Адаптирано мляко Aptamil

  • 9 187
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 645
От самото начало сме на Аптамил, Дани много го харесва и никога не сме имали проблем с акането или с каквото и да било друго.Сега сме на Аптамил 3.

Даниел  -  21.04.2004г.

# 16
  • Мнения: 1 613
Mного съм доволна от Аптамил-а. Всичките ми познати и те са на Аптамил и са много доволни.

# 17
  • Мнения: 1 884
Всеки си има предпочитания. Всяко бебе е различно и различно понася млеката. Аз също смятам, че Аптамил е едно от най - качествените  млеката, които се предлагат на пазара. Много съм доволна.

# 18
  • София
  • Мнения: 1 402
от втората си седмица Ели е на Аптамил, препоръчаха ми го преди раждането и не съм се колебала.

# 19
  • Торонто/Сливен
  • Мнения: 1 902
И аз съм сред доволните от Аптамил. #Milti

# 20
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Първо ползвахме Нутрилон, после Нестле Н.А., което ни запече много. Акаше на 3-4 дни след редуване на термометър и мушкато. Откакто давам Аптамил си ака сама и поне по 1 път на ден.
Става малко по-гъсто от другите млека и трябва по-широка дупка на бибата да не се запушва. Другите казват че водата трябва да е с температура 50 градуса, за да се разтвори добре, но моята е със стайна температура.

# 21
  • Велико Търново
  • Мнения: 279
И ние сме на Аптамил, след като минахме през Фризолак и Омнео.
Бобко си го пие с кеф и се чувства добре.
Да попитам мамите с по-големи бебета - кога минахте от Аптамил 2 на Аптамил 3  ?

Бобо направи 8 месеца ,тия дни е ред да купувам мляко и се чудя дали вече да не взема 3.

Общи условия

Активация на акаунт