"Emanet" (Наследство) с Халил Ибрахим Джейхан и Съла Тюркоглу

  • 108 242
  • 748
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 403
До колкото разбрах Съла е заснела финалните епизоди,но после явно около напускането и са променили сценария и е трябвало отново да презаснемат финала.Съла е заявила за напускането си още през януари ,но е продължила да снима.Самата тя беше оповестила,за приключването на снимките през март.После явно нещо се е случило.Опитаха се да я подведат и хванат с новите снимки ,но тя не отиде.Откакто след нова година е дошла тая продуцентка Севда нещата за Съла са се влошили,явно тя я е тормозила.Рано или късно ще се разбере истината.

Искам Канал 7 да се намеси и да принуди Назмие да промени нещата в полза на Съла и тя да се върне в продукцията като звезда,а не като начинаещо момиче ,за каквато са я таксували до сега.

Вижте как изглежда Съла през първи сезон и при снимките на втори сезон.







Във фейсбук във всичики групи се опитват да подкрепят Съла и Халил и търсят начини да повлияят на делото в полза на Съла ,чрез международна гласност и подкрепа.













Ето това няма до видим никога и ще си остане мечтата на Яман!



А ето ги и кадрите от финалния епизод с дубльорката.

Последна редакция: нд, 22 май 2022, 19:34 от Keski1821

# 721
  • Мнения: 4 613
Явно проблема е назрял с идването на новата продуцентка тя е объркала нещата.
Както казваш  Keski1821 дано канал 7 да се отнесат с сериозно с проблема и да се помъчат да върнат Съла в сериала, да чуят зовът на хората в социалните медии.


Значи в крайна сметка Съла е участвала в  финалните епизоди, ами тогава да си излъчат тези епизоди няма смисъл да излъчат новите заснети с дубльорка това е смешно.

Много красиви, естествени и готини


# 722
  • Мнения: 403
azisiq ,явно историята е различна и не върши работа за трети сезон.Ще видим какви ги е измъдрила Назмие ,но няма да е нищо хубаво.Ако не успеят да върнат Съла за мен Еманет е приключен.Обезмисля се всичко,което видяхме за 400 епизода.

Еманет по Канал 7 за наградата!

https://www.facebook.com/emanetkanal7dizi/videos/697642201302298

Ето и тъжният Халил!

https://www.facebook.com/100077264462989/videos/709944366910276/

Новини за Съла!Зрители от цял свят искат Съла да бъде защитена !

С любезното съдействие Ablas,
Всичко, което се случва със Сила, е изпратено на Керем Бюрсин. Тя се случва да е борец за равните права на жените и мъжете. Дано всичко се отплати! Нашата Сила има все повече подкрепа от цял свят.





Що за финален трейлър????Нищо не показва!!!

Последна редакция: нд, 22 май 2022, 23:03 от Keski1821

# 723
  • Мнения: 4 613
Дано Керем помогне чрез неговата организация за защита на жените. А и всички фенове в интернет да помогнат с всички молби които се изписват.
Ако няма Съла в Наслидство аз спирам да то гледам защото без Сехер и Яман сериала не струва.
Дано канал 7 се осъзнаят и направят нещо хубаво.
Нова от Халил. Не изглежда много да е щастлив.


Най важно връзка между Халил и Съла да стане по здрава и не сеззасегне от всичко това.


Със сигурност финала ако е промени финала с дубльорка която участва няма да е хубав. И защо гледах ме толкова мъчителни епизоди накрая Назмие да съсипе хубавия сериал.

# 724
  • Мнения: 403
Добра вечер!

Гледах серията тази вечер и се ядосвах отново. Не и ли омръзна на Назмие да прави на глупаци Яман и Сехер. Днес беше ред на Яман. Зухал дойде отново облечена по същия начин, беше на два метра от Яман, говори с него и той въобще не я разпозна. После Сехер на сантиметри от Яман говори с нея по телефона и Яман отново не разпозна гласът и. Назмие докара и Яман до амнезия. Не разпознава най-големият им враг. Банално и уморително е вече това да гледаме тези малоумщини на Назмие и екип.
Гледаме уж романтичните моменти,но магията изчезна, като знаем какво следва и какво се случи с актьорите и сериала.Тъжно!!!





