"Emanet" (Наследство) с Халил Ибрахим Джейхан и Съла Тюркоглу

  • 105 419
  • 748
  •   3
Отговори
# 270
  • Мнения: 403









Ох,ох,ох!!!Сехер и Дойгу не могат да си надвият ината и гордостта!Но двамата братя да вземат да ги укротят вече!Като не става с добро да обърнат нещата.Голям инат и много отмъстителна стана добрата Сехер,но накрая куршумът пак в ръката на Яман.Напълни бурканчето този човек!

Задавам си въпроса откъде Сехер има толкова средства за толкова тоалети,след мизерния живот в онова село.

Е,поне стилистите са чули искането на зрителите.Сехер всяка серия с нов тоалет.Друг е въпроса ,че роклите и са като за лелки,но поне не е все в черно,а и забелязахте ли чантата е сменена този сезон,да видим целият втори сезон с нея ли ще изкара.За пантошите съм без думи,нямаше ли елегантна обувка за тази жена.
Не вярвам на фрагманите ,подвеждащи са.Гледаш,аха да има нежни сцени и накрая пак кавги,викане и заплахи за отмъщение.Сериалът заби на 17 място в рейтинга.Но и това място е добро при този калпав сценарий!

Съла е класирана на първо място за най-добра актриса в класацията на Истанбулския университет.Авторитетна и стойностна награда!От мъжете актьори на първо място е Бурак Йозчивит,сериалът на първо място е Основаването Осман,продуцентска къща на първо място  е Боздаг продуцирала Осман.

Последна редакция: ср, 29 сеп 2021, 20:30 от Keski1821

# 271
  • Мнения: 4 581
Чудя се как е класирана нап първо място с този сценарий на новите епизоди.
Ако Назмие не измисли скоро време да развие отношенията на Яман и Сехер в положителна посока не виждам как ще задържи аудитория е че и фенове.
Айде вече Сехер да разбира истината на какво заприлича сериала две седмици тъпчат на едно място.

# 272
  • Мнения: 5 723
До сега  в новите  епизоди  нищо ново .Кадри от мин . сезон ,реплики почти  едни и същи ,само Дуйгу комсер и аннето ѝ с тяхна лична тайна ...то вече и не е тайна ...

Явно сестричката ѝ е "изчезнала " ,надява се да е жива .В спомените ѝ Ясемин не е малко дете ,че да е подлъгано и отвлечено .Дори  и така да е ,тя няма как да е забравила семейството си .Това ми  е загадка ,

ПП Абе тая Сехер съвсем ѝ се полира мозъкът ......когато научи  истината ,как ще клепа ,как ще го погледне в очите .Не съм очаквала ,че този "буреносен облак " - Яман - ще търпи толкова  глупостите ѝ .

Последна редакция: чт, 30 сеп 2021, 21:32 от sofia26

# 273
  • Мнения: 403
Здравейте, момичета!!!

Без да съм гледала последните два епизода-просто реших да не си хабя нервите ви казвам,че сериалът е сред десетте най-обсъждани или шестият, за който най-много се говори.Предполагам,че е шести с критичните коментари  относно сценария и развитието на образите на героите, не с нещо положително,което за мен не е радостно.




Излезе статия ,в която казват ,че сериалът ще е три сезона,втори сезон ще е 255 епизода,трети сезон също ще е 255 епизода ,но кой ще напусне сериала и кой ще продължи не се казва.



Така че,мили мои не очаквайте някакво развитие.Зия ще си е луд в криза още дълго време.А Яман,ако го арестуват и влезе в затвора дано не е петдесет серии, както беше със Зухал в първи сезон.Така Зухал ще се развихри с тая малката ,както беше с Икбал и рехабилитаторката.Сехер с нейния инат има да си пати,а който гледа сериала да си хаби нервите.Вече се уверих,че рейтингът не ги вълнува.Явно гонят брой серии и пълнят времето с боза.

