Октомврийска, златна есенна седмичКа 9.10/15.10

  • 10 654
  • 221
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 7 914
Звезде,то божа работа,нали знаеш...ние това го сътворявахме цели 2 години,чак накрая ни беше писнало да #Crazy...абе знаеш нали... Crazyмного е гадно да правиш любофф единствено с цел "осеменяване" Joy



Ох, как да знам... Mr. Green...то имахме чувството, че ако продължава още известно време това "задължение' и кекс няма да ни се прави повече ooooh! Joy


Ми аз си мисля... като стана на 34 и половина... само безопасен секс като в тинейдърските ми години Mr. Green... пък ако стане на место ще се решава....кое как и защо... Thinking

# 196
  • Мнения: 2 427
Девойки ,да ви питам нещо.Четох вчера в майчинския форум че някои бременни мами си правят разни коломаски отдолу за да избегнат неприятната  процедура с бръсненето из болниците(герои,аз се бръсна).Тук в Италия до скоро също са ги бръснели (поне в тази болница където смятам да раждам и аз),сега обаче е някаква масова практика е да не се бръсне или епилира жената отдолу при вагинално раждане.На мен в началото ми се стори странно че не държат мястото да е почистено от косми,но след като го чух от 4-та майка вече вярвам че не е единичен случай,а нещо масово.При вас как стои въпроса с епи-депи бръсненето? newsm78

# 197
  • Мнения: 2 959
Красиви есенни привети, Момичета!

...Утре очаквайте повече коментар и снимки...
Поетесо, ами ние си чакаме, и чакаме...Нали не ме забрави с молбата ми? Много Ти е хубаво допълнението в Хулито. Благодаря Ти за хубавата сутрешно призрачната приказна фантазия. Hug
Хулиганке, много хубави снимки Си ни пуснала. Гери има страхотен поглед. Направо сте за завиждане със Скарлетчето с таз слънчева Испания, при нас вече са минусови температурите. Hug
Ноя, кога заминавате на пътешествието?
Звездичката, какви са плановете за почивните дни? Ти в БГ видя ли Се с приятелката дето се видяхте в Амстердам, такава хубава горска снимчица беше направила тогава?
Сонитка, Ти докъде стигна със спортуването?
Амимамми, и тук вече не практикуват задължителното интимно почистване при вагинално раждане, но това не пречи да Си се подготвиш в къщи, ако Ти държиш на него! Hug
Тали Дан, явно и в Израел са на почит кестените, и тук сега им е сезона, заедно с тиквите и ямитата. Кога Ви свършваше празника?
Мамо Щтрумпф, как направи кестените от Брюно?
Чумби, а Ти не си ли правиш и крема от кестените, или го купуваш готов?
...ако е като Мони, ще си го вземем, ако е момиче - не. ..
МегиХ, ами ще стискаме палци да е момче тогава, да не се наложи да го връщате. Явно Ти е съдено да бъдеш мъжка мама. Hug
Майско връхче, осъществи ли се срещата?  Hug
Щтрумпфетка, как сте с Мати? Да не Сте Си направили още някоя екскурзийка като таз в Океанодома скоро? Hug
Макдирок- че, а Ти с Джулката колко качи по време на бременноста, изглежда не са били много кг-те, или явно бързо си се преборила с Тях? Hug
Мили46, докъде стигнахте с ремонта? И Вие ли в Австралия сега с пролетно време, като Майка и Румянката? Hug
Пепеляшчице, Ели, Дидката, Ленни, Майка, Румянка, Сърфлайн, Татянка, Потайниче, Етка, Анетте, Зайченце, Карилиусче, Мамо Б, Наничка, Джорджа, Мимката, Мери...., Hug


Приятни оставащи петъчни мигове!

# 198
  • Мнения: 6 390
Привет банда  Grinning
Много сте изписали, или така ми се струва  Crazy Wink Laughing
Отивам да ви чета  Whistling Whistling Whistling

# 199
  • Spain
  • Мнения: 3 750
да ви кажа  Sad мъжо замина на концерт ... а аз нали съм с малката трябваше да остана (щото е по екстремен концерта ) и уж нищо ми нямаше , пуснах го  ..ама сега едно гадно ми стана ..като опустя къщата . отгоре на вси4ко утре пак щяхме да ходим на концерт ..да се повеселим семеино с Лорди Simple Smile .. пък отменили концерта ..
много ми е гадна тази петъ4на ве4ер

# 200
  • Мнения: 6 390
Анке
като си ми под ръка - докъде стигнахте с новия апартамент?

Ех ай де сега пък гадно, аз моя мъж 2х седмица не съм го виждала, ама ей ме на  Wink
Я каже и тайната на твоята работа, че много кръшна снага си за формила  Whistling Flutter Party

