с топ лак при тях стаблото им е малко по дебело.



За който иска да кара курс
обадете се на абсолютно всички фирми и питайте и разпитвайте,
там където най добре ви обяснят там се запишете и наблягайте повече на практиката. теория много не ви трябва , да не работим на теория я. и гледайте да ви учат на истински ръце.
Аз се учих на истински ръце и имах супер подготовка когато почнах работа.

# 81
  • София
  • Мнения: 1 544
Heart Eyes аз снимам с телефон -НОВ за 500 лв., ако смяташ че правя размазани снимки да ходя да го връщам в магазина и да си искам парите обратно Joy Joy Joy За тези пари щях хубав фотоапарат да си взема ама на... smile3509 и да се лакирам и да ви слагам снимки.... /шегичка разбира се/[/i]
Катенце.. моя е 1 000 лв. и същите размазняци ги прави.. така че не се ядосвай нали са телефони все пак. Hug Hug Hug и аз се примирих!
Мартина ... абсолютно професионално изгеждат снимките.
БейбИту - мерси за лака.* Много ти е хубава новата снимка в подписа.
Това ми е днешното произведение:

А това е от преди няколко дни и се задържа на моите прекрасни нoкти по-малко от 24 часа.

 Сега се мажа с някакъв цимент за чупливи нокти на Мейбълин пък да видим дали ще се оправят малко нещата. 

# 82
  • Мнения: 5 299
Зайке, много си добра чесТно Grinning Това на горната снимка не мога да го видя много добре. Можеш ли да пуснеш по-голяма снимка? Blush

# 83
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Майче Зайче, ама тези снимки с телефона ли са правени или... newsm78 с фотото?
За съжаление с червените лакове е така - стоят по 24 часа и толкоз и после ставаш в ръцете като контрольорка от едно време с изтрити нокти.... до средата. Не знам защо обаче става така с червените лакове??!! newsm78

# 84
  • София
  • Мнения: 1 544
Aма разбира се Crazy За вас ВИНАГИ  bouquet

Благадаря  Embarassed от тебе наистина означава много.

# 85
  • София
  • Мнения: 1 544
АААА тези са с фотото.
 А тази е моя телефон- Nokia N70 - размазня пълна:

SonyEricsson правят много по- хубави снимки защото имат авто фокус. Това е с W810i.

Лекинко си показах още 2 мацаници Embarassed

# 86
  • Мнения: 5 299
Майче Зайче, ама тези снимки с телефона ли са правени или... newsm78 с фотото?
За съжаление с червените лакове е така - стоят по 24 часа и толкоз и после ставаш в ръцете като контрольорка от едно време с изтрити нокти.... до средата. Не знам защо обаче става така с червените лакове??!! newsm78

Аааа, шъ мъ извиняваш, ама точно с червения лак издържах 7-8 дена Wink Не знам дали има значение, че е на О.П.И Heart Eyes

# 87
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
АААА тези са с фотото.
 А тази е моя телефон- Nokia N70 - размазня пълна:
................................
Лекинко си показах още 2 мацаници Embarassed

УУУУУУУУУУУУУуу много УБАВИ бе!!!!!!  bouquet  bouquet  bouquet Особено зратното ми хареса, другичките ги знам!!

# 88
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Майче Зайче, ама тези снимки с телефона ли са правени или... newsm78 с фотото?
За съжаление с червените лакове е така - стоят по 24 часа и толкоз и после ставаш в ръцете като контрольорка от едно време с изтрити нокти.... до средата. Не знам защо обаче става така с червените лакове??!! newsm78

Аааа, шъ мъ извиняваш, ама точно с червения лак издържах 7-8 дена Wink Не знам дали има значение, че е на О.П.И Heart Eyes

Айде извинена, ама при мен червен лак = 1 ден!!!!!!!!!!! Независимо от марката!!! Ама то си е и до нокти според мен май??!!

# 89
  • Мнения: 408
Мартиана, страхотна работа http://www.snimka.bg/album.php?album_id=68903&photo=4 smile3521

Общи условия

Активация на акаунт