"Emanet" (Наследство) с Халил Ибрахим Джейхан и Съла Тюркоглу

  • 108 275
  • 748
  •   2
Отговори
# 735
  • Мнения: 403
Добра вечер,момичета!Тази вечер ми беше смешно как Назмие не се умори да заснема глупости.Лудият взе ключовете за колата от Яман,настани Сехер в колата на Яман и най- спокойно мина покрай Яман,а той стоеше и го наблюдаваше сякаш негов приятел се качва в колата му.Никаква реакция на Яман да го нападне,да вземе пистолета при условие,че Сехер е вътре в колата и няма опасност в този момент за нея.Толкова тъпо и безмислено.
Броят на лудите в сериала де увеличава.Явно вървим към лудница-сигурно ще пропусна някого,но те цяло психиатрично отделение станаха-Зия,Зухал,Озан,Селим,Семра,сега тоя Джамил,психо си беше и Икбал и доктора Азиз,Сехер и тя със тая загуба на памет толкова дълго.

Фотосесия на Съла е:



https://www.facebook.com/100065257760912/videos/327636622857383/

https://www.facebook.com/100065257760912/videos/327636622857383/

Нова в по-близък план.Артистична натура е Налил-гривни,колиета-нищо общо с образа на Яман бей.А този господин с него бил неговият приятел.Казва се Ферух Каракашли и май са работили заедно,когато Халил е бил модел.От доста време насам едва днес  Халил е усмихнат.





От сестрата на Съла.
Добро утро: Сестрата на Сила публикува през историята тези две снимки, които тя направи, за да каже най-важното нещо, което научи тези дни, а именно, че всеки има сърце и няма съвест, и тя възнамерява какво е Сила, сестра й и той семейството страда от обидни коментари, ругатни думи и омраза от някои фенове. За психопата...... Що се отнася до втората снимка, пише, че Бог не оставя правото на потиснатите на потисниците, а вие имате предвид правото на Сила и продуцентската компания е постъпила несправедливо спрямо нея. Моля, не спирайте да подкрепяте Сила, тя е отчаяна за нас, продължавайте да коментирате в страницата на сериала чрез Instagram и изразете вашия отказ от сезон 3 без Сила 🙏🏻🙏🏻🙏🏻❤❤❤
 

Последна редакция: вт, 31 май 2022, 23:33 от Keski1821

# 736
  • Мнения: 4 614
Настина това е поредната лудост на Назмие. Първо мафиота я отвлече , после Селим , после лудия музикант сега и тоя от къде се пръкна от нищото. Пълни безмислици. Кка не засне няколко епизода ама качествени. То само луди работи ама за срамотиите то и за това няма рейтинг хората се умориха да гледат само психично болни. Сериала се превърна в психарски язък.
То не беше Зухал която без никой да  обезпокоява си се разхожда насам натам. Безумие.
Май така ще се откара сезона до края.
И Юсуф отиде на заден план, Зухал по-важна от него




       



Екранната Кираз




Чудесни заедно. Дано след края на сезона ги дадат по-често заедно като двойка вече няма смисъл да се крият тя Назмие достатъчно подрони авторитетите им


Да помоля някой ако може разбира се понеже аз не съм много веща в тези неща понеже стигнахме страничка 50 ще има ли възможност някой ако може разбира се да направи нова тема? Ще е много хубаво и да ви помоля момичета драскайте по няколко реда да не се затрива темичка поне заради Съла и Халил

Не разбрах този с Халил какъв е ?


Новата фотосесия на Съла е много хубава а Съла е приказна
     

# 737
  • Мнения: 403
Днешната страница Карамел в Instagram прекратя следването на Khalil, а също и страницата на Канал 7, която показва сериала, дали другата страница за прекратяване на Caramel означава, че е възможно сезон 3 да бъде отменен, така че момичета, трябва да активизираме коментарите вътре на сериала и отмяна на искането Сезон 3. Изглежда, че скоро ще успеем. Да подкрепим Сила и Халил заедно 💪🏻💪🏻







