Тест за бременност, е как така

  • 2 215
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 560
Напълно съм съгласна с Лали Peace
Тестове се правят след закъснение Peace - преди това няма смисъл!  Peace
Но щом си толкова любопитна, ето ти инфо: http://www.unicoms.bg/?id=7&cid=10&pid=20&ln=bg
- пуснах гугъла и го намерих Mr. Green

# 16
Да, това вече го прочетох, но много ти благодаря. Кое е списанието?Помощ...

# 17
  • Мнения: 171
За този китайския незнам, но току-що си направих подобен американски/в аптеката ми казаха, че е нов но може да важи само за аптеката/.Казва се Clear hCG system test и също твърди, че цитирам "ви дава точен резултат на седмия ден след половия акт (зачеването), още преди менструацията и по всяко време на денонощието". Има още един контролен за след 2-3 дни.Но съм склонна да не му вярвам, още повече че моя беше отрицателен  Sad Контролния мисля да го направя след повече от 2-3 дена.Все пак седем дена ми се виждат малко...

# 18
  • Мнения: 171
Странното е, че в упътването пише, че ако е положителен може да не е верен и за това бил контролния/в 50% от случаите се прекъсвала бременноста на този ранен етап/.А не пише, че ако е отрицателен също може да не е верен Rolling Eyes

# 19
  • Мнения: 4 546
за положителното правилно пише.
а ако е отрицателен, особено пък на такъв ранен етап, винаги има вероятност да греши  Peace втората черта отчита наличието на хормона на бременността. за да я отчете, трябва да го има в оппределена концентрация в урината. и колкото по в началото на бременността се прави тестът, толкова по-ниска е концентрацията на хормона. и съответно, може тестът просто да не може да го "хване". това за самото начало на бременността  Peace 

# 20
  • Мнения: 560
Да, това вече го прочетох, но много ти благодаря. Кое е списанието?Помощ...
Ама как така "Помощ"?! Shocked Списанието, за което пише Мегита е "Журнал за жената". Ама там ще прочетеш същото. Не искам да се заяждам, честно Rolling Eyes, ама не разбирам какво му е толкова спешното Thinking? Ако си бременна, всеки тест ще ти покаже две чертички. Ако го искаш - стискам палци Peace, ако ли не - ти си знаеш. Ама не разбрах за какво "помощ" newsm78. Нищо кой знае какво не е станало. Леле, тоя тест направо взриви обстановката Crazy Mr. Green...

# 21
  • Мнения: 287
Щом казва:"Помощ!" ,значи има защо.Проявете разбиране!Може да трябва спешно да се лекува със силни лекарства или (дано да не е това) да и предстои непредвидена операция!
Анелия ,стискам палци всичко да е ОК! Praynig

# 22
  • Мнения: 560
крокодил , с този тест или със друг, ако е бременна ще й покаже положителен резултат, ако ли не - отрицателен. Темата е за новия тест за бременност, както се вижда. Не разбирам какво значение има дали ще види две чертички след седем /което аз не го вярвам/ или след 14 дни след овулация /както са повечето тестове/, дори да е така, както казваш - не дай си Боже да има проблем, до 3 месец /както знаеш/ може този проблем да се оправи. Така че пак да си изкажа мнението - този тест не може да бъде отговор на "помощ" за каквото и да било според мен. Освен това, както отговорих и на Анелия, във всички вестници и списания пише едно и също, както във линка, който й изпратих. И в тази връзка, не мисля, че съм била нелюбезна или не съм проявила разбиране - напротив.
А към Анелия - ако искаш сподели с нас точно какво те притеснява и ще се опитаме със съвет да ти помогнем. Но ако е заради теста - всички сме нетърпеливи да узнаем дали сме бременни или не Laughing, но тест е хубаво да се прави след закъснение, а не преди това, за да няма разочарование.

Общи условия

Активация на акаунт