Последна редакция: пт, 01 окт 2021, 23:42 от Keski1821

# 274
  • Мнения: 5 723
Сехер унесена в глупостта си за мъст ,даже не знае датата на смъртта на сестра си .Добре ,че я попитаха за халвата  та включи ,гледаки като ,не като ..тя си е изтрещяла в момента .
С много претенции , а рови в стаята му ...толкова е подло и невъзпитано .

Яман има нерви корабни въжета ...как я търпи .Сехер не разбира ли ,че той търпи  само   и единствено заради Юсуф ,иначе би  ѝ разказал играта в негов  си стил ,въпреки че я обича.

Дали Сехер ще повярва на Зия  или ще каже ,че това е уговорка между братята .

# 275
  • Мнения: 4 581
Ако излезе истина че ще е три сезона направо незнам какво да очаквам то 200 серии само локуми няма да има никакво развитие ще стане като "Дързост и красота".

# 276
  • Мнения: 403
Сехер унесена в глупостта си за мъст ,даже не знае датата на смъртта на сестра си .Добре ,че я попитаха за халвата  та включи ,гледаки като ,не като ..тя си е изтрещяла в момента .
С много претенции , а рови в стаята му ...толкова е подло и невъзпитано .

Яман има нерви корабни въжета ...как я търпи .Сехер не разбира ли ,че той търпи  само   и единствено заради Юсуф ,иначе би  ѝ разказал играта в негов  си стил ,въпреки че я обича.

Дали Сехер ще повярва на Зия  или ще каже ,че това е уговорка между братята .
sofia26,мисля си,че няма да му повярва,защото го смятат за психично отклонен-че не е наред с разсъдъка си.
Сехер просто удари дъното,но и персоналът в къщата се държи по-хладно с нея.Те вярват в Яман,а тя която уж го обича не спира да го заплашва и обижда.
 В турските,румънските,гръцките,италианските,френските,испанските,бразилските групи не спират да се възмущават от лошия сценарий и на Назмие не и е спестена критиката ,че и обидите.Сериалът до тук се излъчва в 18 страни.

Ето я и майката ,която Яман гони,а Сехер го убеждава да остане. Не разбирам как ще е тяхната майка първо е руса ,много млада и няма нищо общо с образа от спомените на Яман от първи сезон.









Явно снимките са от деня ,в който даваха интервюто.

# 277
  • Мнения: 403
Добър вечер!
Започнах да помествам епизодите ,ядосах се и мислех да спра,но нека щом съм започнала да продължа!













Искам Фърат да си понесе наказанието като полицай за фалшивите документи на Сехер и Юсуф,за организираното им бягство и за стъкменото обвинение на Яман.Много нагло и злобно отношение,като знаеше колко пострада Яман,за да спаси Сехер от Селим.

Сехер заслужава сега Яман да я затвори в спалнята си и хубавичко да я накаже и да не и дава да вижда Юсуф.

Хайде,честито Чичек и Зия се запознаха,това ли ще е жената,която ще му вземе дяла с акции?





Да не ви е домъчняло за този хубавец




И този ми любимец!

# 278
  • Мнения: 4 581
Да се надяваме днес на по добра серия от предишните. Дано само Назмие да не ни заблуждава за пореден път


Иначе Сехер сътворява глупост след глупост моля ти се казва на Зия че ако виновен ще си понесе наказанието, как може да плещи такива глупости. Направо взема да ме дразни.
А за онзи Фърат също незнам какво да кажа искам както казвате да си влезе в затвора за фалшивите документи и тогава да го видя поне ще спре да прави и той глупости.

Кога ще има хубави епизоди незнам.






Дано не чакаме 200 епизода за романтични моменти в този сезон









От глупостите на Сехер най много страда Юсуф, тя поне заради него трябва малко да се кротне.




