Как предпазвате децата от уроки?

  • 34 165
  • 252
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 640
то смисъла от къпането изчезва ooooh!
Щом имаш време и желание за подобни ритуали, няма лошо Peace

# 16
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 529
Носи една гривна със сини очи от Турция,ама по скоро като аксесоар.Не вярвам аз на такива работи Peace.

# 17
  • Мнения: 2 821
С червен конец. Имам и светена вода-когато реве много и безпричинно го измивам през "бравата".
боже...какво е това newsm78

Преди да си легне премитам с метличката леко(символично)от къщи към външната врата!От апартамента(коридора)през вратата-като нея съм отворила леко!Един вид всичко лошо да излезе на вън!
После вземам водичка(малко)може и да е светена,може и да не е!
Капвам на метличката и изтръсквам леко в/у дланта си!С намокрената си ръка му бутвам леко(на детето)очичките,челцето-премивам ги!
Това е!
От моята баба го знам!
ехеееее..... ooooh!

аз подкрепям изказването на Free Soul

# 18
  • Мнения: 1 403
Емили също носи гривни4ка със сини мъниста  Peace А някой път като много пла4е и измивам о4и4ките със светена води4ка  Peace

# 19
  • Мнения: 3 069
Въпреки червения конец който му бях вързала на ръчичката малко преди да навърши 3 месеца имахме инцидент който щеше да е с фатален край, затова най-разумното което направихме, беше да го кръстим колкото се може по-бързо.

# 20
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Поларфокс, Никол, Ави - има една стара приказка - "Бай,бабо, да не те стига". И още една - "Като ми дойдеш на мяра, ще ми хванеш вяра!".
Питат - отговарям.Никого не задължавам с мнението си. Crossing Arms
И смятам, че за 6 години съм се научила да разбирам кога има реална причина за поведението на детето ми и кога това се простира извън нашите възможности.
И не разбирам упоритостта на някой хора винаги да заемат обратна позиция, дори и темата да не ги засяга! Thinking

# 21
  • Мнения: 1 555
Детето ми е урочасвано и още от раждането му си носи червено конче, дори мисля да му сложа и синьо мънисто !
А тези, които не вярват или по някакъв начин са против каквито и да било ритуали или т.н. незнам защо въобще си дават мнението  Crossing Arms като по този начин обиждат автора на постинга !!!!!!!!!!!!!!!!!!

# 22
  • Мнения: 46 518
Поларфокс, Никол, Ави ...

Защо си мислиш, че нашите деца само се усмихват? И ние си имаме нашите безсънни нощи, и ние си имаме разни неразположения! Детето ми от 3 дена е с повръщане, да вдигна ръце и да му мия очите с боклук или да търся причината във вируса, който е обхванал града  newsm78

hrandi, даваме си мнението, защото нашите деца имат същото поведение като вашите, не са извънземни и защото повечето ритуали, както ги наричаш са опасни за децата! Моето се задави с конеца, който бабите настояваха да стои на ръката й, ако не бях в стаята, сега нямаше да имам дете!

# 23
  • София
  • Мнения: 4 867
Цитат
Как предпазвате децата си от урочасване.

как ли? като вярвам, че има бог, който е много по-силен от всяка магия, лош поглед или каквото там може да ви хрумне...
и ако поведението на детето ми е необичайно или забележа тревожни симптоми, търся реалната причина за това, която досега винаги се е повлиявала от неща, различни от червен конец, сини мъниста и застояла вода с неясен произход...

# 24
  • Мнения: 7 640
Цитат
Как предпазвате децата си от урочасване.

как ли? като вярвам, че има бог, който е много по-силен от всяка магия, лош поглед или каквото там може да ви хрумне...
и ако поведението на детето ми е необичайно или забележа тревожни симптоми, търся реалната причина за това, която досега винаги се е повлиявала от неща, различни от червен конец, сини мъниста и застояла вода с неясен произход...

 newsm10, съвсем необяснимо ми е, хора, които вярват в магии и уроки да вярват в Бог.
Това са противоречащи си неща Rolling Eyes

 newsm10
учудващо ми е, хора, които вярват в магии и уроки, да вярват и в Бог.
Това са две изключващи се неща

# 25
  • Мнения: 3 042
Peace

На малкият бях сложила на конеца и синьо манисто.

# 26
  • Мнения: 742
Аз си предпазвам детето с червен конец на ръчичката. И вечер преди да заспи й измивам очичките със светена вода Hug

Всеки е в правото си да вярва или да не вярва в уроки - аз лично вярвам и се застраховам Hug

# 27
  • София
  • Мнения: 2 227
Как го предпазвам ли? Ами просто го кръстихме. Никакви червени конци, сини мъниста и подобни не ползвам. Peace

# 28
  • Мнения: 2 498
Откакто се е родила малката има на ръката си златна гривна със сини мъниста (очи)...
Каката също има...
И двете гривни съм ги осветила в църква....

# 29
  • Торонто
  • Мнения: 837
Никак - и за двете деца.

Общи условия

Активация на акаунт