Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Белег след операция на ингвинална херния

• 307
  • 10
  •   1
Отговори
Здравейте! Момче на 26 години съм , преди 25 дни ми правиха операция от лявата страна на ингвинална херния. Може ли да ми препоръчате някакво мазило/гел за заличаване на белези. И има ли тук хора от личен опит и да са доволни от даден продукт ? Понеже е в интимната зона, предполагам не всеки крем би бил подходящ. Операция беше отворена с платно. Дано не съм сбъркал раздела.Благодаря предварително

# 1
Питай хирурга който те е оперирал с какво и кога да започнеш да се мажеш.

# 2
Той ми сподели след 20тия ден мога да започна да се мажа с каквото си избера не ми каза конкретно мазила. За това питам тук

# 3
  • София
Контратубекс

# 4
  • Бургас
Нищо няма да заличи белега напълно(освен пластика),а как ще изглежда след време,си зависи от твоя организъм,не от гелове и мазила.
Имам на корема рязано два пъти на едно и също място...Ами кошмар,широк,твърд белег...
Махнаха ми и щитовидната жлеза и на шията никак не си личи,не знам защо.Мазах се с крем за лице и шия,понеже на корема мазах с какво ли не и нищо не помогна,на шията не сложих нищо против белези.Личи,ако човек знае и се вгледа.

# 5
Наистина нищо няма да ти заличи белега напълно. Аз след няколко операции се мазах със Содермикс - препоръча ми го лекар. От Контратубекс не бях доволна.

# 6
  • Варна
Стратадерм.
Мазах на чело. Сега белегът е все едно съм паднала като дете и се вижда само тънка линия.
Хирургът ми каза за Келокот и ми даде тестер, който когато го изразходвах започнах да чета в бг мама и попаднах на Стратадерм.

# 7
  • София
Стратадерм.
Мазах на чело. Сега белегът е все едно съм паднала като дете и се вижда само тънка линия.
Хирургът ми каза за Келокот и ми даде тестер, който когато го изразходвах започнах да чета в бг мама и попаднах на Стратадерм.

От къде сте си закупували въпросния СТРАТАДЕРМ ?

# 8
  • Варна
Аз съм от Варна и от аптека тук.

# 9
Аз съм с такава операция нищо,че съм жена. Не съм мазала с нищо конкретно. Белегът ми е тънък като конец и съвсем леко забележим . Операцията ми е от преди 5 год. Вероятно и работата на хирурга има значение - разреза и шевовете. Ако е грозен разрез едва ли с крем ще се излечи напълно.

# 10
  • Варна
Сетих се, че имам неотворена опаковка от 5 мл Стратадерм,  с годност до 2023 г.
Ако някой се интересува, бих се разделила с нея.

Общи условия

Активация на акаунт