С любезното съдействие Ablas,
Ето и фрагмент 387
Сехер: Помниш ли как ми каза, че това е само начало, а не край. И аз усещам това.
Зухал: Дойдох да те поздравя,ако не си зает.
Сехер: С удоволствие, но не съм сама, Назлъ. Чувствам се по-близо до него от всякога, искам да се доближавам все повече и повече
Дуйгу: По-добре иди и си почини. Или ще се разболеете.
Али: Вече съм. А ти си единственото ми лекарство.
Султан: Наистина ли?
Яман: Толкова ми липсваше.
Сехер: Никога не ме пускай. Не позволявай на нищо да ме държи далеч от теб
Яман: Отсега нататък нищо не може да те отдалечи от мен. Няма да те оставя. Тази миризма.. Това си ти. Не бих я заменил за нищо на света. Толкова ми липсваше това.

# 725
  • Мнения: 4 613
Поредните тъпотии от Назмие. Яман няма да може да разпознае Зухал, глупости.
А Зухал си се разкарва насам натам свободно без да се притеснява  . Недим нали я търсеше как още не е открил следите й.
Дано поне днес се насладим на малко хубав и моменти между Яман и Сехер, които и без това са толкова рядко.
   

   

 


А за двойката Али и Дуйгу няма да коментирам. След толкова епизода не мога да им разбира на тези двамата връзката. Любовта ли е или служебна, каква?

# 726
  • Мнения: 525
Аз също няма да следя сериалът в трети сезон. Не мога да възприема нова партньорка за Халил, пък дори и да е най-голямата красавица на света. Този сериал вече не си заслужава. Предполагам, че гледаемостта много рязко ще намалее. Това заслужава тази Назмие!

# 727
  • Мнения: 4 613
Без Съла няма Наследство.
Дано до есента все пак има развитие и Съла се върне .
Като гледам пак какъв епизод ни чака мъка, гадости и Зухал и доктора в действие  . Сехер голяма глупачка уж влюбена вече в мъжа си, има му доверие тук там получава факс че си спомня нещо и пак вярва на Зухал. Зухал я върти на пръста си както си поиска.



Като за последно малко романтика , тя Назмие пак много отпусна един два епизода.
Аз се чудя как свободно се движи Зухал без притеснение. Недим нали уж я търсеше как неможе да я открие. Поредни глупости на Назмие.
Да питам колко епизода има до финала? На моменти ви се иска вече да свършва че то с такива епизоди се тормози човек.
Колко хубаво тръгна от 1 сезон и от нататък Назмие тотално развали сериала  . Тази жена е с болен мозък.
Нова на Съла , май от едната страна е актрисата на която играеше в сезон 3 на Обещание


Нови от Съла




Последна редакция: ср, 25 май 2022, 23:27 от azisiq

# 728
  • Мнения: 403
Добра вечер!

Вече не мога да си причинявам това да гледам последните епизоди.За трети сезон и дума не може да става и то без Съла.Простотиите на Назмие се надграждат с всеки следващ епизод.Сехер за пореден път ще е отвлечена.От малоумен не беше-е,дойде и неговият ред.То не бяха Камгоз,учителят Озан,Селим,Зухал сега и водоразносвача.Кой не се е задал- той не я е отвлякъл.
Само вижте колко зле изглежда Съла на тези снимки.Явно е на предела си.



Един нормален персонаж в последните епизоди.


Съвсем нова от Гюлдерен/Кираз/-приятелки в живота!



Приятелки в живота и с Берен/Чичек/.













Последна редакция: пт, 27 май 2022, 23:00 от Keski1821

# 729
  • Мнения: 4 613
Напълно права си   Keski1821 в това което каза, който не е дошъл той не я е отвлякъл. Поредните простотии на Назмие. Тя тотално развали красивия сериал. Силно тръгна с 1 сезон а сега тотално го съсипа.
Надявам се като видят колко е паднал рейтинга на сериала Назмие да се замисли и излъчи нещо по красиво епизодите които е снимала Съла а не след нея . А за 3 сезон ако няма Съла сериала ще се провали а аз лично за пореден път казвам няма да го гледам.
Ами с такива епизоди не коментираме нищо хубаво а само гадостите на Назмие. Срамота неможем да изпишем една тема от 50 страници.