С любезното съдействие Ablas,
Беше интересен епизод Нашата принцеса осъзна, че много се грижи за съпруга си. Тя го накара да страда с жестоките си думи и продължи да му се извинява.
Сехер: Какво от това да е последният път, когато те видях? Съжалявам .. Бях толкова гаден с теб, откакто загубих паметта си. Нараних те толкова лошо, толкова съжалявам. Повярвай ми, не исках да стане така.
Яман: Нищо и всичко това няма значение. Докато...
Сехер: Знам, че мислиш, че всичко ще бъде наред, но... Може да не ни остава много време. Да.. Ако не мога да изляза от тук, запомнете това.. Имам твоя снимка на огърлицата си. Ако нещо ми се случи, просто го помни, ок?
Нашият Яман се зарадва когато го чу и особено когато я прегърна.
Знаем, че я е намерил в глава 393 и тя го е помолила да остане през нощта с нея. Той питаше само за нашата планина.
Видяхме и Сехер да удря два пъти в главата от Джемил. Дали това ще му върне спомени. Особено, че пита за Зухал. Тя трябва да види снимка на себе си, която ще я накара да открие, че Зухал е Назлъ. Яман му казал, че враговете му често са най-близки. Змията няма да остане там, а ще продължи с лошите си трикове.
Усетих, че думите на Сехер са като сбогом със съпруга й. Наз може да подготвя двойката ни за раздяла, освен ако не е просто нагласено за резервно подкрепление между Сехер и Яман.
За съжаление знаем, че последният епизод ще бъде болезнен за нас и най-вече за нашата двойка. Сехер ще получи един или повече куршуми, които биха я оставили в ръцете на Яман между живота и смъртта. Знаем, че Наз направи някои редакции на финалните сцени и Сила няма да прави тези последни сцени. Дали нашата сценаристка искаше да промени финала на красив финал или тя го направи по-зле. Вече ни се обръща стомаха само като си помислим за това, което Сехер каза на съпруга си и може да означава много в бъдеще.
  ·
А това вече не знам...

С любезното съдействие Ablas,
Ето какво намерих от Чен.
Приятелка на Камила и Наз (тя е близо до продукцията) гневно се обръща към публиката с молба да отмени сезон 3.
"Можете да продължите, ние не слушаме никого, нямаме съмнения, че ще продължим нашия ""линия", по който работихме много здраво, независимо от обстоятелствата, ще продължим до следващия сезон на най-добрите" имайте своя път. "Очевидно всички тези грозни клевети и безброй лъжи, изречени безсрамно, негодни и съвест и човечност, няма да ви помогнат да спрете това. "Като редовни скаути на #KaramelYapım, вече сме наясно и знаем, че няма да се откажете от борбата си (защото вече им се случи с Рихан на обещанието). Ще се видим през следващия сезон. Ние ще спасим династията "
От това, което съм произлизал, всичко, което правим, е безполезно, но няма да се откажем. Ще продължим да се борим, за да им покажем, че не искаме трети сезон без Сила, дори и вече да е планиран.
Не осъзнават, че всичко е мъртво. Краят ще е пагубен, двойката няма да я има, от втори сезон има само нещастие, тъга, 3 дни щастие за 3 седмици и още страдание. 2-ри сезон е по-малко добър от първия. Но ние разчитахме на щастлив край на сватбата и радостта от бебето, което се роди. Но ще имаме само очи да плачем.
Представете си аблас, щом видим снимките и новите сцени, които за съжаление не са заснети от нашата Сила, вижте тази нова актриса, която временно я смени, ще ни изтръгне сърцето, гневът ни отново ще се издигне. Нека бъдем силни.
Ето го това зло,което съсипа всичко с ината и злобата си.Дано се самоунищожи!!!Крайно време е тази самонадеяна и лицемерна уж религиозна Назмие да разбере,че зрителят е основен фактор за съществуването на един сериал.