То за Сехер и Яман може и да няма романтика но надеждата ми е поне в Али и новата полицайка допадат ми като двойка




А за тая змия не искам и да говоря, дано не я дават много в сериала че ми стигаше сестра й Икбал

# 279
  • Мнения: 403



Ех,това отмъщение за убийството на Кевсер-Назмие ханъм ни занимава петнадесет епизода от първи сезон и двадесет серии от втори сезон.Да се надяваме,че ще се приключи вече с него,че Сехер съвсем озлобя и стана отмъстителна.На път е да се самоунищожи с единствената си цел да закопае Яман като убиец на сестра си.Не очаквах,че ще е толкова отмъстителна.Как само си направи кафенцето и седна в хола да си го пийне като отмъстила си и победила Яман.Как преглътна изобщо и глътка.А за Юсуф  пак как реши,че щял да забрави чичо си ,защото така ще е по-добре за него.Нямало да  споменават,да говорят за Яман и детето щяло да свикне.Много ме разочарова !!!Момичета на хоризонта след Кевсер се задава злото Зухал-дано и тя не е за тридесет серии,че ще откачим и ние.

Много търпелив този Яман-ако поне веднъж Сехер беше погледнала в очите му,уви по-лесно и е да се самоубеждава ,че е постъпила правилно като го предава и наказва.



Забихме го това осемнадесето място и не го пускаме!!!

Последна редакция: ср, 06 окт 2021, 23:23 от Keski1821

# 280
  • Мнения: 4 581
И тази седмица няма да има раздвижване около това убийство и Сехер да научи истината, ще има май да си почакаме бая докато се разкрие истината. Не съм свикнала да гледам Яман толкова кротък, добър и смирен а тая Сехер само вика , крещи напвро ме дразни.
Кога ще дойдат романтичните моменти ако има такива изобщо незнам.

От интервюто на Съла и Халил. Може ли някой да го преведе или поне да коментира за какво се говори в него.








# 281
  • Мнения: 403
Добра вечер!!!





И трейлърът към 226 епизод



Сладурко!!!



Да видим кога ще дочакаме тези моменти!





Човекът,който успя да спре Сехер да не замине отново!

Последна редакция: пт, 08 окт 2021, 23:40 от Keski1821

# 282
  • Мнения: 4 581
Само незнам докога ще я спира. Иска ми се Яман да спре да я преследва тя да си тръгне да научи истината и да се върне да му се моли на крака, ама кога ще стане няма май да е скоро.
От фрага пак нищо тя май още го обвинява и другата седмица май няма да има развитие .








# 283
  • Мнения: 403
Здравейте,момичета!!!

Рейтингът за петък.



azisiq ,наистина много дълго се проточи скандал след скандал,бягство след бягство.Що злоба и омраза показа Сехер дори и не съм си помисляла,че Назмие ще омаскари обрза и толкова.
В една от групите има снимка ,която не мога да публикувам,но там Сехер е в полицията и заедно с Фърат са пред решетката на килията ,където е докторката,която им признава за убийството на Икбал и как я е изнудвала.Фърат ще и каже,че Яман е невинен.Невярващата Сехер се опитва да я накара да признае,че Яман и е платил да каже това.Невярващата Сехер!!!Това ще го видим в епизода утре вечер.



Дано вече се раздвижи този сценарий към нещо по- положително ,че вече четиридесет серии тъпчем на убийството на Кевсер.

Казват,че Ариф баба ще напусне сериала,сигурно ще умре и това ще бъде причината Сехер да прости на съсипания Яман.Дали ще успее да събере братята  и когато майката се появи да се знаят,или тя ще е тази,която ще разкрие ,че Али им е брат.



Последна редакция: нд, 10 окт 2021, 17:07 от Keski1821

# 284
  • Мнения: 403


Снимки от ново видео ,с което Съла и Халил ни канят да гледаме Emanet.









Последна редакция: пн, 11 окт 2021, 20:36 от Keski1821

Общи условия

Активация на акаунт