Романтика никаква в този сериал


Радвам се че Съла е запазила отношения с някой от актьорите извън сериала както с екранната Кираз


За разлика от сериала надявам се Съла и Халил да изживяват любовта си далеч от злобата на Назмие и канал 7, все пак това е техния личен живот


Радвам се че въпреки всички нападни върху Съла от страна на канал 7 и Назмие, Съла продължава напред и се забавлява, дано и в любовта си с Халил да няма проблеми, а напротив да се радват и да се обичат





юю







Дано скоро отново ги видим на екран заедно като двойка




Халил


















Последна редакция: пт, 27 май 2022, 23:40 от azisiq

# 730
  • Мнения: 403
Добра вечер!

Халил май записва песни!



От днес в инстаграма му.Струва ми се тъжен и доста отслабнал.



И Съла с приятелки!

























Както казах Дерия и Гюлдерен са двойка в реалния живот.С кого ли е пък Съла?









# 731
  • Мнения: 4 613
Как няма да е тъжен Халил след последните събития а е не е и ясна съдбата на сезон 3 ще го има ли ? ще го няма ли? със Съла ли ще е ? без Съла ли ще е ?
Надявам се до есента канал 7 и Назмие изгладят недоразуменията с Съла и всичко да свърши с хепиенд.
А Халил щом записва песни може пак да се е посветена на Съла както  последния път




Поне след всичко това това не пречи на Халил и Съла да публикуват нови снимки






Всеки цвят й отива на Съла






След като приключи финала на сезон 2 дано вече видим Съла и Халил заедно сред приятели а не по отделно, вече няма защо да се крият след като ходиха на концерт и показаха чувства?






Толкова ми липсват романтичните моменти между Сехер и Яман които все по рядко виждаме сега в сериала




Берен

# 732
  • Мнения: 403
Добър вечер!Все по-често темата ни я намирам на втора страница.Тъжно!!!

Новините от днес!Хак да и е на Назмие .Заслужава да фалира и никога повече неин проект да не бъде закупуван.
Не знам за туркините ,но интернационалните групи подлудиха Канал 7 и направиха тотален бойкот на сериала без Съла.Води се кампания да няма трети сезон,ако Съла не участва.И ето какво сподели Патрисия

С любезното съдействие Ablas,
Днес гледаме война между Канал 7 и Карамел. И двамата са се отказали един от друг, а също и халил. Вече не е сигурно дали има сезон 3 на нашата сапунена опера или да е имало, щеше да е по друг канал. Както обявих и други, много държави вече не искат да купуват сериала, щом Сила вече не е в сезона.
Да продължим да протестираме срещу този проект за 3-ти сезон,ако Сила не е там. Не сме сигурни в нищо, но може би упоритостта ни ще отмени сезона или може би ще върне нашата Сила?

Новата песен на Халил ще бъде пусната около 16.06.







# 733
  • Мнения: 525
Ще видим какво ще стане. То беше ясно, че след напускането на Съла вече няма да има интерес към сериала! И излиза, че и ние сме го гледали напразно.

# 734
  • Мнения: 4 613
Много ме зарадва Keski1821 с новината за евентуален банкрут на Назмие. Малко й е даже трябва още.
От друга тайно се надявам всички фенове да продължават да негодуват относно Съла и сезон 3 дано ако трябва друг канал да закупят сериала и да убедят Съла и Халил да участват , това ще е страхотно.
Новата песен на Халил когато излезе моля ви да клагите линк. А за предната песен за която се говореше че е посветена на Съла може ли да кажете коя?
Ново от Съла явно или е за нова  фото сесия или е клип.
   

   



Ново от Халил. Кой ли е този с Халил?


Момичета не се се отказвайте от сериала ако трябва драскаъте по няколко реда за да може темата да е жива, знам няма кой знае за какво с тези епизоди но публикувате резюметата,  нови снимки или проекти на Съла и Халил все нещичко за да поддържаме темата жива.




Общи условия

Активация на акаунт