# 738
  • Мнения: 4 614
Кажете къде и как да подкрепяме Съла и Халил  за да станем повече хора?

Сехер най накрая осъзна че е направила Яман с нейните налудничеви изблици.
Дано сега Яман покажи и на снимка Зухал че да я видя тогава.
Липсват ми тези романтични моменти
















# 739
  • Мнения: 403
Добра вечер,момичета!

Финалът на втори сезон на Еманет ще е на 17.06.т.е. остават ни 10-12 епизода ,които ще ни потопят в голямо разочарование очаквайки финала с дубльорката и застрелването на Сехер.Освен,ако презаснетият финал е...,но като знам злото Наз няма как да е нещо хубаво.

Както виждаме Карамел на Назмие влезе във война  и с Канал 7,но инатът на Наз е над всичко и точно от инат и напук на зрители,актьори и Канал 7 ще направи опит да започне трети сезон.Чудя се кой ли канал ще посмее да вземе този сезон след толкова голям световен бойкот на сериала без Съла!!!

Сега да ви кажа- Съла,Халил,двойката Сехер-Яман и сериалът Еманет спечелиха първи места всеки в своята  категория за най-добра актриса,най-добър актьор,най-добра двойка в сериал и най-добър сериал.За последната категория хич не съм  съгласна,но Съла и Халил направиха този прост сценарий да печели първи места.Битката беше огромна ,особенно между Халил и Керем Бюрсин,защото част от почитателите на Съла се отдръпнаха от Халил,заради появата му на наградите без Съла и затова,че остава в сериала и дадоха глас в подкрепа на Керем.Въпреки всичко Халил спечели .Снощи приключи гласуването и да последно мислехме че ,че Керем ще е първи ,но днес стана ясно,че Халил е спечелил.

Такааааааааааа,гласуването трябваше да приключи на 31.05. и класирането беше това,но днес са обявили,че по искане на зрителите ще се гласува до 15.06.Явно това,че Съла и Халил обират всички първи места на всички конкурси не се нрави на някого и сега ще се опитат да променят класирането.Но както казах фенската маса на Съла и Халил е луднала и гласуват денонощно,за да докажат,че именно Съла и Халил направиха от Еманет това ,което е!
Така,че който иска може да гласува до 15.06.









azisiq,има над десет групи във фейсбук за сериала,за Халил,за Съла от различни страни-Франция,Италия,Турция,Румъния,Малайзия,Филипините,Грузия,но най-мощни са Бразилките.Всичики пишат в групите,имаше петиция в защита на Съла във Фейсбук,подкрепа се оказва в Инстаграм и Туитър с постове,пише се на страницата на Еманет в Инстаграм и Фейсбук, на страницата на Канал 7.Бойкот на трети сезон ,ако е без Съла или финал на сериала сега във втори сезон.



Назмие е побесняла и работата вече е от инат и напук.Да видим делото на Съла още не е минало,но едно е ясно-Съла и Халил с този скандал станаха световно известни и популярни.То и от това с тази подкрепа спечелиха и в гласуването.
Толкова ми се иска Канал 7 да направи трети сезон със Съла,Халил иБерат,но без Назмие и екипа и,а с нови сценаристи и една красива история.Те са вече звезди от световен мащаб и ще им донесат печалба,но това май ще си остане само моя мечта за съжаление.
Както виждаме Съла е вече търсена за фотосесии и не бездейства.Бъдещето е пред нея.










Последна редакция: ср, 01 юни 2022, 22:39 от Keski1821

# 740
  • Мнения: 4 614
благодаря ти Keski1821 за подробната информация. Радвам се че Съла и Халил обират наградите те го заслужават с великолепната си игра. Да се надяваме канал 7 да откупи така да се каже Съла и Халил за 3 сезон да намерят някоя нова сценаристката и тогава лудата Назмие да я видим какво ще прави без тях. Халил и Съла вече са известни звезди да се надяваме канал 7 да се вслуша с гласъ на хората и да предприеме мерки. Само дате попитам коя е тазистраницата на Еманет в Инстаграм и Фейсбук, на страницата на Канал 7 ?..
Новата фотосесия на Съла е страхотна това е за някакво списание ли е неразбрах само?




     

 

И малко да разпуснем в фитнеса със Съла
     






С приятелка може би?