# 201
  • Spain
  • Мнения: 3 750
ами доникъде ..докъдето вижда6 на снимките Simple Smile ..засега толкова ..сега обикалям гледам пе4ки , фурни , респиратори , съдомиялни ..да се орентирам малко какво къде и на каква цена има и после ще купуваме .затова още не сме довър6или кухнята защото има да се вграждат някои неща . да не говорим 4е от Икея за едни врати4ки на шкаф4етата ве4е ме разиграват около месец и половина .. нямат ги , ще ги полу4ат , хоп още не бил пристигнал камиона .. незнам какво ще правя ако не пристигнат изобщо (ве4е такова 4увство по4нах да имам ). а за работата ми - ами не е нищо особено просто по дял ден съм на крак и понякога "Забравям" да ям много на обед . имайки предвид какъв застоял на4ин на живот водех преди , когато само се занимавах с Гери е нормално да отслабна . работата е там 4е до заветните 55 кила (които бях преди да забременея )ми трябват още 6  а ве4е от 2 месеца нищо не съм смъкнала . пак съм си пълна .. не се заблуждавам . ами аз не мога да си го представя и иедин ден да съм без мъжа си . незнам ама аз съм "пристрастена " на тема ИВАН  Wink  . за две седмици някъде без мнооооооооого сериозна при4ина не го пускам никъде  .. и ако го пусна си говорим поне по 5 пъти  на ден  Mr. Green

# 202
  • Мнения: 6 390
Мам4е Смърф, аз не съм Сонита ама Ще ти отговоря вместо нея  Wink Зна4и тук кестените се правят така: взимаш кестена и правиш една не много дълбока резка с ножа върху по_плоската страна ( не гърби4ката а другата ). После ги слагаш в един надуп4ен тиган ( тук ги продават готови,но можеш и сама да си го направиш  Wink ) ръсваш им малко сол и ги слагаш на газовия котлон. Може и на истински огън ако сте правили барбекю например. От време навреме ги обръщаш,тоест тръскаш тигана така,4е да се опекат Що годе равномерно и след това ги завиваш в хартия ( вестник или хартиен плик ) да поседят няколко минути,белиш и хапваш с 4аШка 4ервено винце.  chef Blush Peace
Аууууу
Макдирокова така си описала печенето на кестени че лиги ми потекоха  Party Embarassed
Как ми се доядоха печени кестени .... мммммммм Sunglasses
Мъж ми не беше ял в живота си кестени, обаче с времето одобри печените  Wink и сега даже повече яде и от мен като има... ама тази година още не е имало  Rolling Eyes

Сонитке
майка ми роди брат ми на 36., една близка приятелка на 38г роди първото, договаряме се заедно да бременеем за вторите   Wink Laughing, друга приятелка на 43г роди 2х, има 21г разлика с първото - супер са щастливи със същият татко, и каза че много съжалява че това не е 3х по ред, че толкова много чакали докато се решат Wink
Ние живот и здраве също спрягаме 3бр. за героя  Wink ама чакай първо да направи ме второто, пък да раждам, пък да гледаме и тогава дали още ще спрягаме 3х ще видим Wink

Не знам какво не ти харесва след 35г., обаче за мен точно това му е хубавото, че не се състаряваш рано, имаш си деца тинейджъри ти си на 50г, купона тече така някак си си представям нещата.
За мен е непонятно да имаш деца на 20г - сега някой да не вземе да се обиди   bouquet, но се живее докато си млад, едно дете обръща нещата на 180 градуса, дава ти неземно щастие но за цената на свободата, а свободата е сладка когато си на 20, а не когато станеш на 40 Rolling Eyes

Май се отплеснах  Mr. Green...

# 203
  • Мнения: 6 390
хехехеехе АНКЕ
споко бе, Иван няма да избяга  Wink Grinning
Моя мъж като за-пердаши на някъде - забравя пътя за връщане  Wink Mr. Green
Ама какви 55кг  ooooh! лелеле аз не знам дали в гимназията съм била толкова или съм се родила над 64 Embarassed Mr. Green колко си висока бе жена Thinking
На снимките който видях си в доста добра форма  Wink Flutter

Да и аз си мисля че един ден като тръгна на работа ще си върна кг, ама кога ли ще стане това... в следващия ми живот  Crazy Whistling Laughing

А Икеа за нашите дивани трябваше да ги чакаме не знам колко месеца, обаче един ден случайно бяхме, и хоп виждаме почти същите с намаление - питаме що са намалени - били миналогодишни, цвета за тази година бил по различен, питахме дали може да развали ме онази поръчка- те гледаха, ами може, щом не сме дали нито лев още, купихме си ние диваните с намаление едва ли не 2 в 1  Mr. Green и един прекрасен ден... след не знам колко месеца вече, звъни телефона, че утре в 10ч ще ни докарат диваните на адреса  Shocked Mr. Green докато се разберем, в смисъл докато  те се разберат, че грешката е в тях, три пъти се изпотих, с 4. дивана как ще живеем в нашата гарсониерка  Wink Laughing че даже и трябва да им плащаме пълната цена на тези новите  Crazy Laughing

