Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Бащата на детето ми

• 1 890
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
Много неприятна история. Всъщност проблемът е, че той не се държи като зрял и отговорен човек, а като разглезен тийнейджър.
Както и  да е, това е бащата на детето си. Не се паникьосвай, момичетата ти написаха план за действие, така че се успокой и си гледай бебчето, за да израстне като щастливо дете на щастлива майка, а не като  изнервено хлапе на истерясала майка.
Не си сама, близките ти са до теб, а бащата в крайна сметка все ще помогне с някой лев за отглеждането.
Успех на  делото и го давай спокойно.

# 16
Много неприятна история. Всъщност проблемът е, че той не се държи като зрял и отговорен човек, а като разглезен тийнейджър.
Както и  да е, това е бащата на детето си. Не се паникьосвай, момичетата ти написаха план за действие, така че се успокой и си гледай бебчето, за да израстне като щастливо дете на щастлива майка, а не като  изнервено хлапе на истерясала майка.
Не си сама, близките ти са до теб, а бащата в крайна сметка все ще помогне с някой лев за отглеждането.
Благодаря ви за отговора трябва определено да се успокоя...

# 17
Съжалявам, че през бременността си била подложена на този стрес.
Този тип е боклук, вързан за полата на майка си и такъв ще си остане. Нито той, нито майка му могат да ти вземат детето. То да не е ей така да се вземе дете от здрава, права млада жена.
Успокой се, забрави каквото е било, съветите ми са два:
1. Отпиши от мислите си този мъж като вариант да сте заедно, няма как да стане, това да ти е ясно. Събереш ли се с него, ще се набуташ отново в кошмара с властната майка и сина путьо.
2. Наеми си адвокат, който да ти обясни правата ти, защото ти така си се омотала, че нямаш представа какви права имаш като родител, отделно пишеш, че първоначално си записала детето на твое име. Тоест има следа, че бащата не се е интересувал от него. Няма как да изтриеш факта, че му е баща и ще трябва да има някаква връзка с детето. Но до там. В определеното от съда време.
Успех и действай с разум, не с емоции.

# 18
Ох,жена...  Защо изобщо си позволила да се стигне до тук. Аз не бих се съгласила да си припознае детето,след подобно неприемливо и дори отвратително отношение от негова страна. Голяма грешка.
 Моя съвет е да си намерих добър адвокат и след делото да спреш всякакви контакти с този човек,защото е повече от ясно,че не е стока.

# 19
Съжалявам, че през бременността си била подложена на този стрес.
Този тип е боклук, вързан за полата на майка си и такъв ще си остане. Нито той, нито майка му могат да ти вземат детето. То да не е ей така да се вземе дете от здрава, права млада жена.
Успокой се, забрави каквото е било, съветите ми са два:
1. Отпиши от мислите си този мъж като вариант да сте заедно, няма как да стане, това да ти е ясно. Събереш ли се с него, ще се набуташ отново в кошмара с властната майка и сина путьо.
2. Наеми си адвокат, който да ти обясни правата ти, защото ти така си се омотала, че нямаш представа какви права имаш като родител, отделно пишеш, че първоначално си записала детето на твое име. Тоест има следа, че бащата не се е интересувал от него. Няма как да изтриеш факта, че му е баща и ще трябва да има някаква връзка с детето. Но до там. В определеното от съда време.
Успех и действай с разум, не с емоции.
БЛАГОДАРЯ за подкрепата и хубавия съвет, писах с надеждата добри хора като вас да ми отговорят... Доста ме нападнаха за граматиката, а всъщност никой не се поставя в ужасното положение в което се намирам, освен няколко човека, на които Благодаря от сърце и душа... ❤️ 😢

# 20
“С някой лев” звучи доста смешно.
Предвид това , че е изоставил сама жена с новороденото му дете и не полага никакви грижи редно е според мен да издържа поне това дете на 100% . 162 лв са смешни пари за отглеждането на дете.
Няма закони тук , а и жените се съгласяват безотговорно без брак да предприемат такава важна стъпка .

# 21
За всички, които пишат, че е направила грешка да припознае детето, не е. Ако не се беше съгласила, като чета за него, маминка щеше да го накара да заведе дело. Назнават ДНК тест, който не е никак евтин, че съдебна такса и разходите по адвоката му ще плаща.
По темата. Намерете адвокат, може да искате да ви назначат служебен, ако нямате възможности, макар че не знам до колко може да им се има доверие. Майка ви и всеки, който е бил свидетел на неговото безхаберие по време на бремеността и след раждането, го викайте за свидетел. При разпита, кажете всички тези неща. Детето е малко, така че се съмнявам да определят режим с преспиване. От ваша страна искате режим във ваше, на майка ви или близък присъствие. Позовете се на това, че той няма интерес към детето, не е живял с него, не знае как да се грижи за него. Според мен не бързайте да се съгласявате на режим след 2-3-5 години от сега. Няма как да знаете какво ще се случи. Макар съобщения да не са доказателство в съда, не пречи да ги принтирате и просто да покажете на съдията безотговорността на "родителя" от "мъжки" пол. След време се основете на това, че бабата ще настройва детето срещу вас. Когато се обади, когато се виждате, старайте се да има някой с вас, за да ви е свидетел след това при евентуално ново дело. Успех желая!

Общи условия

Активация на акаунт