Урааааа най сетне Сехер си спомни Зухал да видя лицето й утре как може да повярва на нах-големия си враг а не на съпруга си. Ама ще има раздаване на шамари яко. Дано Сехер поне тук да прояви малко повече смелост и набие канчето на Зухал. Наистина остават малко серии от една стра ми е мъчно че свършва но ще стискам палци на есен да се върната за сезон 3.Дано като видят че толкова фенове подкрепят Съла и Халил да пуснат първия финал който е с Съла а не с дубльрката че феновете ще побеснеят тотално.








Последна редакция: чт, 02 юни 2022, 21:13 от azisiq

# 741
  • Мнения: 403
Здравейте, момичета!

Явно ще хабим нерви докато сериалът приключи.Явно са направени много промени и няма да видим доста от последните серии.Днес коментират,че сериалът ще приключи на 7 юни.Лудата Назмие е решила да ни отрови последните серии с двойката.Ще гледаме ,ще видим,но краят ще е тежък и смъртоносен за Сехер.
azisiq ,в Инстаграм търсиш emanetkanal7 появява ти се и после следваш.Явяват ти се всички публикации и можеш да коментираш..Профилът на лудата Назмие е nyilmaz7 следваш и я плюеш с кеф.

Съмнявам се,че Канал 7 ще направи нещо по въпроса за трети сезон.Той е консервативен ,религиозен канал и Назмие като религиозна забрадена мюсулманка се е вредила там да и излъчват всички сериали,но сега ,ако наистина са приключили отношенията не виждам кой от светските канали ще и вземе компрометирания проект.Писаха,че мъжът и бил един от акционерите на Канал7,но скандалът вече е от световно ниво.Ако тая лудата изобщо има мъж де!

Сега остава да разберем има ли връзка в реалния живот между Съла и Халил,защото писаха ,че всичко е било демонстрирано с цел реклама и привличане на интерес към сериала,но сега всички пишем,предполагаме,а истината ще излезе след време.

Истината е една .Назмие с написаните роли на Сехер и Яман в Еманет направи Съла и Халил световно известни.Но тя със същия Еманет и съсипва кариерите им.Колкото по-бързо се махнат от нея толкова по-бързо ще започнат на чисто и далече от това злобно психо Наз.

Гласуването го удължиха до 15.06.,но сайтът за Съла е блокиран и не мога да гласувам.Всички коментират,че срокът е удължен ,за да манипулират вота и тя да не спечели.Бразилките са много упорити и няма да оставят това така.

Ето тук моте да гласувате до пет пъти на половин час:

https://turkishtvlife.com/turkish-tv-series-universe-awards-2022 … GueDqgy0#more-386

Днешната серия е отвратителна,а утрешната още повече!!!Ще ги кача по-късно.

# 742
  • Мнения: 4 614
Keski1821 благодаря ти за групата дано успея за я намеря и да пиша наред с останалите момичета. Дано гласът на феновете се чуе и да стане чудо и Съла и Халил участват в сезон 3.
Не смятам че любовта между Съла и Халил е пиар.
Нали преди време бяха на концерт и показаха естествени чувства, без излишни помпозности. Дано сега като свърши сериала и Съла и Халил са далеч от тая дробарка Назмие да открехват малко в личния си живот и ни покажат любовта между двамата, но и да не го направят аз ще съм доволна и на това просто да знаем че са заедно и се обичат .

Ново от Съла. Явно е на някакво събитие?



А за днешния епизод не ви се говори, пълни измишльотини. Лудата Зухал си се разкарва без проблем сега и в имението ще отиде без никой да я види ще си влезе пред главния парад мак до спалнята на Сехер    . Дано само този път Яман успее на време и я  спаси  .
Остана малко до финала а за бебе нищо нали щеше да е бременна,. Пълните глупости на Назмие.




Дано пуснат поне първия финал който са снимали с Съла за успокоение на феновете.

Последна редакция: пт, 03 юни 2022, 21:46 от azisiq

# 743
  • Мнения: 403
Добра вечер!

Днес масово коментират,че финалът ще е във вторник на 07.06.Може и въобще да не ни покажат дубльорката.

Това което ми прави впечатление в последните епизоди е ,че Халил е нервен и не се получават нито романтични моменти,нито прегръдки,а Съла е толкова нервна,че плаче непрекъснато дори е не по сценарий.

