Вярно ли е това че в 8-мия месец се качват най много килограми?

  • 7 239
  • 91
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 092
Това са глупости разбира се!На базата на  каква закономерност е направено това изказване не знам newsm78Бъди здрава и леко раждане ти пожелавам Peace

# 16
  • София
  • Мнения: 4 966
Не-даже по скоро най-малко се качва.

# 17
  • Мнения: 3 360
Не мисля!При първата си бременност качвах 7,8,и,9 месец по много,а при втората-съвсем по малко и ....редовно Laughing

# 18
  • Мнения: 2 211
Това е съвсем индивидуално. По - скоро бебето качва килограми през 8 и 9 месец.

# 19
  • София
  • Мнения: 630
При мен не беше така. През първите месеци натрупах най-много килограми. След 4 месец, наддавах съвсем нормално.

# 20
  • софия
  • Мнения: 1 745
Аз си трупках килцата от начало до край-здравата Sick!Нон стоп бях  newsm22 eat.Но при всеки си е индивидуално.В болницата се запознах с една майка,която за цялата бременност е била качила САМО 4кг. и половина smile3556!Важно е да се чувстваш добре и бебчо да се роди жив и здрав  bouquet!

# 21
  • Мнения: 2 241
Много се надявам да не е така, че и без друго вече съм качила 15 кг. и ако продължа, не знам докъде ще я докарам. Close

# 22
  • Мнения: 5 026
 При мен беше така, но чак пък много ... то бебето качва най-много тогава. За цялата бременност качих 14 кг.

# 23
преди да забременнея бях 49кг а сега съм 59-60кг,аз почнах да качвам килограми към края на 5-тия началото на 6-тия месец  Heart Eyes Simple Smile


Последна редакция: ср, 11 окт 2006, 01:01 от Аурелия

# 24
  • Мнения: 3 500
Ами чела съм мнения на лекари, които казват,че в първите месеци на бременността е нормално да се качват по-малко килограми /например първите три месеца по 0,5-1 кг., вторите три по 1-1,5 кг., нещо такова/, а в последното трисемесечие да се качва повече отколкото през първите две тримесечия и това е нормално, но това съвсем не означава качване по 5-10 кг и т.н. Просто се има предвид, че тогава се качва повече в сравнение с преди - напр. по 2кг. на месец.Аз лично в 8 месец качих 2 кг, а в 9-не съм качвала.Така, че е строго индивидуално.Но все пак нормалното качване на теглото зависи от килограмите на жената преди дза забременее.Напр. Аз преди да забременея бях 57 кг. Качих 10 кг. за цялата бременност /гинеколога каза че е нормално аз да скача 10-12 кг./, сега съм 55 кг. без никакви усилия.Така че няма от какво да се притесняваш.

# 25
  • Мнения: 1 146
При всеки различно. До 5 месец качих най-много кила, а 7,8 и 9 месец общо кило и половина  Grinning

# 26
  • София
  • Мнения: 281
в моя случай беше точно така!  Peace

# 27
  • Мнения: 5
spored men pri vseki e razlichno vapros na pravilno hranene i metabolizam
Здравейте момичета,искам да попитам вярно ли е това че в 8-мия месец се качват най много килограми през бременноста.Желая ви приятен и усмихнат ден макар че е облачно и дъждовно Heart Eyes Simple Smile



[/quote]
в моя случай беше точно така!  Peace

# 28
  • София
  • Мнения: 2 164
Мисля, че е индивидуално.

# 29
  • Мнения: 11 004
В болницата се запознах с една майка,която за цялата бременност е била качила САМО 4кг. и половина smile3556!

Това НОРМАЛНО ли е?!?!  За цялата бременност да качиш 3-4-5 кг? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт