Загубих вяра в личния си лекар.......

  • 1 931
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 392
много ми е мъчно да си представя, че го е направил нарочно... но сърцето ми по-скоро подсказва, че не е случайно.....

това за името май е много вярно... в началото беше един усърден млад лекар, наистина се вълнуваше от хората... сега........ толкова се промени..... все му е тая на кой кво му е сякаш... и само гледа да се скътава, много гадно  Sad

Всеизвестна истина е, че парите развалят човека. И все пак един разговор с него не е излишен. Не е изключено да е недоразумение. Но не си единствената в проблема си. Peace

# 16
  • Мнения: 1 391
отидох с мисълта да не се караме, да изясним ситуацията и казах че опитът ми да отида на УНГ е неуспешен, поради невалидността на ТОЗИ документ  - дадох го на сестрата, а тя като прихна д асе смее, направо щеше да умре от смях!!  Crazy Доктора взе да клати глава и да цъка как е сбъркал и веднага ми издаде друго направление.......
След което ми даде за изследвания, бумажки някакви, при което сестрата ги погледна и му казва - ама ти пак си ги объркал  - много си разсеян.... и така -
не мога да кажа дали се престори или наистина е просто сбъркал . Може би е по-скоро второто..... та засега това е положението. Надявам се наистина да е било случайност.

Другото хубаво е , че имах направление за гинеколог, което изтича в петък и поради неразположеност не можех да го използвам, отидох обаче при гинеколожката, обясних й, и тя казва - нищо, ще го заверим сега, и още 45 дни ще важи!! така че да знаете че и тоя номер става - пропуснатия месец не се оказа пропуснат - така че ако по някаква причина не можете да използвате направлението в срок, обезателно се обадете на лекаря да го завери и да го пренасрочи, не си го губете  Hug

Тая здравна система ни побърка - ама и ние не се даваме  Flutter

# 17
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Дано наистина да е било грешка и да не се повтаря  Wink

Общи условия

Активация на акаунт