Леле,леле,каква простотия.Зухал отвори багажника качи се и тръшна капака,но шофьорът е глух не усеща, какво става на два метра от него.Тези хора ни взеха за съвсем прости,вече я карат съвсем през пръсти.
Най-умната и манипулативна остана Зухал-прототипът на Назмие от реалността.Всички наред ги разиграва и винаги успява да победи.Етооо и Зухал умря както всички лоши без да понесе отговорност-като Икбал,Джанан сега и тя.Досадно и все едно и също.
Сега остана само Азиз да е този,който ще застреля Сехер.Виждаме,че го отвличат враговете на Яман.Явно те ще го принудят да застреля Яман,а Сехер ще застане пред него и ще го защити като поеме куршумите.Все си мислех,че ще е Зухал.
Тия в Турция май обичат да си заравят хората живи-преди Сехер,сега Ясемин.

Нова!!!













Последна редакция: пт, 03 юни 2022, 22:06 от Keski1821

# 744
  • Мнения: 4 614
Ново зад кадър на Съла и Халил. Толкова са сладки и естествени.




Ако някой може да открие това видео нека го сподели







Явно канал 7 бързат да претупат финала че виждат на къде отива сериала а и феновете които се нубтуват и искат Съла и Халил в сезон 3. Аз тайно все пка се надявам до есента да се променят нещата и Съла и Халил да участват в сезон 3. А сега финала да не свърши с смъртта на Сехер , която се коментираше напоследък.

Като гледам последните снимки сега от епизодите не ви ли се струва че Съла е много бледа а и Халил е като уморен, То с тези епизоди какво друго и да очакваме.


Липсват ми тези красиви моменти в сериала на Яман и Сехер


Халил




Съла на излизане хваната от папараците, явно отива да спортува във фитнес залата








Малкия Юсуф




 Съла е била на сватба  заедно с Ягмур
Прекрасна е

   

         

   

   

   

   

Зухал


Последна редакция: сб, 04 юни 2022, 07:55 от azisiq

# 745
  • Мнения: 403
Привет!!!

Преди доста време бях писала,че актрисата Ипек/Дойгу е имала претенции за повече екранно време т.е. по главна роля.Дори се е стигнало да сблъсък на снимачната плащадка.Същата актриса е в роднински отношения с другата продуцентка Севда,която явно реши да сложи протежето си като главен герой в трети сезон,а Съла да бъде изместена.Може би това плюс умишления тормоз накараха Съла да напусне.Явно е било замислено още с появата на Дойгу.Проблемите на Съла с продукцията започнаха с появата на тази продуцентка.
Делото заведено срещу Съла от Карамел може да продължи и две години.През това време тя няма право да участва в други продукции,а ако не спечели ще има забрана за пет години да се снима в какъвто и да е проект.Ще бъде сложена в черния списък на киноиндустрията за пет години.
Ето как се съсипва един талант,когато хората с пари решат да те заличат.Историята е много грозна .
Да видим какво е обещано на Халил ,че се отрече от Съла и остана там.Вече е последвал в Инстаграм и Туитър и е харесал туити на новата актриса,която ще заеме мястото на Съла.Туитът е със снимка и новата актриса е написала под снимката,че когато те изоставят и наранят трябва да забравиш и продължиш.Халил го е харесал,а след това харесване Съла е изтрила всичко с Халил.Явно постът е коствено срещу Съла.Халил също е
 свалил всички видеа и снимки със Съла от сериала и зад кадър.
Нека не забравяме,че самият Халил призна в интервю,че Съла много му е помогнала да навлезе в ролята на Яман и да се справи с нея.Да го видим как ще се справи без Съла.
Този сериал за мен приключва с втори сезон,но ми оставя усещането,че сме взети за глупаци, на които могат да пробутат всякакви малоумщини.И за да е провалът пълен съсипаха Съла.Чудя се ,ако не спечели делото дали ще се върне в трети сезон или ще плаща глобата,за която се говори,че ще е шест милиона.


azisiq ,май е време за ТЕМА 2

Съла е била на моминското парти на сестрата на приятелката си Ягмур.А в друг ден е била и сватбата.

А тук Съла е засечена да излиза с този актьор.Дали е случайна среща или посещение на салона с един и същи час
Сила и актьорът:Халит Озгур Сари
Снимано в център за грижа за кожата в района на Етилер в Турция
Вижда се колко много е отслабнала от трудното време, през което преминава... Тя каза пред репортери, че не е напуснала сериала: ЕМАНЕТ заради нов проект
И допълни, че сега тя посвещава времето си на почивка и спорт.







Актьорът участва в сериала Братя и сестри,но не е в главна роля.


А ето и видеото на Съла и Халил.Нещо поздрав май за феновете от Русия.Халил има особено поведение.

https://fb.watch/dqXdYR6jLC/

https://www.facebook.com/watch/?v=702763077618718&ref=sharing

Последна редакция: сб, 04 юни 2022, 15:51 от Keski1821

# 746
  • Мнения: 4 614
Keski1821 благодаря ти за сбоделения клип на Съла и Халил.
Наистина е време за ТЕМА 2  . Обаче аз незна как точно да я  направя ако ти си наясно и можеш да я направиш моляте направия ти за мен няма никакъв проблем.
Относно всичко което се пише за Съла и Халил в медиите аз смятам че не всичко което се пише и вижда е истина и само те двамата знаят какво а за нас истината е скрита и е някъде там.

Дано Съла до есента склони да снима сезон 3 и за нея ще е по добре а и за Халил пак ще са си заедно двамата .
       
Аз лично ще спра да гледам сериала ако сезон 3 е без Съла. Някъде четох че и Халил е възроптал за това че новия сезон ще е без Съла, а за това че е коментирал нещо против Съла аз лично не вярвам и мисля че са спекулации.
А за това че са снимали Съла на излизане с този актьор пак нищо не значи, те сега папараците ще са страшни който видят със Съла или Халил я си направил снимка или ги видели на публични места веднага ще им препишат връзка.
Аз си мисля че Съла и Халил са все още заедно а за това че са изтрили общи снимки това може да е заради агенциите им така да са ги посъветвали заради нашумелия проблем на Съла. До скоро се коментираше нали Халил беше изпратил цветя на майката на Съла за рождения й ден, че Халил и Съла мислили за сватба и т.н., немисля че всичко е било лъжа а напротив че всичко между тях е истинско.
А за тая Дуйгу аз не я виждам като главна тя и сега е безлична нищо не показва нито като талант нито като игра, Кираз къде беше по-добра от нея. Ако я сложат нещо за по главна роля в сезон 3 сериала ще стане още по-безличен.
Още снимки от сватбата на която присъства Съла, която беше ослепително красива.

































От сторито на Съла


А за фотосесията мога да кажа че Съла е просто великолепна в нея














Ново от  Халил

От стори на Халил
     



Прекрасен колаж от феновете

Последна редакция: сб, 04 юни 2022, 23:16 от azisiq

# 747
  • Мнения: 403
Добра вечер!!!

Гледах тази вечер епизода и не виждам вече химията между Съла и Халил.Аз ли си внушавам,но не виждам предишният поглед на Халил.Сега очите му са точно като актьор играещ ролята.Явно напрежението около напускането на Съла си пролича и в играта им.Отчуждени ми изглеждат.





Халил май се завръща към манекенството.Мисля ,че рекламира тоалети на стилиста,който го облече за наградите от 18.05..Заедно с Осман правят фотосесията.











Сладкото ни момче!



Имам усещането,че Съла е решила да ни покаже колко добре и стои да е облечена така и да ни компенсира за лошото и облекло в сериала.Колко критики отнесоха стилистите на сериала.Съпругата на бизнесмена Яман бе облечена с тоалети.....без коментар.

Последна редакция: пн, 06 юни 2022, 23:46 от Keski1821

# 748
  • Мнения: 4 614
Момичета направих /нова тема 2/, заповядайте. Дано и в нея бъде активни както с първата.
https://www.bg-mamma.com/?topic=1454570.msg44882197#msg44882197

Общи условия

Активация на акаунт