КОРИДОРА ИЛИ АНТРЕТО-тези малки,сладки,пръсти по стените ,на кого са?

  • 3 085
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 259
ХЕРЕЛИНА,имам за теб идея.Като ти писне с фугите да ги чистиш,вземи някакъв абразив и ги почисти няколко пъти с него.След това ти предлагам да ги фугираш на ново с тъмно кафява фуга.Много добро качество предлагат в"Мартинели",около 15лв. Тяхната фуга носи и на най силните препарати.А ако чак толкова се цапа,слагай селските черги и да не ти пука,няма да ставаш роб на къщата си де...Майната му на всичко,важното е да сте здрави и щастливи.

# 16
  • Мнения: 2 259
А сега някой да каже ,къде във Варна продават минерална мазилка?Помогнете де...!Нямам време да обикалям магазини ,а този трафик с коли....и пари .........

# 17
  • Мнения: 4 546
ХЕРЕЛИНА,имам за теб идея.Като ти писне с фугите да ги чистиш,вземи някакъв абразив и ги почисти няколко пъти с него.След това ти предлагам да ги фугираш на ново с тъмно кафява фуга.Много добро качество предлагат в"Мартинели",около 15лв. Тяхната фуга носи и на най силните препарати.А ако чак толкова се цапа,слагай селските черги и да не ти пука,няма да ставаш роб на къщата си де...Майната му на всичко,важното е да сте здрави и щастливи.
ами аз с абразив не съм пробвала наистина, само с кремообразни препарати  newsm78 а мъжо като го заплаша, че ще сложа черги, всеки ден ще вземе да търка  Twisted Evil  hahaha

# 18
  • Мнения: 219

Някой да знае ориентировъчни цени на тези бои.  Има много интересни неща в сайта.

# 19
  • Мнения: 3 323
Това с пръстчета по стените и аз го преживях, но след ремонта на хола ми остана латекс - бледо зелен и проблемната стеничка стана на бледо зелени фигури ( основен цвят охра), в последствие стана цялата зелена след още 6 месеца употреба и т. н. Последния ремонт доживя и тя да стане японка ( мазилка) и проблема не стои вече 2 години. Върху тази мазилка се минава нещо като лак и не закача въобще нищо - става гладко , лесно за поддръжка.
Корк имаме в спалнята, той също се замърсява и не може да се почисти.
За фугите на плочките - един път в месеца обилно с доместос накисване и след това измиване , понякога ( рядко)  със стара четка за зъби на най проблемните места.

# 20
  • Мнения: 8 917
Идея е място за сядане на гостите докато се събуват/обуват Peace

# 21
  • Мнения: 329
при нас само на едно -две места го имаше това /но пък сме се нанесли преди 3 месеца/ и го миех с влажна кърпа. но, ако се наложи още веднъж да го мина - ще стане петно.
това, което адски ме дразни е, че фугите между плочките вече имат чернилка и си личи /бежови плочки със светли фуги/  smile3511 smile3511 smile3511 и търкам, търкам, но няма махане това чудо  smile3514 незнам след 5 години например на какво ще прилича  Sad
И аз имам неразрешен проблем с петната по стената, но за фугите мага да ти препоръчам силикон за фугиране, но течен , който се нанася върху почистената фуга, можеш да я зашкуриш с нещо до естествения цвят и после нанасяш течния силикон с четка за рисуване, след като изсъхне си миеш без проблем, водата не се задържа. Така фугите ще се запазят доста дълго време и няма да се захабят.
valikir, какъв матов лак си взела, защото и аз скоро ще си лакирам , само че дюшемето.

# 22
  • Мнения: 2 259
ЛАКЪТ ДО КОЛКОТО СИ СПОМНЯМ БЕШЕ ИТАЛЯНСКИ ИЛИ ТУРСКИ.ТОВА ,ЧЕ Е ТУРСКИ ДА НЕ ТЕ ПРИТЕСНЯВА.И ТУРЦИТЕ ИМАТ МНОГО ДОБРИ ПРОДУКТИ.ПИТАЙ  В МАГАЗИНИТЕ,ЦЕНАТА НЕ Е ПО РАЗЛИЧНА ОТ СТАНДАРТНИЯ,САМО ГЛЕДАЙ ДА Е ПОСТАВЕН НА ВСЯКЪДЕ РАВНОМЕРНО И ПОНЕ ДА Е ТРИ СЛОЯ.

# 23
  • Мнения: 329
ЛАКЪТ ДО КОЛКОТО СИ СПОМНЯМ БЕШЕ ИТАЛЯНСКИ ИЛИ ТУРСКИ.ТОВА ,ЧЕ Е ТУРСКИ ДА НЕ ТЕ ПРИТЕСНЯВА.И ТУРЦИТЕ ИМАТ МНОГО ДОБРИ ПРОДУКТИ.ПИТАЙ  В МАГАЗИНИТЕ,ЦЕНАТА НЕ Е ПО РАЗЛИЧНА ОТ СТАНДАРТНИЯ,САМО ГЛЕДАЙ ДА Е ПОСТАВЕН НА ВСЯКЪДЕ РАВНОМЕРНО И ПОНЕ ДА Е ТРИ СЛОЯ.
Съгласна съм с теб, че трябва поне 3 слоя, защото за една от стаите, като викахме фирма лакираха с полеуретанов лак, който много силно мирише в два слоя и на места някак лека побелява като мия пода, хем слагам препарат за паркет. #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт