Как се живее с мъж-рибар?

  • 4 781
  • 89
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 434
Аз си имам мъж-ловец в къщи и когато дойде неделя направо се изприщвам! Имали сме доста разговори по въпроса и не мога да разбера как все така го извърта че аз да съм тази която му отнема личнто време "И аз съм човек" и наистина не мога д разбера как може да му е по-забавно да скита из горите вместо да си е в къщи с мен и малкото ни бебе! А ида допълня че работата му е такаква че не се прибира всяка вечер вкъщи а само 3 пъти в седмицата!

# 16
  • Мнения: 5 370
Аз си имам мъж-ловец в къщи и когато дойде неделя направо се изприщвам! Имали сме доста разговори по въпроса и не мога да разбера как все така го извърта че аз да съм тази която му отнема личнто време "И аз съм човек" и наистина не мога д разбера как може да му е по-забавно да скита из горите вместо да си е в къщи с мен и малкото ни бебе! А ида допълня че работата му е такаква че не се прибира всяка вечер вкъщи а само 3 пъти в седмицата!
Добре дошла в отбора!!!
Предлагам да си основем подфорумче-"И ловец съм, и рибар съм". Wink

# 17
  • Мнения: 434
Аз когато бях още "млада булка" и нямахме дете си спях докато той се прибере ама сега няма как! Първи член на подфорума Шаркчице!!!
Депешшаркчице а вие имате ли кучета и колко и какви?

# 18
  • Мнения: 5 370
Аз когато бях още "млада булка" и нямахме дете си спях докато той се прибере ама сега няма как! Първи член на подфорума Шаркчице!!!
Депешшаркчице а вие имате ли кучета и колко и какви?
предстои да купуива,моля ти се. ooooh!
Май за дратхар се точи, ако не бъркам името. newsm78

# 19
  • Мнения: 114
определено е болест!!!зет ми е ловец.той дори сам си го признава.нямат спиране такива хора Naughty Naughty Naughty!жена му се бори, бори с него и не успя да го пребори.затова и тя си намери хоби- магазини,кафета и приятелки  Laughing

# 20
  • Мнения: 397
Мъжът ми също е ловец. В началото се сърдех и дразнех от неговото отсъствие, куп разговори сме водили.....докато накрая не се примирих и свикнах с това негово хоби. А пък и виждам, че той на следващия ден винаги гледа да компенсира отсътвието си.
Ето напр. вчера беше на лов през деня, но днес си е цял ден вкъщи, приготви ни обяд /тъй като обича да готви/, игра си с детето....
Така, че важното е и двамата да правим взаимни компромиси и по-този начин всички ще са доволни!!!
Важното е как ще подходиш!!!!

# 21
  • Мнения: 2 180
Аз пък си мисля,че риболова е къде-къде по-малък "порок" сред всички възможни. Ами по-добре ли е да хойка с приятели до малките часове и да се запива? Това е по-малкото зло.
Вече за ловците и аз бих изпушила,защото ще се притеснявам с тия пушки да не стане някаква беля. От друга страна имам и лош спомен как едно момче от компанията доведе негов приятел /женен с дете на няколко месеца/, с когото уж бяха тръгнали на лов. Впоследствие се оказа,че човека е тръгнал на лов,ама за жени и не се притесняваше да сваля брутално девойките, докато жена му звънеше да пита до кога да го чака и ще се прибере ли изобщо. Rolling Eyes

# 22
  • Мнения: 6 461
Simple SmileМи налага се да свикнеш и при нас е тъй.Отидох с него на два три пъти.......не ми допада риболова  Mr. Greenне е за мен Mr. Green,аз съм свикнала с напрегнатия живот във града ,шума на колите ,детските гласчета....и така ,тая лудница ми липсва като отида с моя за риба и там трябва да му тазя ТИШИНА Mr. Green
И така се отказах от риболова Laughing Mr. Green

# 23
  • Wonderland
  • Мнения: 702
И моят мъж е заклет рибар.Когато е за риба, гледам да оставя малкия на майка ми и да излезна с приятелки на кафе или по магазини,общо взето гледам да си изкарам приятно.На него не правя проблеми,че ходи за риба,защото и той има нужда малко да разпусне.Дразня се само,когато харчи пари за такъми,вместо да ги инвестира в жена си Mr. Green

# 24
  • Мнения: 5 462
Чудесно се живее с мъж рибар newsm44 !!!Аз лично много се радвам че мъж ми е рибар макар не въдичар .Лятото по цял ден релаксирам на някой пуст , див плаж   grinning039..и се кефяяяяя .А вечерта с голямо удоволствие  чистя прясната рибка cook 1dating cheers , приготвям и с голям кеф е омитаме !!!Така че аз съм една щастливка понеже обожавам морска риба !!!! Имам възможност да си хапвам непекъснато деликатесни риби които за някой са лукс !!Какво по добро от риба, раци и миди !!!Е поне за мен е така.За тези които мразят морски животинки... еми не мога да ги мисля.

# 25
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Ами аз съм го приела такъв какъвто е,знаех,че това му е хоби дори понякога и нас ни води.Не е чак от най- заклетите,но му доставя удоволствие и аз не му преча.Така си почива и когато е нервен му помага много,по-добре отколкото да се кареме

# 26
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
  Аз пък се чудя моя мъж как да го пратя за риба  newsm78 Но вече му се случва рядко, заради многото работа.
  Хем той се връща отпочинал и доволен, хем аз разполагам с цял един ден, който нареждам както си искам.
  Аааааа, да добавя само, че сурова риба не пипам  Naughty той си я чисти и приготвя, аз само ям. Ми, как да не го поощрявам да ходи на риба  Mr. Green

# 27
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 827
М, аз самата много обичам да ходя за риба. Жалко, че в последните години трудно намирам време.
Ъхъ, и ловен билет имам, но никога не съм ходила на лов - само едно време за изпита по панички стрелях (а пушката гадно ме риташе и почти ми разглоби рамото Close)

# 28
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
  Бу, ти ме разби направо   bouquet
  Сега ако кажеш, че и риба чистиш с кеф?

# 29
  • Мнения: 5 462
  Бу, ти ме разби направо   bouquet
  Сега ако кажеш, че и риба чистиш с кеф?

Що бе кво лошо има в чистенето на риба, аз също много обичам!Мога да идвам у вас да помагам .. Wink

Общи условия

Активация на акаунт