Какво правихте този уикенд?

  • 4 213
  • 102
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 156
Чистих, гладих, прах, готвих, ходих на кафе с приятелки и после ших завеси на една приятелка  Grinning

# 46
  • Мнения: 268
нищо особенно ,за мен  уикендът тепърва предстои ,в събота бях на работа ,днес се наспах и ходих на гости на приятелка.  Rolling Eyes

# 47
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Че какво да правим-ядем и спим пешем го дъждовен Laughing

# 48
  • Мнения: 4 965
Аз почти не усетих почивните дни.
Още от петък се започна маратон - тичане на работа, ядове покрай децата, една приятна среща, за нова шофьорска книжка, после шушулките на консултация, а вечерта имахме вкъщи гости (т.е. дойдоха по работа, която не се получи и си откарахме гости до 1 ч.  Wink).
Съботата се утрепах от шетане - пристигна ми новият скрин в спалнята и цял ден пререждах гардероби. На всичко отгоре, половинката ми има някакви изпити, които ги влачи и се е шашнал, че ще изпусне 1 семестър, ако не ги изчисти и учи като побъркан. Баща ми дойде вкъщи да му помага с изчисленията (разни квадратури и т.н. на сгради). Майка ми уж дойде за компания на мен и на децата, ама хубаво ми обясни, че не домакинствам качествено.
Днес, същата работа. Мъжете учеха, децата бесняха (Еса до преди малко), аз (все още) се опитвам да изсуша прането, че не ще да съхне в това време. Треска ме тресе, защото утре децата последно са за малко на градината и от вторник ще са по цял ден, та ми е все едно съм пред изпит (стомахът ми е на топка). А майка ми продължи да ми дава акъл как се готви по-вкусна мусака (а аз мразя някой да ми дава акъл - особено в собственото ми домакинство).
Разгеле, нашите си отидоха, децата заспаха, мъжът ми учи, а аз отивам да спя.
Поне утре няма да трябва да ходя в офиса и цял ден планирам да мързелувам. Миии, то и аз съм човек Thinking.

# 49
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Събота до обяд на работа, вечерта на сватба до 1.30ч.  (през нощта, можеше и повече, но Вики беше с нас), в неделя всички реанимирахме - спахме до обяд, а после гледахме телевизия, чистихме, готвихме, играхме, борихме се с Вики, споделяхме емоции от предишния ден. Малко починахме и в днес отново на работа.
Успешна седмица на всички!

# 50
  • Мнения: 1 202
И събота и неделя бях на работа .  Wink

# 51
  • Мнения: 2 724
В събота- домакинстване, а в неделя ме изненадаха с 200 кг грозде .Цял ден го чистихме и мачкахме, направо се смазахме от умора .Не можах да си прибера цветята от терасите и вятърът ги натръшкал, всичко беше станало на парчета  Cry. Ще се успокоявам с мисълта за чаша хубаво вино в студените зимни вечери.   Simple Smile

# 52
  • София
  • Мнения: 3 421
 Нищо не разбрахме от уикенда - пътувахме в събота сутринта, после в неделя на обяд обратно. Като се прибрахме хайде набързо къпане на децата, простиране, багажи и то станало 8 часа вечерта в неделя. Сложих децата да легнат, измих, гладих и успях да хвана финалната реплика на "Мистър и мисис Смит" по НВО ooooh!.
 

# 53
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Изкукуригах, и детето изкукурига. От гадното време!

# 54
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Подомакинствах, помързелувах...ядох твърде много Mr. Green...нищо запомнящо се или интересно...
Аааа, сетих се - кефих се в неделя на победата на Алонсо на F1 Wink....

# 55
  • Мнения: 4 473
Аааа, сетих се - кефих се в неделя на победата на Алонсо на F1 Wink....

 Crazy На чия победа? Щото и аз т`ва правих- кефих се, ама на победата на Шумахер Laughing

Съботата вече не помня как мина Rolling Eyes, явно нищо особено. В неделя (снощи) бяхме на гости, като следобеда преди да тръгнем легнах уж за малко, а ударих 2-3 часа сън. Като станах пих едно кафе  и не ме питайте, цяла нощ не можах да мигна Sick Днес имам ужасно главоболие Sad

# 56
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Аааа, сетих се - кефих се в неделя на победата на Алонсо на F1 Wink....

 Crazy На чия победа? Щото и аз т`ва правих- кефих се, ама на победата на Шумахер Laughing

Съботата вече не помня как мина Rolling Eyes, явно нищо особено. В неделя (снощи) бяхме на гости, като следобеда преди да тръгнем легнах уж за малко, а ударих 2-3 часа сън. Като станах пих едно кафе  и не ме питайте, цяла нощ не можах да мигна Sick Днес имам ужасно главоболие Sad
Как на Шумахер, та той нали отпадна на няколко обиколки преди финала newsm78....

# 57
  • Мнения: 242
Мързееел - цял ден , на дивана, на леглото  Blush Ми то в това лошо време...

# 58
  • София
  • Мнения: 1 827
А ние на Банскоооооооо! И спахме два дни и си починахме и беше страхотно!!!!

И гледахме формулата!!! Или поне съпругът ми. Аз се събудих точно Шумахер като отпадна:)Simple SmileSimple Smile

# 59
  • Мнения: 23 017
Бяхме в Милано на концерт на Джордж Майкъл.Беше невероятно,но няма да давам повече подробности,защото на една мама във форума й предстои да гледа негов концерт.Използвах случая да се видя с най-близката ми приятелка,която живее там и да обиколя магазините,разбира се. Twisted Evil

Последна редакция: пн, 09 окт 2006, 14:50 от Деси-мама х2

Общи условия

Активация на акаунт