сладки борчета-как?

  • 7 164
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • ново
  • Мнения: 5 964
Джемма, danidji ти го е обяснила добре. Ние имаме такава формичка от едно време. Материалът, от който е направена е нещо като алуминий, отгоре на върха има дупчица, и от там се издухват. А отвътре самата форма не е гладка, а като на етажи.
Ако се сетя някой ден да я взема от майка ми, ще я снимам и ще ви я покажа Simple Smile

# 16
  • Русе
  • Мнения: 410
Да, точно такава е формичката - конусовидна, отгоре има малко отворче и от него се духа сместта, за да излезе. У нас за по-лесно се изпомпваха с помпа за гуми, иначе голямо духане пада. Но не се продават. В соц времето се правеха по заводите от познати стругари или незнам какви там работници. Има формичка у свекърва ми и тя ги прави от време на време, че на децата са им любими тези елхички. Освен да я накарам да направи и да ви ги снимам, заедно с формичката. А за направата на формичката по-подробни обяснения може да даде мъжа ми, ако някой много се интересува, ще го питам и ще ви напиша подробности.

# 17
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 407
Интересуваме се ,как да не се интересуваме Laughing
Питай мъжо и казвай,че много искам такива форми да знаеш Mr. Green

# 18
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Mersi, razbrah, chakam podrobni obqsneniq za napravata i, Izvinqvam semprecaka mi se kredoryt.  bouquet

# 19
  • Русе
  • Мнения: 410
Правело се от цилиндрична пръчка текстолит с диаметър 5 см. и дължина 6 см. или от масивно дърво и се стругова вътрешно на стъпала. Mr. Green /ако и вие го разбрахте като мен  #Crazy/ При всички положения трябва да го направи стругар. Може да се направи също от бронз или алуминий. Мъжа ми обаче прие много сериозно нещата и даже се ангажира да направи чертеж, за да ви го изпратя. И с този чертеж в ръчичка и писменото обяснение - право при стругаря  baby_neutral
Момичета, понежа формичката е в свекърва ми, при пръв удобен случай ще я снимам и ще ви я покажа /даже може и сладките да направя/

# 20
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
  bouquet  bouquet  bouquet

# 21
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 407
Мама 1+2 много благодаря.  bouquet  bouquet  bouquet
А на мъжа ти голяяяма целувка от мен  Laughing

# 22
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Само да уточня- формичката е кръгла, нали.
Моят мъж малко ме ядоса- казах му да ме заведе при стругаря. който му прави разни работи, а той като разбра за какво, каза. че не съм добре- щяло да ми излезе 15-20 лв. Егати формичката, ама като не ще да ми помогне- ще си намеря стругар сама пък. smile3534

# 23
  • ново
  • Мнения: 5 964
Джемма, ето обещаните снимки на формичката

http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=6184&AlbumId=70235

# 24
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Еййй, златна си. Голямо мерси.  bouquet Като намеря, някой склонен да я направи- ще се похваля. Ако никой не иска- ще взема пушката и докато не свърши с правенето на формичката- няма да я оставя... Шегичка.   Joy

Общи условия

Активация на акаунт