Всички ще успеем! 09.10 - 15.10

  • 4 575
  • 128
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 515
Светли браво мила тихичко честито и от мен бъди спокойна и се опитай да мислиш само за хубави неща  bouquet,

Благодаря на всички момичета за добрите думи и пожелания аз се моля да ви се връща Wink

# 91
  • Варна
  • Мнения: 3 914
Благодаря на всички за хубавите думи  Hug Да ви се връща по много!!!

Аз се успокоих доста, особено след като от прегледа насам няма никава кръв (пу-пу да не чуе дяволът  Praynig). Сега си кротувам на бюрото и се радвам на гаденето и болежките в корема  Crazy

Кой питаше за бебешки прах? Ето мнооого  babydust7   babydust7   smile3504

# 92
  • Мнения: 1 441
Хайде и на Светлето честито ! Mr. Green
Я да ви питам, защото явно от Дуфастон разбирате, може ли от него да закъснее цикъла или напротив? Аз сега също пия и се чудя за тая работа  Thinking
Кади, за работата всички вече са ти казали какво да направиш, така че няма да се повтарям. Само ще ти кажа - не спирай да живееш живота си, само защото чакаш нещо си. Не пропускай възможностите, защото втори път може и да не получиш шанс, а пък то каквото има да става ще стане. Аз го препатих същото това преди близо година и хич не съжалявам че си смених работата. Пък ето все още не съм забременяла...  Rolling Eyes

Аз днес съм в добро настроение, защото вече имаме дата за изповядване на покупката на апартамента ни пред нотариус и съвсем скоро ще можем вече с чиста съвест да кажем, че е наш. След това има още доста време докато влезем вътре - ремонти разни, но ще сме доста по-напред Laughing

# 93
  • София
  • Мнения: 7 242
Их, че съм заплес. Честито на бременилките!!!   Hands Clap  Hands Clap  Hands Clap
Стискам палци всичко да бъде идеално fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed. Много да се пазите и да не забравяте и да се поглезвате Wink

# 94
  • Мнения: 4 334
БАН, мисля че дуфастона не може да попречи на менструацията.
Ето го и логичното ми разяснение Wink
Дуфастона е прогестерон. Прогетерона удебелява маточната лигавица. Удебелена маточна лигавица без имплантирана бременност се „лющи”, т.нар менструация.

# 95
  • Варна
  • Мнения: 3 914
Хайде и на Светлето честито ! Mr. Green
Я да ви питам, защото явно от Дуфастон разбирате, може ли от него да закъснее цикъла или напротив? Аз сега също пия и се чудя за тая работа  Thinking

Едва ли. Док каза, че ако няма бременност ще ми дойде от дуфастона. Сега ходих до WC, имам светло-кафяво зацапване  Tired

# 96
  • Варна
  • Мнения: 37

Кади, за работата всички вече са ти казали какво да направиш, така че няма да се повтарям. Само ще ти кажа - не спирай да живееш живота си, само защото чакаш нещо си. Не пропускай възможностите, защото втори път може и да не получиш шанс, а пък то каквото има да става ще стане. Аз го препатих същото това преди близо година и хич не съжалявам че си смених работата. Пък ето все още не съм забременяла...  Rolling Eyes


BAN,много си права,ама пустото все бременеещата мисъл стои най-отпред.
А на теб ти предстоят много приятни емоции по създаването на твое си гнездо.Благородно ти завиждам.Успех

А на Светлето тихичко честито и с пожелание за прекрасно сакче след 10-ина дни.

Еххх,ама ми стана едно хууубаво.
Лека вечер на всички  bouquet

# 97
  • Мнения: 518
Светли, стискай краката и никакво отчаяние Naughty...От сърце ти желая да износиш 1 здраво и спокойно бебче HugЧестито Sunglasses

# 98
  • Мнения: 2 381
БАН, аз съм слагала прогестерон 2 пъти. Спирам да го слагам, след като теста (кръвен) се окаже негативен (14 дена след овулация) и винаги ми закъснява. Първият път 3 дена, вторият път 5 дена. Имам ЛФ точно 14 дена, а с тези закъснения от прогестерона ми става  17-20 дена, а бременност няма.

Дано закъснението при теб не е от това Simple Smile

# 99
  • Мнения: 1 441
Аааа, аз още закъснение нямам  Whistling, само информативно си питам.
Иначе и аз съм чувала, че като цяло може да удължи лут. фаза и затова попитах, като видях, че на Светли са и казали, че ако няма бременност ще предизвика редовен цикъл. И на мен предния път от Утрогестана ми закъсня с 5 дена.  Абе ще чакам тоя път пък ще видим - не остана много. Tired
В тази връзка да кажа на Светли да се успокои и да не ходи да се гледа час по час. Това зацапване нищо не значи, успокой се и мисли позитивно! Преди много време и аз си имах така съвсем редовно процапване, реших, че ми идва, а после ми казаха: "Много хубава бременност!"...... Ама това е една друга тема..... Нищо не е станало, горе главата bouquet

# 100
  • Мнения: 415
Светли  Praynig Praynig Praynig  Все си мисля, че заглавието не е случайно  Mr. Green
Аз чак сега се прибирам от работа  Confused Не успях да си взема резултатите, но утре ще се опитам сутринта да ги взема и веднага ще докладвам.  Hug Ви и много благодаря за палците.

# 101
  • Мнения: 1 951
Светли,  честито  Hug Много се радвам за теб и се моля всичко да е наред  Praynig

Да ви се похваля и аз с нещо: днес с малко премеждия и доста детски рев с моя мъж станахме кръсници на две сладурани  Laughing

# 102
  • Мнения: 415
Честити ти кърщелнички, Марински   bouquet
Ето ме с отчета от изследванията:
Глукоза 5,1  /2,9 -6,4/
ASAT 19.1 /9.0 - 56.0/
ALAT 15.0 /5.0 - 55.0/
При ПКК-то единственото отколонение от референтните стойности е:
СУЕ 5m
%LYM 49.0 H /20.0 - 48.0/ - ако имате идея какво е това, помагайте.
 
Другото, което не знам дали е в норма е:
вр. кръв 2'
вр. със. /предполагам е време на съсирване/ 3'30''
Fibr 2.5 /не мога да разчета дименсията/

Ми това е... остава да ми излезе микробиологията /не си спомням за колко време ставаше  Embarassed/. Благодаря още веднъж за стиснатите палци   bouquet

# 103
  • София
  • Мнения: 7 242
При мен нещата са както се очакваше Sad Отляво - 4 фоликула, а отдясно нищо Sad. Очаквах го, но ми е малко криво. А колко ли от тези 4-ри ще пораснат докстатъчно и дали вътре ще има нещо качествено Confused
На гонал и мерионал съм.
Лек и успешен ден на всички  bouquet

# 104
  • Мнения: 4 310
BAN, от дуфастона ми е закъснявало няколко дни. А на Светли са й казали, че ако няма бременност при спирането му ще дойде цикъл. Хайде още мъничко остана  Praynig Praynig Praynig
Светли, честито! Стискам палци всичко да е наред!
Лекси, дано от тези четири фоликула да се получи!  Hug Hug Hug

На нас д-р Кацаров нищо добро не ни каза  Sad . Ще правим, това което зависи от нас, пък другото Божа работа!

Общи условия

Активация на акаунт