Та искам да кажа, ще дойдат вратичките - но на пролет  Wink Mr. Green

# 204
  • Мнения: 7 914
amymommy,
аз досега съм си с ladyshave преди месец намерих някакъв крем , който бил и за бременни и му дават 4 седмици трайно обезкосмяване...скоро мисля да го пробвам и него.... Rolling Eyes... ама кола маска и бръснач страшно ме плашат ooooh!

Kalida,
 тя ще си е още 3-4 месеца тук по холандско Hug

ХулигАнче,
 ха като казваш за мъжа си и ние с моя сме постоянно заедно...много рядко ходим един без друг в ежедневието...еее сега без кола по-често се случва...и понеже на мен не ми се заспива рано той не ходи да си ляга сам а дремуца покрай мен Heart Eyes


Eli_cz
,
аз сега се чувствам напълно дорасла за мама... преди все ми се струваше , че съм малка още Rolling Eyes

# 205
  • Spain
  • Мнения: 3 750
Ели ти ме уби за диваните .. муаха хаха ха ..а за на пролет ..ами аз дотогава и сама ще си ги скова Simple Smile  Mr. Green
Звезди  ко да праи6 таквиз сме си " пристрастени "  Wink

# 206
  • Мнения: 780
Девойки ,да ви питам нещо.Четох вчера в майчинския форум че някои бременни мами си правят разни коломаски отдолу за да избегнат неприятната  процедура с бръсненето из болниците(герои,аз се бръсна).Тук в Италия до скоро също са ги бръснели (поне в тази болница където смятам да раждам и аз),сега обаче е някаква масова практика е да не се бръсне или епилира жената отдолу при вагинално раждане.На мен в началото ми се стори странно че не държат мястото да е почистено от косми,но след като го чух от 4-та майка вече вярвам че не е единичен случай,а нещо масово.При вас как стои въпроса с епи-депи бръсненето? newsm78

Тук много отдавна не съществува практика на такива интервенции! Това са си "private matters" и никой няма право да "те пипне".. още повече, че става въпрос за нещо естествено, а с всичките съвременни теории за "връщане" във възможно най-голяма степен към това, което си е "nature", би се тълкувало едва ли не като посегателство над личността. По никакъв начин не биха накърнили достойнството ти и не биха те накарали да се чувстваш неудобно. Много са стриктни в това отношение. Изобщо отношението към бременните и родилките е просто безупречно!   bouquet Достатъчно е, че една родилка (особено тези,които раждат за първи път) е буря от емоции и несигурност.. помагат ти да преминеш през тях и да разбереш чувствата си, а не да ти създават още повече дискомфорт.   bouquet

# 207
  • Мнения: 7 914
ХулигАнче,
хаха.... вие от колко години сте заедно? newsm78


mili46
,
 даде, ама на нас нали винаги ни е казвано.... че може някой косъм да влезне еди-къде си...да загнои и тн и тн....или поне аз това съм чувала Rolling Eyes

# 208
  • Мнения: 2 427
И тук го правят поради такива съображения-бак ту дъ нейчъ #Silly....
Звезде,моя проблем е че май така като гледам няма да мога да я свърша тази работа Sad,нещо съм много напред с корема и страшно ми е трудно да правя каквото и да било.Педикюр открих ,тези дни ще ходя,но на коло маска едва ли ще отида,не мога се мъча така аз Sad,та си мислех дали ако не успея да се "подготвя" като хората ще създам лошо впечатление в болницата newsm78?!
Вече започвам все по-често да се замислям за приготовленията по приемането ми,имам едно вътрешно чувство което ми казва че може и много по-рано да стане моята работа.Вчера приготвих багажа за в болницата,да ми е готов ,така че да ми е спокойно на душицата.
И ние сме така с моя мъж,уж независим го дава,но колко пъти са го карали негови приятели да ходят по мъжки някъде,той отказва категорично.Не че не му се ходи ,ама не иска и да ме оставя.И аз без него никак не мога да спя,ако знам че гледа ТВ в хола не успявам да заспя Heart Eyes.Имам някаква нужда да го чувствам наблизо.Достатъчно свобода си даваме като се върна поне веднъж в годината за по месец в България. Mr. Green

# 209
  • Spain
  • Мнения: 3 750
звезди от 10 години сме заедно - дето се казва от деца .

Общи условия

Активация на акаунт